Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jacoby

Problem z gg

Polecane posty

Nie wiem co sie stało, ale przypuszczam że jkais wirus usunoł mi moją liste, daje opcje importuj z servera ale pisze że brakuje mi jakiegoś pliku. Ale skoro jest to na serverze to po co sie pyta o plik ?? Co mam zrobić żeby odzysakac liste któa zapisałem na serverze.

Znalazłem plik smseab ten który pisze ze nie ma go. Są zapisani moji znajomi ale nie moge wrzucić go do programu. Co mam zrobić??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z radiem GG kiedy je włączam przez GG to program się wiesza i muszę wyłączyć, a kiedy ściągnę ze strony Gadu Radio to działa, ale jak włączę drugi raz to wyskakuje komunikat:

Próbowałem się zalogować, ale cały czas wyskakuje mi to okienko.

Co robić?

EDIT Nieaktualne, usunąłem i Konnekta zainstalowałem ;)

post-50329-1221993878_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcialem zakladac nowego tematu dla tego posta, chociarz nie dotyczy on gg, tylko innego komunikatora - Tlena.

Od jakiegos czasu uzywalem go, po tym jak wlasnie gg mnie zrazilo do siebie niektorymi rzeczami. Spisywal sie swietnie, nie mialem zadnych zastrzezen. Do czasu, az dzisiaj wlaczam go sobie, i coz to, nie mam na liscie kontaktow ani jednej osoby. Probowalem zimportowac niedawno eksportowane kontakty, pisze, ze wszystko poprawnie, ale kontaktow jak nie bylo tak nie ma dalej. W archiwum mam same numery osob, z ktorymi pisalem ostatnio, nazwy gdzies poznikaly. Dodam, ze zainstalowalem gg zeby sprawdzic i w nim wszystko dziala poprawnie, oraz przeinstalowalem Tlena i dalej jest to samo. Kiedy dodam nowy kontakt to normalnie pojawia sie na liscie. Nie wiecie co moze byc nie tak?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam poważny problem. Siedzę sobie na gg, a tu nagle wyłącza się i wyskakuje błąd MFS02. Szukałem trochę na google, tam radzili usuwać jakieś pliki ale nie chcę nic schrzanić. Miał ktoś takie coś ? Proszę o szybkie odp bo mi do tranzakcji gg potrzebne :P

EDIT:

Więcej niż godzinę błąkałem się po forach, do dwóch gośći napisałem maile, czy aby to co radzą jest w 100% bezpieczne, bo z opisów różnie wynikało. Uff.. udało się.

C:/ Documents and Settings/ user/ Gadu Gadu/ twoj profil/ usuń plik config

Plik config i tak się zaraz tworzy nowy. Grunt, że gg działa.

NIE GWARANTUJĘ, ŻE WAM TEŻ POMOŻE, CHOĆ W SYTUACJI KRYZYSOWEJ MOŻNA SPRAWDZIĆ

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni mam pewien dziwny problem z gadulcem. Otóż ZAWSZE, kiedy rano włączam komputer GG nie wykrywa mojego profilu (co owocuje potrzebą wprowadzenia numeru gg i podaniu hasła przy tworzeniu nowego). Co więcej - dziś zobaczyłem, że NIE MAM SWOJEGO ARCHIWUM! Wcześniej za każdym razem, kiedy zakładałem profil, archiwum było, ale dziś wszystkie wpisy zniknęły. Mam windows Vista, czy tu leży problem? Na XP takich problemów nie uświadczyłem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory, że nie wypowiem się na temat gg, ale tym razem mam problem z aqq!!! Kiedy odpalam program wpisuje nick i hasło, wszytko jest ok, ale na dole ikonka gg miga i nie chce "dać znać", że jestem dostępny i nie wiem czym to jest wywołane, myślałem, że może serwer gg ma znowu spieprzony, ale kiedy odpaliłem gg to działało. Może ktoś wie o co chodzi???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam duuży problem :/ gdy tylko próbuje otworzyć okno GG (wersja 7.7 po dwóch reinstalkach) nic sie nie dzieje a gg sie zawiesza. Przez to nie mogę wysłać do nikogo wiadomości i jedyna forma komunikowania to czekanie aż ktoś kto zna mój numer do mnie napisze. Po prostu ikonka na pasku zadań po kliknięciu staje się nieaktywna. Otwieranie "nowego" GG nie pomaga, pomóżcie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, mam tu problem, który jest dość irytujący

użyłem opcji szukaj i chyba nic takiego jeszcze nie było (?)

otóż gdy piszę na gg czasem się tak dziwnie dzieje, ze wiadomości do mnie nie dochodzą

dopiero po jakimś czasie dostaję wszystkie zaległe wiadomości naraz od danej osoby w tym samym czasie

nie wiem czy to wina podłączenia, programu czy czegoś...

jakby komuś było za mało szczegółów to zawsze można spytać, bo ja to się nie znam smile.gif

zdarzyło się to już komuś?

z góry dziękuję

@wies.niak

ja to nie mam szczęścia w zakładaniu tematów :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem mam tak, że gadu po uruchomieniu przy starcie systemu (vista x86) po chwili samo się wyłącza. Gdy chcę je uruchomić ze skrótu, włącza się kreator nowego nru. Co prawda mogę tam wpisać posiadany już nr i hasło i jest ok, ale to dość irytujące. Co można na to poradzić? Jest to gadu wer. 7.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...