Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jacoby

Problem z gg

Polecane posty

@bizoniprorok na początku reinstalka ;)

@ddevil4 a uruchamia Ci się zawsze czy tylko czasami? Jeśli zawsze to wyrzuć go z autostartu. Nie wiem jak to jest na Viście ale na XP w "Uruchom" wpisujesz "msconfig" i przechodzisz do zakładki "Uruchamianie"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiedziałem ze jest taki temat ale skoro na niego trafiłem to zapytam:

Dlaczego tak się dzieje i co to jest ,że kiedy jestem u siebie na niewidocznym znajomi (każdy z listy) widzi mnie normalnie na dostępnym ?? Instalowałem nowszą wersje ale nic to nie dało...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiedziałem ze jest taki temat ale skoro na niego trafiłem to zapytam:

Dlaczego tak się dzieje i co to jest ,że kiedy jestem u siebie na niewidocznym znajomi (każdy z listy) widzi mnie normalnie na dostępnym ?? Instalowałem nowszą wersje ale nic to nie dało...

heheh, tak się składa, że jest to mój kolejny problem ;) pomaga jak dam normalnie na dostępny, a potem znów na niewidok. Wtedy jest już dobrze. A co do tego autostartu, to tak jest tam i uruchamia się za każdym startem systemu, tylko, że czasami po chwili się wyłącza.

Poza tym (3 problem) zdarza się, że program zeskakuje na niedostępny i wrzucanie na niewidok czy inny status oznaczający połączenie z serwerem gg nic nie daje, dalej zostaje na niedostępnym. Gdyby nie to, że tylko ja tak mam w danej chwili, zrzuciłbym winę na serwer gg, a tak to raczej wina mojego kompa/neta/systemu/programu. Cóż można zaradzić??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejscie na tlena jak dla mnie nie jest dobrym rozwiazaniem. Mialem podobny problem z gg jak przedmowcy. Mianowicie bardzo czesto zdarzalo mi sie, ze status automatycznie po wlaczeniu byl dosteppny (choc w opcjach mialem niedostepny i recznie zmienialem na niewidoczny). Zainstalowalem tlena i przez miesiac bylo ok, az pewnego razu zaczelo mi sie dziac po prostu to samo. A ze nie podobalo mi sie w nim kilka innych rzeczy to sprobowalem AQQ. Jeszcze kolega doradzil mi jakas nowsza wersje. Po prostu porazka na calej linii. Zaczely mi od razu jakies bledy wyskakiwac. Zrazilem sie do tego programu i wywalilem nie probojac wczesniejszych wersji. Teraz mam znowu gg i juz sie przyzwyczailem nawet do tego wyskakiwania na moment na dostepny. Nauczylem sie zawsze ustawiac sobie status po 2 razy ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam zaś taki problem.. piszę z kimś.. i nagle trach. wywala mnie z gg..

z wiadomoścą. błąd aplikacji gadu gadu.. są wtedy 2 opcje. wysyłaj i nie wysyłaj. ja dałem oczywiście wysyłaj.. ale i tak co z tego jak gadu jak szwankuje tak szwankuje.. xDD co zrobic? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...