Jump to content

bartez119

Forumowicze
 • Content Count

  46
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About bartez119

 • Rank
  Goblin
 • Birthday 08/04/1994

Sposób kontaktu

 • ICQ
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Array
 1. Sprawdź w trybie awaryjnym, jeżeli tam też ten błąd występuje to bierzesz płytkę z systemem i dajesz opcję napraw. Tu ktoś ma tą samą sytuację:http://forum.cdaction.pl/Brak-pulpitu-i-paska-zadan-oraz-crrssexe-t180980.html Może macie wirusy na kompie.
 2. http://szablony.freeware.info.pl/skrypty.html Zainstaluj najnowszą wersję.
 3. Już w komunikacie masz podane co robić.
 4. Same pliki się nie zmieniają, STEAM też ich nie zmienia. Nie instalowałeś czegoś oprócz tego, jakieś aplikacji, sterowników, czegokolwiek? Może błąd systemowy.
 5. Błąd STEAM, nie twój. Jeżeli wyskakuje błąd Timeout to znaczy, że nie możesz połączyć się z serwerem, na którym ta gra jest. Najlepiej uruchom od nowa STEAM i sprawdź znowu.
 6. Najpewniej obciążeniem serwerami STEAM. Dzisiaj nic nie mogłem pobrać bo cały czas były zajęte.
 7. Sprawdź innym telefonem, jeżeli nie ma takiego "zjawiska" to znaczy, że twój telefon ma albo dziwną częstotliwość dzwonka, albo to jeszcze coś innego.
 8. Albo coś z paskiem matrycy się dzieje. Ale oczywiście tyle informacji, że głowa boli, nie ma żadnych informacji czy stacjonarny czy laptop...
 9. Ale zaznaczałeś coś tam? Czy to ci się przydarza na wszystkich stronach, czy tylko na tej? Edit: Ten błąd czasami się pojawia, nic to nie powoduje, nie masz się czym przejmować.
 10. Możesz tylko za pomocą karty kredytowej. Ustawiasz to na STEAM'ie.
 11. Mi tam bardzo przypadła do gustu książka "Malowany człowiek". Całkiem ciekawa powieść. Piter167, polecam Eragon'a jeżeli nie czytałeś go już wcześniej.
 12. Tablica jest źle zdeklarowana. Teraz patrz co się porobiło jak kazałem ją wyświetlić za pomocą print_r: Indeksy nadane przez ciebie pomieszały się numerycznie, czyli wszystko co oddzieliłeś przecinkiem zostało potraktowane jako kolejny element tablicy. http://edukacyjne.5v.pl/dane.html Co do sortowania: http://php.net/manual/en/function.sort.php http://php.net/manual/en/function.usort.php http://www.php.net/manual/en/function.asort.php A tu masz wszystkie funkcje do użycia na tablicach: http://www.php.net/manual/en/ref.array.php
 13. A daj temperatury w czasie spoczynku i obciążenia. Może ci się przegrzewa lekko komputer. Ja mam na swoim komputerze, że jak jakaś gra jest wymagająca to po godzince gry już się zacina. Ew. możesz mieć jakieś robaki lub inne wirusy. Zeskanuj komputer, oczyść go ze śmieci(kosz, oczyść rejestr, zdefragmentuj dysk).
 14. Użyj dogłębna pielęgnacja. A co do avasta to radziłbym brać jego wyniki pod lupę. Przeskanuj kompa skanerem online: http://nie-spamuj.eu/wirusy.html U mnie avast nie wykrywał połowy wirusów co GDATA.
 15. Mamy kryzys. Każdy grosz się liczy... Mi tam nie przeszkadza to w jakich opakowaniach płytki są. Przecież w 2002(bodajże) r. jakoś nikt nie płakał z tego powodu, że płytki były w tekturkach. http://telewizor.eu/dvd.html Cieszcie się, że CDA nie wkłada płyt w byle jakie folijki i nie przykleja je do 2 strony pisma...
×
×
 • Create New...