Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jacoby

Problem z gg

Polecane posty

Moj problem:

jak ktos pisze po raz pierwszy (zaczyna rozmowe/pisze kiedy okno bylo zamkniete) mam ciagle okno "Wystapil blad w skrypcie na tej stronie. Wiersz: 2 Znak: 9 Błąd nieprawidłowy znak Kod: 0 URL: file/C:Documents and settingsmryousgadu-gadu_cachexxxxx" :/ Wie ktos co z tym zrobic?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reklamy powaznie opozniaja prace gg. Jak ja usunalem reklamy to zauwazylem wyrazne przyspieszenie otwierania sie okienek z rozmowa. Gdy do tego ustawilem samoczyszczace sie archiwum to juz bylo super!

Teraz korzystam z konnekta, ktory jest o niebo lepszy i nie wiem co by sie musialo stac zeby wrocil do gg...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bijcie jeżeli była, ale dostaje taki oto błąd, nie wiem jak sie zaczęło, ponieważ wyskoczył mojemu bratu, reinstall gg nie pomaga. Informacji dałem niewiele, ale może ktoś miał podobny problem i jakoś go rozwiązał.

blad7sj.th.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Populous

Miałem dokładnie to samo okienko ale dotyczyło wszystkiego związanego z Internetem. :? Przeglądarki, antywirusy, komunikatory... skończyło się na formatowaniu.

Jeśli masz Windows XP to spróbuj skorzystać z opcji przywracania systemu, powinno pomóc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy reinstalowałeś po oczyszczeniu systemu z wcześniejszej instalki? sprawdź czy będzie ci się działo to samo jeśli założysz sobie nowy profil (może być na stary numer). bo pamiętam, że miałem podobny problem (podobny, bo mam wyłączone definitywnie raportowanie) i winny był plik konfiguracyjny profilu (pliki profilu są w katalogu użytkownika w documents and settings).

możesz spróbować zainstalowac inną wersję gg...

od biedy możnaby spróbować trybu naprawy, w zasiadzie nic nie tracisz poza czasem (wątpliwe, ale może być konieczne przeinstalowanie sterowników).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, teraz już jest to tylko do profilu i czasem zaskakuje. Dostaje error 26b3 i to okno, ale już jest jakiś punkt zaczepienia.

http://forum.wiadomosc.info/index.php?show...name=error,26b3 znalazłem coś takiego, mam nadzieję że to pomoże. OK, pomogło na error 26, ale co drugie uruchomienie wyskakuje to okienko, mimo wszystko, ważne że działa. Dzięki za dotychczasową pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam problem z GG :/

tzn. gdy prowadzę rozmowę jeden z jednym, to wszystko ok i wogóle,

ale jak ktoś robi konferencję to u mnie nic nie wyskakuje, a gdy próbuje się dołączyć to widze tylko swój tekst, natomiast moi znajomi widzą mój tekst, a ja ich wogóle

Proszę pomóżcie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...

zrobiłem sobie dzisiaj update GG z pierwszej wersji 7.0... instalacja była OK, wybrałem katalog, zainstalowało się. Ale po uruchomieniu GG czcionka w liście kontaktów jest bycza. Jest to bodajże 12 px albo 14px ale wiem, że napewno większa niż poprzednio :/ A w ustawieniach o tym nic nie ma...

Proszę o pomoc, bo te czcionki mnie wku...rzają :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bijcie jeżeli była, ale dostaje taki oto błąd, nie wiem jak sie zaczęło, ponieważ wyskoczył mojemu bratu, reinstall gg nie pomaga. Informacji dałem niewiele, ale może ktoś miał podobny problem i jakoś go rozwiązał.

blad7sj.th.jpg

Tez mi sie to dzisiaj tak stalo - znalazlem jednak rozwiazanie.

Okazalo sie (metoda porownawcza) ze winny jest plik config z katalogu Document and Set. z GG.

Zalozylem nowy profil GG, skopiowalem wszystkie pliki ze starego profilu oprocz wspomnianego config i... dziala juz normalnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki mały problem z moim gg: Pojawił się on dzisiaj, a najdziwniejsze jest to, że nic nie instalowalem. Kiedy wciskam przycisk "emotikoniki" w menu rozmowy to mnie"wywala" z gg, tzn. zamkyka program gadu-gadu. Próbowałem go przeinstalować, ale nie pomogło i jeszcze jedna sprawa. Kiedy chcę uruchomić Power gg to mi wyskakuje ze błąd wtyczki i nie uruchamia dodatkowego okna od Power gg. Ratujcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z gory przepraszam ,ze nie przewertowalem poprzednich 5 stron, ale nie mam czasu.

Moj problem polega na tym ,ze kiedy wyskakuje mi okienko z rozmowa na gg ,to procesor obciazony jest do 100%. Kiedy zamkne okienko wszysko jest ok.

Reinstalowalem gg, zmienialem wersje.

Prosze o jakies porady.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z gory przepraszam ,ze nie przewertowalem poprzednich 5 stron, ale nie mam czasu.

Moj problem polega na tym ,ze kiedy wyskakuje mi okienko z rozmowa na gg ,to procesor obciazony jest do 100%. Kiedy zamkne okienko wszysko jest ok.

Reinstalowalem gg, zmienialem wersje.

Prosze o jakies porady.

Antywirusem zeskanuj kompa

wrzuc wszystkie laty do IE jakie wyszly [windows update ci to ulatwi] i powinno byc lepiej.

[GG opiera sie na IE dosc mocno i to on najczesciej robi problemy a nie samo gg]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z gory przepraszam ,ze nie przewertowalem poprzednich 5 stron, ale nie mam czasu.

Moj problem polega na tym ,ze kiedy wyskakuje mi okienko z rozmowa na gg ,to procesor obciazony jest do 100%. Kiedy zamkne okienko wszysko jest ok.

Reinstalowalem gg, zmienialem wersje.

Prosze o jakies porady.

Miałem identyczny problem z gg 7.1 i odkryłem, że jest to związane z aktywnością reklam - jeśli ich by nie było to Twój PC spokojnie by uciągał gg bez większych problemów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki problem:

Podczas uruchamiania gg wyskakuje komunikat error 28, no i gg przestaje działać. Jak prubuje np. wysłać wiadomość to wyskakuje to samo i gg się zacina. Sądze, że ma to coś wspulnego z banerami, bo się wogóle nie uruchamiają, jest tylko puste zamazane pole, tam gdzie one mają być... Może ma ktoś na to odpowiedź???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duży problem...

GG nie działa, podczas próby otwierania okna z wiadomością GG się wiesza, zawsze...

Reinstal nie pomógł, instalacja nowszej wersji nie pomogla..

Usunięcie z rejestru plików GG i usunięcie profilu i ponowne zainstalowanie nie pomogło..

Wiadomości czytać można tylko z archiwum..

Co robić? To jest na Windowsie 98..

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...