Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jacoby

Problem z gg

Polecane posty

Ok, usunąłem archiwum, ale teraz gdy chcę zmnienić status na dostępny , status od razu zmnienia się z powrotem na niedostępny. Poza tym, gdy chce do kogoś napisać włącza się okienko wysyłania sms a nie okno rozmowy :/

nareszcie działan nie wiem co było zepsute, ale kilka reinstalek, usuwania plików its. i działa wszystko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam provblem z gg.Jak chce załozyc nowe konto biore zareejstroj wpisuje kod to mi wyskakuje problem z zarejestrowaniem uzytkownika. Prosze sporobowac pozniej. Probowlaem tysiace razy ale nie dziala.

P.S wersja programu 6.1

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! :D Wiem, że w Gadu-Gadu jest opcja włączania/wyłączania dźwięku przychodzącej wiadomości tekstowej oraz dźwięku dostępności uzytkowników. I moje pytanie brzmi: czy da się tak zrobić, aby te dwie powyższe opcje dotyczyły tylko jednego użytkownika, a nie wszystkich?

Jeśli trzeba coś pozmieniać w Power Project to napiszcie co i jak bo ten program mam i znam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! :D Wiem, że w Gadu-Gadu jest opcja włączania/wyłączania dźwięku przychodzącej wiadomości tekstowej oraz dźwięku dostępności uzytkowników. I moje pytanie brzmi: czy da się tak zrobić, aby te dwie powyższe opcje dotyczyły tylko jednego użytkownika, a nie wszystkich?

Jeśli trzeba coś pozmieniać w Power Project to napiszcie co i jak bo ten program mam i znam.

Wystarczy wejść w ustawienie>dźwięku i odznaczyć dźwięki wiadomości z miany statusu powinno zadziałać tylko do konta na którym zmieniane były ustawienia. Jeżeli zadziała do reszty kont to można zmienić dźwięk na zwykłe pyknięcie windows albo jakiś inny krótki albo cichy dźwięk

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, mam wrazenie, ze pytanie dotyczylo czegos innego ;). Ale to autor potem wytlumaczy ;).

Jesli chodzi o konkretnych uzytkownikow na Twojej liscie to: kliknij na usera, z menu kontekstowego wybierz Edytuj...

Na dole masz panel Dźwięki, gdzie wybierasz ustawienia wiadomosci i dostepnosci :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, mam wrazenie, ze pytanie dotyczylo czegos innego ;). Ale to autor potem wytlumaczy ;).

Jesli chodzi o konkretnych uzytkownikow na Twojej liscie to: kliknij na usera, z menu kontekstowego wybierz Edytuj...

Na dole masz panel Dźwięki, gdzie wybierasz ustawienia wiadomosci i dostepnosci :).

Dokładnie o to mi chodziło, wielkie dzięki za pomoc :D:D

Pedro nic sie nie stało, spoko :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z gg. Pojawia się błąd po włączeniu okienka rozmówcy: "A script in this movie is causing Macromedia Flash Player 6 to run slowly. If it cotninues to run, your computer may become unresponsive. Do you want to abort the script?". Gdy wciskam tak problem znika na chwilę, gdy nie pytanie nie znika. Instalacja nowego Flasha nie pomogła. Co zrobić?? Dzięki za pomoc. Problem sam rozwiązałem wystarczyło zainstałować starszą wersje flasha, w tym przypadku była to 8. Proszę moderatora o pozostawienie posta na wypadek tego, że jakby ktoś miał podobny problem znajdzie tutaj na niego odpowiedź. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znowu mam problem... Przez ok. 4dni nie korzystałem z gadu a teraz po włączeniu status zamiast zmienić sie na dostępny, pozostaje niedostępny. reinstalowałem gadu i nie pomogło:/
Może wynikać z połączenia z siecią, które odbywa się przerwanie. Spróbuj zainstalować tlena i jeśli on się otworzy przełącz na gg. Wszystko powinno wrócić do normy.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem to ja mam dość dziwny.. Grał sobie dziś mój brat. GG działało.. Wylogował sie. Zalogowałem sie ja. I gg sie wypieło..Sie włączyć nie chce. Restart kompa nie pomógł. Przeinstalowałem więc gg.. Teraz to już w ogóle nie chce działać.. Jakieś pomysły czemu??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj z tlenem tj. pisałem wcześniej.

mateusz(stefan) widzę, że my to się dogadamy :-)

Instalować Tlena łachudry! GG to syf, wprawdzie kwedo odwalił niezłą skórkę, ale co z tego skoro funkcjonalność i interface w dalszym ciągu w lesie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe ja i tak używam gg, lecz tylko ze względu na jedno: na buźki tzw. emotikonki. Gdyby tlen posiadał takie to nawet bym się nie zastanawiał. Chodź mam tlena zainstalowanego, gdyż w razie potrzeby go używam. GG ma więcej użytkowników, bo jest bardziej popularne. Tylko, że Ci co opracowywują nowe wersje mogliby zadbać o unikanie błędów, bo co do tlena to zastrzeżeń nie mam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie kiedy włączam gg to mi wyskakuje problem gg.exe, aplikacja zostanie zamknięta i mogę wysłać info do microsoftu o błędach i mogę nie wysłać. Jak to naprawić. W ogóle gg to badziew, ale dużo ludzi to ma, a do innych programów nie chce mi się przyzwyczajać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem i pewnie nie jesteśmy w tym sami. Po prostu po wyskoczeniu błędu ponownie otwieramy GG. Czasem potrzeba sześciu uruchomień by w końcu GG zaskoczyło.

Jeszcze proszę Was o pomoc w takiej kwestii: Jak i czy w ogóle można ustawić GG tak, by po zrobieniu się dostępnym być widocznym jedynie dla niektórych osób? Moje GG mam obecnie ustawione tak, że po zalogowaniu się na konto jestem niewidoczny dla wszystkich. Czasem pojawiam się w sieci na 5minut a pisze 20 osób. Czy można więc ustawić jakoś GG by tylko niektórzy mnie widzieli a dla reszty będę nie widoczny mimoz zalogowania? Czy mam jakoś grupy ustawić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie ja też na poczatku swojego neta miałem problrm z gg.... ale musiałem poprostu zmienić ustawienia łacza podczas ponownej instalacji..

A i u mnie jest jeden babol regularnie trace liste numerów g.. he he dobre....

nawet czasem zalogować się nie moge wpisuje hasło a tu mi wyskakuje że hasło nieprawidłowe jest.....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

próbowałem już wszystkich możliwych sposobów, ale ne potrafię wstawić do opisu gg żadnego z nietypowych znaków (chodzi mi np. o r w kółeczku, c w kółeczku lub znaczek TM z indeksem górnym) a bardzo mi na tym zależy. Dlatego jeśli ktoś wie, jak wstawić tego typu znaki, niech da znać, będę bardzo wdzięczny za pomoc. Pozdro mistrzowie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz w Narzędzia systemowe -> Tablica znaków. Wybierasz interesujący Cie symbol (np.®), kopiujesz go a nastepnie wklejasz do opisu gg.

Sprawdzone - działa

PS.

Nie sprawdzałem czy działa funkcja z wklepywaniem "kodu" danego symbolu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...