Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jacoby

Problem z gg

Polecane posty

Gość Jackoi

ja mam taki problem, nie mogę usunąc nikogo z listy kontaktów bo odrazu przy usuwaniu wyskakuje mi błąd i wyłącza mi gg. Jak uruchamiam ponownie gg to jest to samo, a osoby nie usuneło :?

reinstalacja gg nie pomaga :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość madzi_

"AQQ to szajs trudny w obsłudze"

jest szjasem bo jest trudny w obsludze..a moze to z toba cos nie tak?

AQQ nie jest szajsem..

trudny!??!??!?!wcale NIE

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien czy temat był poruszany ale mam problem z robieniem konferencji - gdy chcem zrobic rozmowe z kilkoma osobami niektóre osoby nie widzą wtedy tego co ja pisze i vice versa :| totalnie nie qumam tego, czy jest na to jakiś sposób :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cglred
Nie jestem pewien czy temat był poruszany ale mam problem z robieniem konferencji - gdy chcem zrobic rozmowe z kilkoma osobami niektóre osoby nie widzą wtedy tego co ja pisze i vice versa :| totalnie nie qumam tego, czy jest na to jakiś sposób :?:
Wiesz, nie wiem, czy to to jest problemem, ale aby stworzyć konferencję (chyba) wszyscy w niej uczestniczący muszą być dostępni. To właściwie chyba jedyny warunek na powodzenie tej konferencji :) Swoją drogą, w nowej wersji gg (6.1) mam problem z archiwum. Ilekroć chcę je przejżeć (tzn. jakieś starsze rozmowy) - ono automatycznie mi się wyłącza. Czy ktoś miał/ma podobny problem?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, nie wiem, czy to to jest problemem, ale aby stworzyć konferencję (chyba) wszyscy w niej uczestniczący muszą być dostępni. To właściwie chyba jedyny warunek na powodzenie tej konferencji :)
NIe zawsze - czasem się robi konferencje z osobaminie widocznymi, ale jak zaprosi 5 do rozmowy to jeden ktory jest dostepny powie ze nic nie slyszy lub ze nie moze pisac.

2. Posiadam Power gg i zawsze kiedy chcem dac "ukryj przed nim" to to nie działa :| a delikwent dlaej mnie ma za niewidocznego :? :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktos juz mial cos podobnego, ale mi znika ikonka GG w trayu (kolo zegara), dopiero bo restarcie sie pojawia, jest jakis sposob zeby wlaczyc ta ikonke bez restartu? Ponowne wlaczenie gg nic nie daje. I pomyslec ze najpopularniejszy komunikator w necie ma tyle bledow. :?

Dzień dobry :twisted: Podaj na jakiej wingrozie się szarpiesz ułatwi to odpowiedź - RoZy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktos juz mial cos podobnego, ale mi znika ikonka GG w trayu (kolo zegara), dopiero bo restarcie sie pojawia, jest jakis sposob zeby wlaczyc ta ikonke bez restartu? Ponowne wlaczenie gg nic nie daje. I pomyslec ze najpopularniejszy komunikator w necie ma tyle bledow. :?

power gg usuwa ten błąd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszła nowa (testowa) wersja gg i na pewnym serwisie spotkałem się z poniższą listą:

Nowości:

- Banner w Wyszukiwarce kontaktów;

- Możliwość uruchomienia kilku kont GG na raz;

- Dłuższe uruchamianie GG;

- Występujący czasami błąd wysypujący GG przy uruchamianiu;

- Nie działające video-konnferencje;

- Obowiązkowo widoczne na liście grupy "Wszyscy", "Kontakty Video", "Kontakty Audio";

- "Kontakty" > "Katalog Publiczny" zaznaczonej osoby z listy (to samo co pod PPM);

- Rozmowy głosowe.

No i po przeczytaniu tech wszystkich "nowości" moge stwierdzic, że nowe gg (już w oficjalnej wersji), nie będzie mi potrzebne, bo co jest w tym gg nowego, czego wcześniej nie mogłem osiągnąc:

- klon gg to ma power gg

- jeden banner więcej :|

- liste swoją już dawno można o takie zakłądki powiększyc

- rozmowy głosowe: Skype pozostaje nie doścignięty.

Czyli, jak dobrze rozumuje to te nowe gg okaże się kompletną pomyłką?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem z gg 6.1 - zwalnia mi :shock: Co ciekawe, dzieje się to wtedy, kiedy pojawiają się w oknie rozmowy reklamy - jeśli one nie wyskakują, wtedy wszystko działa normalne. Nie mam pojęcia czy to reklama jakaś taka dziwna, czy coś... zna ktoś jakieś rozwiązanie problemu oprócz przyblokowania reklam? o_O

EDIT: Tak samo zwalnia przy gg7, to chyba wina tej reklamy na pasku między oknami :shock:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz sciagnac wtyczke GG Banner Killer, ktora usunie te reklamy ja bym jednak polecal zainstalowac ,np. taki Konnekt, w ktorym masz wtyczke dzieki ktorej program obsluguje GG a ponadto Konnekt zzera mniej ramu niz GG z tego co zauwazylem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nastepujacy problem. zaistalowalem gg7.0 i cos mi sie zepsulo. caly czas mam niedostepny, a przy probie zmany na dostepny(albo jakikolwiek inny) ikonka miga mi z czerwonego na zolte sloneczko, okolo przez minute, a potem po prostu pojawia sie niedostepny. Wie ktos co to??

Sprawdz w ustawieniach>Status, czy przypadkiem nie masz ustawionego "niedostepny" przy wlaczaniu programu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktos juz tutaj opisywal podobny problem ,ale moj wyglada tak :

Mam gg 6.1 i co jakis czas robie sie na chwile niedostepny i znowu dostepny.

Wyglada to np. tak :

16:31] status Niedostępny

[16:32] status Zaraz wracam

[16:38] status Niedostępny

[16:38] status Zaraz wracam

[16:41] status Niedostępny

[16:45] status Zaraz wracam

Jest to uciazliwe bo czasami w tym czasie ktos cos do mnie pisze, a ja nie dostaje wiadomosci.

Mam WinXP SP2 , Kaspersky Antihacker Firewall i oprocz tego zadnych programow zabezpieczajacych.

Ma ktos jakies pomysly ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mi, jak zamkne okno rozmowy a potem ktos napisze to tez czesto zaliczam zwieche....

To podobno normalne w GG 7.0 - moze kiedys poprawia... (oby....)

To jest wina reklam - też posiadałem tą wersje nacisnołem magiczne 3 klawisze (ctrl + alt + del) i okazało się że gg wpierdala mi 98% procka :!: :shock: No to zainstalowałem banner killer gg i zrzeranie procka zmniejszyło mi się do 4% :mrgreen:

Jednak obecnie i tak siedze na gg 6.1 bo 7.0 to kompletny nie wypał już wole stara wersje z zainstalowaną wtyczką power gg ;-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...