Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Najlepsi twórcy gier

Polecane posty

Cóż mogę powiedzieć. Dla mnie królami są Creative Assembly, twórcy mojej ulubionej serii- Total War. Mimo średniej optymalizacji i wielu bugów w ich tytułach i tak świetnie się w nie gra. Od kiedy zaczęła się moja przygoda z serią (przy Rome) do dzisiaj uważam, że są to najlepsze wirtualne gry strategiczne. Aktualnie nie mam zbyt dużo czasu, żeby grać w drugiego Shoguna, ale jak już do niego usiądę to wsiąkam na długie godziny. Polecam każdemu domorosłemu strategowi zainteresowanie się tą serią, a docenicie też jej twórców.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Rockstar, przede wszystkim za genialną serię GTA, potem za Red Dead Redemption i ofc za nadchodzące L.A. Noire. :) Na drugim miejscu jest Valve za serię HL, szczególnie dwójkę. Na trzecim miejscu Piranha Bytes za serię Gothic. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie najlepszymi twórcami gier są:

Valve - za serie Half-life, Portal, Team fortress

Blizzard - uznanie dla nich za Starcraft 1,2 , Diablo , WoW

Bioware - za serie Mass Effect i Dragon Age

Cdprojekt - za Wiedźmina

Ubisoft - za serie AC

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to teraz ode mnie:

Valve - L4D2, Portal i wiele innych.

Rockstar - wszystkie części GTA i zbliżające się L.A. Noire.

Blizzard - wiadomo za co.

2K Sports - za najbardziej realną symulację koszykówki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blizzard - za tworzenie gier, ktorych jakosc, miodnosc i sukces sa bezdyskusyjne. A takze za wykreowanie ciekawych swiatow i postaci (seria Warcraft i Starcraft) oraz zasade "easy to play, hard to master" obecna w ich tytulach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Valve - za pieruńsko grywalne gry! Gabe Nevell to wielki człowiek! A serio: za serię HL, oba portale, wspieranie TF2 i wywrócenie do góry nogami światkiem gier.

CDP Red - świetnie przeniesiona proza Sapkowskiego, co zaowocowało dwoma bardziej niż świetnymi cRPG.

Gearbox - studio, które wydało genialne Borderlands i wskrzesiło (średniawego, acz grywalnego) DNF, bierze się za "Aliens" (a te zapowiada się epicko!) i Borderlands 2. Zdecydowanie przełomowe.

Monolith - wdzięczny im jestem za Blood, Shogo i serię FEAR. Mistworzwie shooterów w konwencji FPP.

BioWare - za trylogię (na razie dylogię) Mass Effect. Nic więcej dodawać nie trzeba.

DICE - wydali grę innowacyjną, choć krótką: Mirrors Edge. Nie ma drugiego takiego tytułu (ani niczego choćby odrobinę podobnego) i dlatego zasługują na wyróżnienie.

Blizzard - nie zrobili jeszcze kiepskiej gry. Ani niezłej. Ani dobrej. Oni robią tylko perfekcyjnie wykończone gry i wie to każdy gracz.

Rockstar - głównie za serię GTA, choć i Red Dead Redempition. Mistrzowie sandboxów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez najmniejszych wątpliwości BioWare - najbardziej kompletna ekipa deweloperska, która stworzyła dwa arcydzieła (Kotor i Mass Effect 2), i wiele mniejszych, trochę gorszych gier (Dragon Age: Początek, Mass Effect). Ubisoft Montreal, za serię Assassin's Creed oczywiście. Eidos Montreal - genialny, niesamowity, niepowtarzalny Deus Ex: Human Revolution. Jak zatem widać, Kanada wymiata u mnie, jeśli chodzi o deweloperów :) Poza tym CD Projekt Red, twórca obu Wiedźminów, i może jeszcze Rockstar i Rocksteady - ten pierwszy wiadomo za co, a drugi za Arkham Asylum i Arkham City.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...