Skocz do zawartości
Smuggler

The Elder Scrolls (seria)

Polecane posty

Tak może być. Ja gdybym nie zainstalował teraz modów, to chyba bym pobrał grę w całości po angielsku. Ale, nie chce mi się potem wszystkiego instalować od nowa ^^. Chyba w końcu zrobi się tak, że wszystkie mody przeznaczone do instalacji wrzucę w jedno archiwum. Znacznie to przyspieszy cały proces.

Edit:

Spójrzcie na ten pancerz ... Pomyśleć, że ludziom coś takiego chce się za darmo robić. A EA i inni wydawcy (tak Ubi, o tobie mowa) żądają 50 złoty za byle co.

Edit_2:

Rozpocząłem w końcu grę z kilkoma dodatkowymi modami (m.in. Magic Duels, polecam!) i po angielsku. Sprawdziłem kilka Krzyków. I co? Rozczarowanie, wielkie rozczarowanie. Argonianin, krzycząc Fus Ro Dah brzmi tak samo jak Nord ... Dlaczego?? Ahh, tak. Bethesda i ich motto Pamiętajmy o ogóle, zapomnijmy o szczególe. Inne Krzyki brzmią dobrze. Ludzi jak i np. Draugrów (angielskie Fus Ro Dah zamiata). I szybko sprawdziłem kilka filmików potwierdzających moje obawy co do Krzyku. Ale, cóż. Przeboleję to jakoś. I, znalazłem takie coś:

Filmidło. Dość ciekawie zmontowane.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się jakimś modem powiększyć poziom dźwięku w Skyrimie? Całość mam na maxa (razem z głośnikami) a i tak słabo słyszę.

PS: Niby mam w mocach Postać Bestii, ale jak klikam to się w niego nie zmieniam (Wilkołak). Coś jeszcze trzeba?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blackus:

Jaką masz kartę dźwiękową? Jeśli od Realteka, spróbuj włączyć opcję Wyrównanie głośności. A jeśli chodzi o zmianę w Wilkołaka, wybierz tę moc, a następnie po prostu wciśnij klawisz za użycie Krzyku (domyślnie: Z). Powinieneś się zmienić. Tylko w mieście się nie zmieniaj, bo będzie nieciekawie ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przeczytałeś informacje na stronie modów?

Pierwszy urzeczywistnia walkę w bliskim kontakcie, czyniąc ją lekko cięższą.

Drugi (z tego co wywnioskowałem) dość ożywia środowisko Skyrim, przez co jest w nim trudniej przeżyć i jest znacznie więcej walki.

Trzeci zwiększa spawny wrogów. Przez co np. tam, gdzie spotkałeś 3 draugrów, możesz spotkać 10.

@kireta

A czy ten Twój drugi mod nie jest przypadkiem po rosyjsku? Bo na stronie którą Ty podałeś, nie było żadnych plików. Przeskoczyłem na stronę podaną, ściągnąłem główny plik NMM, odszukałem typ Main o którym wspomniałeś i co moje oczy widzą? RUS. Przedrostem jeno, czy naprawdę jest to rosyjskie?

Edytowano przez TimeX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra jest z nimi trudniejsza, ale zbalansowana i zdecydowanie ciekawsza i bardziej dynamiczna. Trudność w Duel polega przede wszystkim na tym, że trzeba blokować i nie dać się okrążyć, bo cię rozniosą power atakami, a RUS powoduje, że gra nie skaluje świata do gracza w takim stopniu, przede wszystkim im dalej od Whiterun tym mocniejsi przeciwnicy i lepszy loot,

@TimeX

RUS - Real Unleveled Skyrim biggrin_prosty.gif, drugi mod to overhaul zrobiony w oparciu o pierwszy

Edytowano przez kireta
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*Przypina sobie plakietkę Idiota roku*

Mogłem to kurna skojarzyć, ale nie skojarzyłem.

Kireta, jeśli zechcesz, to możesz mi wysłać na PW swój nick na Steam. Dodam Cię, i będziemy prowadzić zażarte dysputy o modach, a jak mi się trafi z którymś z Twych modów problem, to może będzie można na szybko udzielić i pomocy.

