Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 02/2010

Polecane posty

No ale co mielismy zrobic, wymyslec recenzje Crysis 2, zeby bylo fajniej? Taki czas...

Ale on przecież nie powiedział że to wasza wina... dla mnie akurat w dziale recenzji raczej też kiepsko ale co poradzę ,że interesujące mnie gry jeszcze nie wychodzą.

666-ty post. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Część czytelnicza jak zwykle bardzo dobra, choć niepokoją mnie zapowiadane zmiany (jeszcze coś wyciąć po wstępniaku? :dry:)

Nareszcie dycha dla nie-samochodówki i nie-WoWa. To dobrze wróży na przyszłość. W dodatku BioWare w dobrej formie, co też cieszy.

IMO okładka w tym numerze słaba (mimo, że będzie piąty kolor i są CYCKI), ale może akurat nie było lepszych artów w tym numerze.

Co do płytki to... przeczuwałem że będzie Ninja Blade. Zbyt mocno mi się skojarzył z Dark Sectorem, żebym na to nie wpadł :tongue:

Duży plus - na pewno zagram.

Ogólnie numer niezły - choć bez rewelacji. :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dla odmiany powiem, że nie ma na co narzekać.

Pełniaki - Ninja Blade wydało mi sie ciekawą produkcją już przy okazji waszej zapowiedzi, więc rad jestem, iż zagrać mógł będę ;) So Blonde też cieszy, jako że kocham przygodówki.

Recenzje - Mass Effect 2...przez to, że dowiedziałem się o tej waszej recenzji, zamówiłem ME2 przed premierą. A pogram dopiero w połowie lutego, bo 5.02 wyjeżdżam, a teraz mam sesję :[ ale będzie czas się delektować. Ponadto Wyspa Małp i M&B. Naprawdę dobre zestawienie.

Inne - cieszą zebrane do kupy informacje o Wiedźminie. Teksty o Tibii, nagości (nazwijcie mnie zboczeńcem, ale to naprawdę ciekawy temat) czy Japonii pójdą na pierwszy ogień.

Ogólnie numer wam wyszedł i potwierdzacie regułę, że co wydanie, to tak samo ciekawe i nietypowe. Jesteście nudni ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Część czytelnicza jak zwykle bardzo dobra, choć niepokoją mnie zapowiadane zmiany (jeszcze coś wyciąć po wstępniaku? dry.gif)

Ja też mam pewne obawy, ale teraz nie mówmy czy są to zmiany na lepsze czy gorsze - zobaczymy we wtorek ;]

IMO okładka w tym numerze słaba (mimo, że będzie piąty kolor i są CYCKI), ale może akurat nie było lepszych artów w tym numerze.

Racja, dawno nie było tak szpetnej okładki ;/

No ale co mielismy zrobic, wymyslec recenzje Crysis 2, zeby bylo fajniej? Taki czas...

Moglibyscie napisac, czemu nie? Chetnie bym sobie poczytal ;>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to kwestia przyzwyczajenia czy CDA nadal nie schodzi z formy (a w każdym razie ja skoków nie zauważyłem ;P), ale kolejny numer o wysokiej jakości. Dużo dobrego materiału, oczywiście "recenzja pierwsza w Polsce/na świecie " ;P a także teksty okołogrowe. I dobrze, bo przez ostatnie dwa numery w ogóle nie dotknąłem covera DVD więc dla mnie główna siła magazynu leży w słowie pisanym ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zobaczymy co wyjdzie z tych zmian. Jak na razie gry na płytce są ok a nawet OK ;). Skoro napisaliście tekst o Tibi(będzie coś o biciu rodziców krzesłem?) może coś będzie w przyszłości o CS? W końcu Polacy są w tej grze najlepsi. Recenzja Mass Effect 2 na pewno będzie ciekawa. I czy mi się zdaje czy na stronie o Grach Roku jest rysunek Otisa?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO okładka w tym numerze słaba (mimo, że będzie piąty kolor i są CYCKI), ale może akurat nie było lepszych artów w tym numerze.

Racja, dawno nie było tak szpetnej okładki ;/

A mi się okładka bardzo podoba :tongue: .

Według mnie jest lepsza niż ta miesiąc temu i dwa miesiące temu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I czy mi się zdaje czy na stronie o Grach Roku jest rysunek Otisa?

Owszem, nawiazalismy wspolprace z Otisem. Bedzie rysowal komiksy do dzialu newsow (bo to dzial newsow, a nie zadne Gry Roku).

To fajna i nie fajna wiadomość. Z jednej strony będzie można zobaczyć jego świetne rysunki nawet w CDA a z drugiej strony szkoda bo ucierpi na tym jego blog . Swoją drogą to osiągnął duży sukces :). Dwa lata temu założył swój blog z rysunkami "gwiezdno wojennymi" a dziś będzie w CDA. Brawo ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...