Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marek Lenc

Ogłoszenia, uwagi i propozycje

Polecane posty

To może ja się wypowiem ^^ Bardzo fajna zabawa to, lecz zdecydowanie nie dla mnie :dry: może jak będę miał lepszy net to się dołączę, ale na razie CHYBA podziękuje. 2 zagadka robota na czarno napisałem :/ kurczęę. No ale super zabawa i gratuluje wygranym. W 3 zagadce po daniu odpowiedzi nie mogłem wejść w ogóle w kalambury, tzn. wczytało mi się dopiero jak pan Marek zamknął temat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi w ostatniej zagadce?

Bo ja jestem niekumaty :D

Hugo to troll, pożegnanie go, czyli inaczej "pa". Razem sklejamy i wychodzi... patrol ;)

W 3 zagadce po daniu odpowiedzi nie mogłem wejść w ogóle w kalambury, tzn. wczytało mi się dopiero jak pan Marek zamknął temat.
Poddałem się z edycją, kiedy zobaczyłem, że po wyedytowaniu jednej strony komentarzy pojawiły się dwie strony nowych...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przychodzę z małą pomocą. Otóż... rozwiązaniem drugiej zagadki było hasło: "Czarna robota"

Oto wszyscy Ci, którzy to poprawnie odgadli:

[*]4. Artius - 19:39

[*]3. jakub17 - 19:38

[*]2. potteromaniak o 19:37

skoonks97 - też o 19:37

KafarPL - 19:37

[*]1. JackReno - o 19:31 http://forum.cdaction.pl/index.php?showtop...t&p=1996331

Tak więc jako "pierwszy" poprawnie to odgadł On, a nie potteromaniak - to wszystko przez ten chaos spowodowany nawałnicą odpowiedzi. Teraz sprawdziłem temat dokładnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie każdy wiedział, że Hugo to troll... Ale zapewne większość :) Zagadki dzisiaj jakieś niejasne i naprawdę trudne - żeby dojść do rozwiązania pierwszej, to chyba trzeba było po prostu strzelić na ślepo. Pokrętna logika, Marku :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój błąd, przepraszam.

Nic nie szkodzi. Jak nie można wszystkiego ogarnąć, to mam pomysł... Może zostanę Opiekunem Kalambur, co? Przy tym, co dzisiaj było (i w dniu premiery 7 sezonu), to przydałaby Ci się Marku dodatkowa para rąk do sprawdzania postów, co? ;) Chętnie będę spełniał ten obowiązek. Proszę... :blush:

Dzięki za czuwanie ;)

Nie ma za co. Zacząłem to sprawdzać, gdy już zauważyłem Twoją dużą podpowiedź do 3 zagadki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokrętna logika, Marku :)
Ale nie tylko moja, bo dzisiaj tylko jedna zagadka była "najmojsza" (choć do "patrol" dorzuciłem swoją "wizję"...).

Może zostanę Opiekunem Kalambur, co? Przy tym, co dzisiaj było (i w dniu premiery 7 sezonu), to przydałaby Ci się Marku dodatkowa para rąk do sprawdzania postów, co? ;) Chętnie będę spełniał ten obowiązek. Proszę... :blush:
Opiekun kalamburowy już jest (JamesVoo), ale nawet nie wiem, jak go wykorzystać. Pomoc może i by się przydała, ale dzisiaj. Jak będzie za tydzień? Nie wiem.

W chwili obecnej nie widzę roboty dla takiej osoby.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opiekun kalamburowy już jest (JamesVoo), ale nawet nie wiem, jak go wykorzystać. Pomoc może i by się przydała, ale dzisiaj. Jak będzie za tydzień? Nie wiem.

W chwili obecnej nie widzę roboty dla takiej osoby.

No ale JamesVoo jest obecnie ekspertem od Kalendarza. Sam wspomniał, że zrezygnował z tego. Niech Sam powie co o tym myśli - (pewnie powie, że jemu taka "podwójna" funkcja pasuje...)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@HNSM - Małe wyjaśnienie. Pisałem że zrezygnowałem z bycia ekspertem kalendarzy, ale to było dawno, ponieważ nie miałem wtedy czasu aby dalej się kalendarzem zajmować. Aktualnie nie mam rangi opiekuna, ponieważ ponownie zająłem się kalendarzem, a po drugie, funkcję pełniłem przez jeden sezon, a teraz do prowadzenia kalamburów powrócił Marek(już prowadził poprzedni sezon), ja tylko zastępowałem.

Do tego, z doświadczenia powiem że jeśli dwie osoby naraz będą prowadzić Kalambury, zrobi się zamieszanie, ponieważ cała zabawa przebiega w dość szybkim tempie i jedyną rzeczą w jakiej mógłbym pomóc to sprawdzenie czy przez natłok osób nie wdarły się jakieś błędy jak dzisiaj, choć nie wiem czy to by miało większy sens.

Co do podwójnej funkcji, trochę nie rozumiem o co Ci chodzi. Jedna sprawa z drugą nie ma większego połączenia, po za tym, jak już pisałem, funkcję pełniłem dwa sezony temu, teraz wszystko wróciło "do normy".

