Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jacoby

Problem z gg

Polecane posty

Możliwe że jest to problem z konfiguracją, poszukaj w opcjach gg połączenia. I jaki masz rodzaj łącza? To też może być trche ważne, czy modem czy stałe :P .
Ok, sprawdziłem przeszukałem wszystkie opcje w gg, jednak problem nadal się powtarza :? Mam modem (i to samo mam ustawione w gg - połączenie za pomocą modemu). Nie wiem co mam zrobić... :(
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedys wlaczylem opcje zeby sie NIE uruchamialo z windowsem (mam xp), to jak chcialem wlaczyc widzialem komunikat "Wystapil problem z aplikacja gg.exe...". W koncu raz udalo mi sie uruchomic to ustawilem zeby sie wlaczalo z systemem. No i ok, tyle ze niemoge wylaczac gg klikajac "zakoncz" bo wtedy uruchamiajac gg wyskakiwalo okienko wprawdzie ale cale pomaranczowe, bez kontaktow tylko taki pomaranczowy prostokat :/. No i raz bezmyslne kliklem "zakoncz" i zegnaj, gg :(.

Ale musze cos napisac. Mam 2 komputery, jeden roczny z kawalkiem a drugi baaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo stary (1997, zloty rocznik :lol: :wink: ). Na tym starszym jest ok. Dziwne jest to, ze jak wlacze na starym to na nowym dziala mi przy nastepnym uruchamianiu kompa. Za drugim razem juz nie, najpierw musze odpalic gg na starym. Dziwne... :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Koluso_mATRIXOpULA

Ja mam następujący problem, gdy wysyłam do kogoś linka ze stronką to tego linka nie raz nie widać. Nie wiem co zrobić HELP :shock:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość KAPRAL PL

Ja miałem podobny problem! Tyle że jak wysłałem wiadomość do osoby która nie ma mnie na liście to ta wiadomość nie dochodziła. Ale jak założyłem nowy numer gg problem zniknął.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos wie co dzieje sie u mnie?

Czasami wyswietla mi sie komunikat o bledzie GG, wciskam OK i nic sie nie dzieje. Tzn ten blad nic nie robi, GG dziala, a ja kontynuuje swoja prace. Nie wiem co mi wyskakuje i dlaczego ale jest to intrygujace.

Mam Win XP PRO SP1 PL GG 6.0 build 154 z zainstalowanym Power Project GG

PS Wie ktos kiedy wyjdzie GG7 :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość KAPRAL PL

To normalne z programem gadu gadu mi też wyskakuja błedy a nieraz jak włacze to nie chce mi wskoczyć na dostępny. Może inne wersje bedą miały poprawki. Jest narazie nowe GG 6.1

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak miałem gdy chciałem zainstalować najnowszą wersję ale zainstalowałem sobie trochę starszą gg5.1 i wszystko chula jak się patrzy spróbój może tobie też pomoże jak nie to ja ci niestety nie pomogę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dziesiatki klientow i kazdy musi sobie sam wybrac. Dla mnie najwazniejsza jest wydajnosc polacvzona z funkcjonalnoscia (kto by pomyslal, nie?) Czy mozecie mi powiedziec ktory komunikator obslugujacy siec GG zuzywa najmniej zasobow sprawdza skrzymki e-mail i ma te same emotki co zwykly GG :?:

EDIT:

Spisalem ten blad oto on:

"error 26b28"

Jesli zna ktos rozwiazanie zagadki coz to za blad to niech pisze

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos wie co dzieje sie u mnie?

Czasami wyswietla mi sie komunikat o bledzie GG, wciskam OK i nic sie nie dzieje. Tzn ten blad nic nie robi, GG dziala, a ja kontynuuje swoja prace. Nie wiem co mi wyskakuje i dlaczego ale jest to intrygujace.

Spisz numer bledu (o ile jest podawany) i sprawdz w sieci. Moze byc tak, ze ze wzgledu na blad nie dostajesz wiadomosci, ktore ktos Ci wyslal jak byles offline. Mialem podobna sytuacje. Winne bylo zle ustawienie daty systemowej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz pisałem wyżej AQQ jest the best!Zajmuje ponad 1mb w pamieci sprawdza skrzynki obsługuje pluginy ma emotki z gg itd!Wideokonferencje też obsługuje (ale nie da się chyba podgladać i wysyłać obrazu do innych sieci niz aqq bo próbowałem z tlenem ale sie nie dało). Pozatym obsługuje chat czyli możesz gadac z wieloma znajomymi naraz (pod warunkim ze sa oni w sieci aqq (też chyba bo do konca nie wiem :) ))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niby tak ja sam oprocz gg mam jeszcze aqq i tlena ale korzystam prawie tylko z gg bo jest jakos duzo bardziej 'grywalne' :P. (jest to komunikator wiec powiedzmy ze jest komunikatorne :lol: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z wtyczka do gg pyty AUTOSTATUS.

