Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marek Lenc

Ogłoszenia, uwagi i propozycje

Polecane posty

Byłem pewny, że to ja zgadłem "kaftan", a jednak ktoś był szybszy. Gratuluję!

No wiesz... zaraz można sprawdzić temat i popatrzeć czy padło po kilka poprawnych odpowiedzi do każdej z 3 dzisiejszych zagadek. W tamtym tygodniu tak wyszło. :P Nie mniej gratuluję wszystkim tym, którzy dzisiaj odgadli 3 dzisiejsze zagadki. (ja myślałem, że coś zgadnę, lecz już i tak wiedziałem, że lepiej szukać czy nie było po kilka prawidłowych odpowiedzi, by nie było chaosu - jedna moja propozycja a wychodziły znowu po 2 strony nowych :D Nieźle... Trzymamy "tempo" strzelania odpowiedziami - :cat2: - nie zauważyłem, żeby to jakoś "zwolniło" xD - może nie jest jak na początku było, lecz już wszystko śmigało jak należy.)

Pójdę przeczesać temat... ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak coś znajdziesz, daj znać ;)

Mam. ;)http://forum.cdaction.pl/index.php?showtop...t&p=2008206 - Mircyn - 19:09 równo, co bartop, lecz tak z 7 postów niżej, od Jego odpowiedzi. Tylko to znalazłem - przy pozostałych dwóch zagadkach tylko po jednej poprawnej odpowiedzi jest. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marku, ile osób dotychczas odgadło zagadki i jakie to są osoby? Masz ich listę? ;)

OK.

Liderzy- odgadli po 2 zagadki:

jakub17

JackReno

Po jednej:

poor_leno

Mircyn

princefan

potteromaniak

TheMe

bartop

matrix312

KafarPL

HrymiMakos

Po drugie: ważne pytanie - czemu nie ma nic (ŻADNEGO) - wpisu w kalendarzu o Kalamburach? Dziwne to jakieś... co mnie niepokoi :/
W tym sezonie o tym zapomniałem (było w ubiegłym, ale nie było z tego ani efektu, ani pożytku.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Przepraszam. Pomyliłem się z tym liczeniem... A co do dzisiejszych zagadek i listy tych, którzy odgadli, to będzie bardzo ciekawie... ciekawe jak dalej to się będzie rozgrywało. ;)@matrix312 - spokojnie... nie myśl, że wygrasz - konkurencja nie będzie spała. To, że odgadłeś jedną zagadkę nic nie świadczy... ;):P Zobaczy, jak dzisiaj poszło zgadywanie tym najlepszym... a to dopiero półmetek. Co do pomysłu z pomocą obrazkową to jestem przeciwny... znowu będzie taki obrazek dany, że nieoczywista odpowiedź na zagadkę stanie się tak oczywista, że pójdzie fala dobrych odpowiedzi... Według mnie to się przedtem totalnie nie spisało, to teraz też tak będzie... :dry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marku, jedna eksperymentalna zagadka moim zdaniem nie jest złym pomysłem. Brzmi to naprawdę ciekawie, poza tym byłaby to jakaś odmiana, nawet, jeśli miałby być to jednorazowy zabieg wrzucając ową zagadkę jako ostatnią w dzisiejszym wieczorze kalamburowym. Warto dać temu szansę. Jeśli nie posmakujemy, to się nie dowiemy ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...