Jeszcze jedno małe słówko na koniec, jeśli ML by potrzebował kogoś do pomocy, nie miałbym nic przeciwko abyś to był Ty, ponieważ jest to decyzja Marka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doceniam Twoją pomoc i zaangażowanie, nie tylko przy tym sezonie. Jak się coś zmieni w temacie, dam znać ;)

Ok. Ale trzymam Cię za słowo Marku. ;) Więcej o to nie będę pytał, bo widzę, że moderacja zaraz mnie stąd rozgoni na cztery wiatry - mówiąc przy tym, że: "po co mi to? Przecież zawsze moderator też pomoże..." :cat2:

P.S. A co do dzisiejszych zagadek, to byłem blisko z tą "robotą" - nie mogłem tylko załapać, że chodziło o czarną. A 3 zagadka, to już łatwiej, jak zobaczyłem, że ktoś dał odpowiedź: "patrol" - a jak już spojrzałem na Twoją podpowiedź, że chodzi o słowo "troll" to wiadomo, że zaraz się skończy zgadywanie. Dziś na duży plus zaliczam fakt, że serwer się nie zawiesił i nie było żadnych "przeciążeń" i błędów, jak tydzień temu. :)

ponieważ cała zabawa przebiega w dość szybkim tempie i jedyną rzeczą w jakiej mógłbym pomóc to sprawdzenie czy przez natłok osób nie wdarły się jakieś błędy jak dzisiaj, choć nie wiem czy to by miało większy sens.

O to mi właśnie chodzi. O taką tylko pomoc. By nie było, że są błędy, jest chaos nie do ogarnięcia i tyle - tylko pomoc przy edycji postów i już. Żadnego prowadzenia i zastępstwa. Jeśli chodzi o takie moje argumenty dot. tego. ;]

Co do podwójnej funkcji, trochę nie rozumiem o co Ci chodzi. Jedna sprawa z drugą nie ma większego połączenia, po za tym, jak już pisałem, funkcję pełniłem dwa sezony temu, teraz wszystko wróciło "do normy".

Chodziło mi o to, że jak ponownie zostałeś ekspertem od kalendarzy, to, że dalej posiadałeś tą rangę opiekuna kalamburów - że tak to ujmę. ;) Ale dopiero niedawno Sam w temacie dyskusyjnym odpowiedziałeś na Kogoś pytanie: "Czy nadal jesteś opiekunem kalamburów?", że "nie i, że zrezygnowałeś z tego dawno, na rzecz właśnie kalendarzy". ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@HNSM - Jeszcze jedno słówko wyjaśnienia, to brzmiało konkretnie tak

@poor_leno & HNSM - Tę rangę miałem(teraz trochę zżółkłem) ze względu na to że Marek nie miał czasu aby prowadzić sezon kalamburów, a chciał aby ten sezon się pojawił. Prowadziłem kalambury tylko jeden sezon i nie wiem czy to się jeszcze powtórzy :) A ranga jeszcze istnieje, ale jest pusta :)

Więc nie zrezygnowałem na rzecz kalendarzy, tylko po prostu ta ranga była już nie potrzebna, a że w między czasie dostałem rangę eksperta, tak jakoś wyszło :) Może trochę źle to ubrałem w słowa, ale nie chodziło mi że porzucam kalambury :)

Take małe nieporozumienie zaszło ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co tu przeczytałem to nie ja pierwszy odpowiedziałem na 2 zagadke więc przepraszam JackReno ale żeby nie było sam wymyslilem odpowiedz (z tego nawału odpowiedzi też mi się net ścinał i nie dałem rady czytać wszystkich odpowiedzi. Poprostu wpisywałem odpowiedz a gdy mi się juz załadowała strona już było kilka nowych stron). Dziękuje także Markowi Lencowi że mi ten punkt nie usunął ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe dzisiaj muszę przyznać że chodziło wszystko elegancko. Nie miałem ani jednej zawiechy. Dziękuje Panie Marku za pochwalenie mojego tekstu :D Tak to ja mogę grać jak wszystko idzie jak po maśle nic się nie zawiesiło, ładowanie parę sekund dosłownie :) A to jak na mój net i tak OK.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaftan?!?! Ostatnie na co bym wpadł, serio... :(

Za to z pierwszą zagadką o pół minuty wcześniej i bym też napisał wyrok. W sumie, to już byłem w trakcie pisania, ale dwóch mnie ubiegło :/

Dziś poszło szybko, co nie znaczy że zagadki były łatwe. W sumie to w sam raz ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe dzisiaj muszę przyznać że chodziło wszystko elegancko. Nie miałem ani jednej zawiechy.

O dziwo, u mnie też w porządku. Przy trzeciej zagadce jednak komentarze zaczęły się tak szybko pojawiać, że zacząłem edytować tylko te istotniejsze. Mam nadzieję, że nie utrudniło to zabawy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj mimo, że dużo osób ta ładowało mi się normalnie

no i po raz pierwszy zgadłem zagadkę (ostatnią) w sumie był to przypadek, bo bezmyślnie wymyślałem słowa, które zawierają coś ze słowa ,,kawa''

moja radość - juuuuuupiiiiii !!!!!!!!!!!! :cheesy::oczko2::lol2::klaszcze::biggrin::icon_biggrin::icon_mrgreen::admin_twisted::smile::laugh::wink::happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś poszło szybko, co nie znaczy że zagadki były łatwe.
Moim faworytem było "zwierzę nie", ale szybko sobie z ta zagadką poradziliście ;)

Ocenianie trudności zagadek- każdy będzie miał inne zdanie.

no i po raz pierwszy zgadłem zagadkę (ostatnią) w sumie był to przypadek, bo bezmyślnie wymyślałem słowa, które zawierają coś ze słowa ,,kawa''

Podczas dzisiejszego zgadywania do grona zwycięzców doszły 3 nowe osoby. Po 9 zagadkach tylko JackReno ma 2 punkty na swoim koncie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...