Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marek Lenc

Ogłoszenia, uwagi i propozycje

Polecane posty

Było ciekawie dzisiaj, nie powiem. No ale jakieś sporego entuzjazmu to nie widziałem (nawet jak ja dałem wpis na swoim blogu - nic... więc nie warto się starać...). Ja trochę kombinowałem ze słowem "gra" do drugiej zagadki, lecz jednak nie było mocnych... no ale mniejsza o to. Było fajnie, lecz myślę, że ku końcowi, cała "euforia" związana z zabawą, będzie drastycznie spadać... Może tak być, choć nie musi. ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było ciekawie dzisiaj, nie powiem. No ale jakieś sporego entuzjazmu to nie widziałem (nawet jak ja dałem wpis na swoim blogu - nic... więc nie warto się starać...).

Forumowicz to stworzenie leniwe, które stale trzeba pieszczotliwie drapać ;).

Było fajnie, lecz myślę, że ku końcowi, cała "euforia" związana z zabawą, będzie drastycznie spadać... Może tak być, choć nie musi. ;]
Nic nowego. Ostatnie 2 spotkania to (prawdopodobnie) walka między liderami. Chciałbym się mylić. Brak chęci i motywacji zabiją tę zabawę.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięciu liderów (po dwie zagadki)- wyobrażacie sobie jakoś ostatnie ostatnie spotkanie?

Jest jeden lider - MarYanOOO, który ma na swoim koncie 3 odgadnięte zagadki (dwie dzisiaj i ostatnio jedną - "palenisko"). Piszę to na swoją niekorzyść, ale "My game is fair play" :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięciu liderów (po dwie zagadki)- wyobrażacie sobie jakoś ostatnie ostatnie spotkanie?

No na pewno będzie "masakra"... :P Jak się nie zawali serwer, to będzie cud. :P;) A tak to dzisiaj najbardziej mnie rozbawiło rozwiązanie drugiej zagadki: "bukszpan" - xD Dobre hasło. ;]

I mam pytanie Marku: Jak już padła prawidłowa odpowiedź, to od razu bierz i pisz, bo inaczej niepotrzebnie się Marku męczysz z tymi pisaniem "Nie-Marek Lenc" ;) Ja jak już widziałem prawidłową odpowiedź, to nic nie pisałem, bo wiadomo, że zaraz następna zagadka się zjawi. :) I drugie pytanie: obiecałeś Marku, że pod koniec sezonu (czyli za tydzień) - dasz "bonusowego" kalambura z obrazkowymi podpowiedziami. Spełnisz to? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeden lider - MarYanOOO, który ma na swoim koncie 3 odgadnięte zagadki (dwie dzisiaj i ostatnio jedną - "palenisko").

Masz rację, źle przejrzałem zeszyt- jest lider, ale czy utrzyma tę pozycje w przyszłym tygodniu?

Piszę to na swoją niekorzyść, ale "My game is fair play" wink.gif
Doceniam ;)

No na pewno będzie "masakra"... :P Jak się nie zawali serwer, to będzie cud.

Mam w rezerwie zagadki na dogrywki ;)

I mam pytanie Marku: Jak już padła prawidłowa odpowiedź, to od razu bierz i pisz, bo inaczej niepotrzebnie się Marku męczysz z tymi pisaniem "Nie-Marek Lenc" ;)

Tak też robię ;) Tak samo z tą stroną, gdzie nie ma mojego dopisku- przeczytałem, ale widząc, że nie ma tam jeszcze trafień, przeskoczyłem do 2 kolejnych stron nieprzeczytanych.