Instrukcjia mówi

1. Info

Wtyczka pobiera tytuł utworu z Winampa 2.x oraz Winampa3 i ustawia go jako opis statusu, który akurat mamy (nie dotyczy statusu niedostępny).

Wtyczka została napisana na podstawie pluginu do PowerGG (http://www.powergg.prv.pl) - AutoStatus, autorstwa Ajrona.

Bez pomocy Hao wtyczka by nie powstała. Wytłumaczył mi zmianę statusów i obsługę timerów oraz pomógł w znacznym stopniu w przystosowaniu do prawidłowej współpracy z Konnektem.

2. Instalacja

Wtyczka wymaga co najmniej wersji 0.6.15.x. Wtyczkę należy skopiować do katalogu z konnektem i uruchomić go. W wersji 0.6.16.x plik z wtyczką należy umieścić w katalogu plugins w folderze z konnektem i uruchomić go.

3. How to use...

W konfiguracja|Wtyczki|AutoStatus zaznaczyć 'Pobieraj status z Winampa' i kliknąć 'Zastosuj' lub 'OK'. No i można się cieszyć zmianą statusu :). Wyłączyć... wiadomo jak.

A ja nwet nie iwem jak zacząc. Co to jest konnekt ?? i gdzie znajde : W"konfiguracja|Wtyczki|AutoStatus " ??

Całkowicie sie nie znam i nie moge sie połapać !!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy chce wysłac SMS przez Gadu-Gadu do Sieci Idea pojawia sie okno z prośbą :"Wpisz tekst jaki widzisz powyżej", ale niestety w oknie tym mam tylko kwadracik z czerwonym "iksem"(raczej krzyżykiem) pozostałaczęść okna jest biała.Takie okno jak wyżej pojawia mi się także podczas serfowania po necie.Wydaje mi sie że "jakieś coś" co obsługuje take okna w których pojawją się co jakiś czas inne dane jest zepsute.

O co chodzi czy ktoś wie? Czy ktoś mi pomoże?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dab :arrow: na stronie http://www.powerproject.bajo.pl/ jest do pobrania zestaw wtyczek do GG, wszystko w ladnym i prostym instalatorze dodatkowo masz tam forum.

A konnekt to taki komunikator :)

potus :arrow: takie iksy oznaczaja ze nie dalo sie sciagnac obrazka. Czyli albo cos ci je blokuje albo masz slabe lacze albo masz jakies ustawienia skopane. Co do wysylania SMS - znajdz sobie bramke w necie (na poczatek poszukaj na stornach operatora)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki bardzo ale niestety z twojej porady(to że coś jest popieprzone to wiedziałem bez twojej "pomocy" ja chce się dowiedziec co jest nie tak) nie da sie skorzystac bo nie chodzi tu tylko o wysyłanie SMS-ow z GG.SMS-y wysyłam ze strony operatora.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki bardzo ale niestety z twojej porady(to że coś jest popieprzone to wiedziałem bez twojej "pomocy" ja chce się dowiedziec co jest nie tak) nie da sie skorzystac bo nie chodzi tu tylko o wysyłanie SMS-ow z GG.SMS-y wysyłam ze strony operatora.

Możliwe, że dzieje się tak przez firewalla (o ile masz zainstalowanego).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko program "STOPzilla" to popup kiler, no i Norton AntiVirus Auto Protect, i NortonGhost pracujacy w tle.

Wiec sprawdz co stanie sie jak je wylaczysz, jak to nie pomnoze to sproboj inna przegladarka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam taki problem z gadu. zaczelo to sie pare dni temu. siedze sobie na gadu a tu nagle ni z gruchy ni z pietruchy gadu sie zawiesza(nie odpowiada).nie ma zadnego komunikatu o bledzie nie da sie z nim nic zrobic ani zakonczyc ani nic.problem ten wystepuje zazwyczaj po paru minutach korzystania z kompa. menadzer urzadzen nie odpowiada:/ strasznie wkurzajace sa te zwisy gadu bo blokują mi przy okazji korzystanie z innych programow i musze zawsze resetowac kompa skanowalem kompa w poszukiwaniu smieciow-nic to nie dało. przeinstalowalem gadu kilka razy i to tez nic nie dało. mam win xp professional.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość s2nto

Dwa pytanka co do tego programu:

1. Dlaczego inni niemogą domnie wysylac wiadomości graficznych? Ja im moge natomiast oni mi nie :roll: (w ustawianiach mam przyjmowanie wiadomosci graf do 255.

2. Skąd moge pobrac pack emotikionów do gg?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...