Ja aktualnie sobie robię listę modów których używam (ponad 125 mam dodanych do ulubionych). I ciężko się aktualki sprawdza do nich. Jak skończę, listę tutaj wklepię, może ktoś coś sobie znajdzie ciekawego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest różnica między trollem zwykłym a normalnym? :D To zależy od Twych umiejętności. Główną przeszkodą w ubiciu trolla jest to, że one cholernie szybko się leczą. Można wspomóc się ogniem, ale to może być za mało. Główna taktyka to po prostu trolla atakować i unikać jego ataków, ale ich nie blokować. Na niskich poziomach, pomocne będą wszelkie trucizny oraz czary ogniste wraz z orężem zaklętym ogniem. Poza tym, można relatywnie szybko nabić sobie dobry poziom we władaniu bronią białą, atakując trolla.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kyuu1 - ja już na 10 go pokonałem. Zależy z jakiej broni. Ja skradając się 7-8 strzałów przy około 10 lvl'u. Teraz 4-5 i może paść (24 lvl). Wszystkie strzały z łuku, z miecza trochę mniej atakuję chytry_prosty.gif.

PS: No dobra wiem jak stać się wilkołakiem, a jak przestać nim być? Trzeba coś odczekać czy jak?

Edytowano przez Blackus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odczekać po tym, jak się nim staniesz. Jakieś 5 minut czasu rzeczywistego, jeśli się nie mylę. Można to przedłużyć, pożerając zwłoki pokonanych NPCów. I nie zapominaj o Skowycie (domyślnie: Z), który odstraszy od Ciebie bardziej strachliwych NPC.

Ja na chwilę obecną, poleciłbym modziwo:

Frostall - Najogólniej: przeżyj zimę w Skyrim. Jak za długo Twa postać będzie przebywać w zimnych partiach Skyrim, licz się z tym że możesz cierpieć (obniżone umiejętności) do śmierci z powodu wychłodzenia również. Pływanie w lodowatej wodzie? Zapomnij, pływasz dłużej niż minutę, to zginiesz. Umożliwia ten mod również ustawianie obozowiska. Dotyczy to każdej rasy, nawet Nordów. Minusy? Jak rozpocząłem nową grę, to Lokir mi ginął na wozie (ale chyba jest możliwość wyłączenia tego modziwa jeśli chodzi o dialogi. To póki co jedyny bug, jaki zaobserwowałem). Szczerze polecam. Jeśli ktoś by był zainteresowany innymi modami zwiększającymi realizm rozrywki (np. potrzeba picia, jedzenia i spania, reagowania NPCów na deszczową i mroźną pogodę) to na PW zapraszam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najmocniej przepraszam. Pomyłka. Chodziło mi o zwykłego i takiego białego (lodowego?). Mam 6 lvl niby ale nie daję rady. Gram na tym prawie najwyższym poziomie trudności. Może po prostu brak mi takiego skilla jak by, skoro dajecie radę na 6, lol, znaczy na pewno brak mi takiego skilla :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zrób tak - ustaw sobie na prawą rękę płomienie (dostępne od początku), a na lewą tarczę. Podpal trolla, coby się nie regenerował, jeśli jest w zasięgu, to przywal mu tarczą, jeśli nie, to zamień płomienie na ulubioną broń białą i dopiero wtedy mu przywal. Zadaj parę ciosów póki jest ogłuszony i ponownie go grzmotnij tarczą, gdy tylko zacznie dochodzić do siebie. Powtarzaj do śmierci (jego, nie swojej).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KewL

A odnośnie biblioteki .108: próbowałeś w nowszych zamienić linijkę

ForceAnisotropicFiltering=true

na

ForceAnisotropicFiltering=false

?

Ja testowałem 108, 112 i 149 (kierowałem się podobnymi rozmiarami biblioteki DLL w dwóch pierwszych przypadkach), jednakże 112 i 149 wypadła dość słabo w porównaniu do 108. Ale, porównałem sobie domyślny kod bibliotek: 149, 112 i 108. W pierwszych dwóch przypadkach, ta linijka była ustawiona na true. Ale w 108, była ona ustawiona na false.

Testowałem ENB RealVision na każdej z tych trzech bibliotek. Na 149 i 112 bez większej zmiany, średni było 25 FPSów i dość znaczne ścinki. A ze zmianą? Średnia to 50 FPSów, bez żadnych zawiech. Więc, polecam bardzo spróbowanie wyłączenia tej linijki, jeśli tego jeszcze nie zrobiłeś.

@kyuu1

Grasz na Trudnym. Odnośnie "taktyki": po prostu atakuj go, i cofaj się przed jego atakami. Prosta technika, ale może być dość skuteczna.

Edytowano przez TimeX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...