I drugie pytanie: obiecałeś Marku, że pod koniec sezonu (czyli za tydzień) - dasz "bonusowego" kalambura z obrazkowymi podpowiedziami. Spełnisz to? ;)
Raczej nie. Utrudnianie w zabawie kalamburowej to trochę nie fair, psucie zabawy w zgadywanie, zamienianie jej w... coś innego.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaką ładną reklamę mi zrobiłeś w newsie :D w ogóle, jak tak przejrzałem temat, to te "moje" 4-5 kalamburów jednymi z najcięższych były, z czego jestem niezmiernie zadowolony (ale że tak się męczono z kaftanem, to mnie mocno zdziwiło) :) żałuję, że nie mogłem wziąć udziału w zabawie w ostatnich paru tygodniach, ale tak wyszło, przynajmniej będę świadkiem finału.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaką ładną reklamę mi zrobiłeś w newsie :D w ogóle, jak tak przejrzałem temat, to te "moje" 4-5 kalamburów jednymi z najcięższych były, z czego jestem niezmiernie zadowolony (ale że tak się męczono z kaftanem, to mnie mocno zdziwiło) :)

Dodam jeszcze, że Twoich pomysłów najwięcej użyłem ;) Może poprowadzisz kolejny sezon :P?

Marku, a czy nie możesz dać tej zagadki już poza konkursem? Tak na deser?

Nie, nie mam jej nawet narysowanej.

Na jutro mam przygotowane dwie proste zagadki plus kilka dodatkowych, jakby kroił się remis (którego nie dopuszczam ;)).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla zwycięzcy! :brawa: :brawa: :brawa::) Było super. Z początku KafarPL miał "przewagę", ponieważ nie było MarYanaOoo, lecz potem wszystko było wyrównane - ja też dziękuję, że większość forumowiczów - "zgodziło się" na moją prośbę, by nie przeszkadzać głównej czołówce w walce o wygraną. No cóż... wszystko co dobre, kiedyś się kończy - i znowu przerwa aż do września albo listopada. ;) Gratulacje jeszcze raz - dla wygranego i tych, co przegrali. ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się wydawało, czy zagadka dogrywkowa nie miała już kiedyś miejsca w kalamburach, w jednym z pierwszych sezonów? Takie małe Deja Vu, wiem, gdyż zgadłbym od razu, ale byłem zajęty w Assassin's Creed: Broterhood :P

Sezon świetny, jak każdy poprzedni, szkoda tylko, że frekwncja znów nie powalała. Może w następnym ;)

Tak wgl to planujesz już jego datę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kafar wygrał w pięknym stylu, szacun & highfive ode mnie :) ale znowu sprawdziła się zasada "wszystko co dobre szybo się kończy", co to jest właściwie te 7 sesji po 3 zagadki - chciałoby się 2 razy więcej i dłużej, choć wiemy, że Marek by na takie coś się nie zgodził. pozostaje nam czekać na kolejny sezon - oby ruszył jak najwcześniej :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się wydawało, czy zagadka dogrywkowa nie miała już kiedyś miejsca w kalamburach, w jednym z pierwszych sezonów? Takie małe Deja Vu, wiem, gdyż zgadłbym od razu, ale byłem zajęty w Assassin's Creed: Broterhood :P

Hmmm, nie przypominam sobie. Jeśli chodzi o wykonanie- świeżynka ;)

Sezon świetny, jak każdy poprzedni, szkoda tylko, że frekwncja znów nie powalała. Może w następnym ;)

Tak wgl to planujesz już jego datę?

Tak, na jesieni.

Kafar wygrał w pięknym stylu, szacun & highfive ode mnie :) ale znowu sprawdziła się zasada "wszystko co dobre szybo się kończy", co to jest właściwie te 7 sesji po 3 zagadki - chciałoby się 2 razy więcej i dłużej, choć wiemy, że Marek by na takie coś się nie zgodził. pozostaje nam czekać na kolejny sezon - oby ruszył jak najwcześniej :rolleyes:
Myślę, że te 20 zagadek w miarę intensywnym tempie to zadowalająca ilość. Ta przerwa po ostatniej zagadce zawsze jest kojąca :P
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...