Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 02/2010

Polecane posty

Co wy chcecie od tej okladki? Niby co w niej jest takiego brzydkiego? Ktos napisal, ze mu sie nie podoba i juz wszyscy to powtarzaja. Jakby nikt o tym nie wspomnial wczesniej to nie bylo by tych narzekan.

Weź może nic nie pisz w imieniu czyimś, co?

Nie przeczytałem ani jednego posta z tych, które znajdują się pod tym Smugg'a, a i tak uważam, że okładka jest okropna. Kolory jakieś takie tandetne, a wszystko wygląda jak okładka jakiegoś badziewnego komiksu. I nie chcę nikogo tym urazić. Po prostu IMO okładka jest do (_!_)!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ME2 FPSem... kto by pomyślał? :P Takie błędy nie powinny się zdarzać.

(FPS - First Person Shooter)

EDIT - Tylko żeby tak w piśmie nie było... Bo zacznę was nazywać "gazetą" :D

Zajrzyj do recenzji pierwszej części. Tam też z Mass Effecta zrobili FPS-a:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy chcecie od tej okladki? Niby co w niej jest takiego brzydkiego? Ktos napisal, ze mu sie nie podoba i juz wszyscy to powtarzaja. Jakby nikt o tym nie wspomnial wczesniej to nie bylo by tych narzekan.

Weź może nic nie pisz w imieniu czyimś, co?

Nie przeczytałem ani jednego posta z tych, które znajdują się pod tym Smugg'a, a i tak uważam, że okładka jest okropna. Kolory jakieś takie tandetne, a wszystko wygląda jak okładka jakiegoś badziewnego komiksu. I nie chcę nikogo tym urazić. Po prostu IMO okładka jest do (_!_)!

Zobaczysz okladke w realu, wtedy oceniaj. Nie twierdze, ze jest piekna, ale z piatym kolorem wyglada lepiej.

ME2 FPSem... kto by pomyślał? :P Takie błędy nie powinny się zdarzać.

(FPS - First Person Shooter)

EDIT - Tylko żeby tak w piśmie nie było... Bo zacznę was nazywać "gazetą" :D

Zajrzyj do recenzji pierwszej części. Tam też z Mass Effecta zrobili FPS-a:)

Kuzwa, trzeba Alowi kazac je obie zjesc to moze zapamieta, ze to taktyczny shooter a to nie rowna sie FPS> :dry:

Smugg, będzie kontynuowana ta akcja z Gamewalkerem? (Mam na myśli własne wpisy na temat gier tak jak przy Batllefield Heroes)

Zobaczysz w najnowszym CDA. :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czepiacie się. A pod względem zawartości to chyba najlepszy numer, jaki będę miał (a zbieram CDA od września 2008)! :wykrzyknik:

Nooo, to faktycznie dlugo zbierasz... wow, zaimponowales mi ! :wykrzyknik: :O

Co wy chcecie od tej okladki? Niby co w niej jest takiego brzydkiego? Ktos napisal, ze mu sie nie podoba i juz wszyscy to powtarzaja. Jakby nikt o tym nie wspomnial wczesniej to nie bylo by tych narzekan.

Weź może nic nie pisz w imieniu czyimś, co?

Nie przeczytałem ani jednego posta z tych, które znajdują się pod tym Smugg'a, a i tak uważam, że okładka jest okropna. Kolory jakieś takie tandetne, a wszystko wygląda jak okładka jakiegoś badziewnego komiksu. I nie chcę nikogo tym urazić. Po prostu IMO okładka jest do (_!_)!

Okladka jest calkiem niezla, w koncu jakas kobitka na pierwszym planie :D no i ma taki, jak ktos napisal oldschoolowy styl. co wy od niej chcecie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę ,toż to herezja uznać jakiś tam ME lepszym od KOTORA ,tak samo jak kupować CDA dla pełniaków. Ja kupię CDA na 99.9% , bo są takie rzeczy jak plamy na słońcu ,niekorzystny układ księżyców słońca patrząć pod kątem 35 stopni z Wenus, jaskółki lecące nisko kanałami i co tam jeszcze.

A kupie go dlatego ,bo to jest CDA.

Módlcie się do Innosa o łaske !!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę ,toż to herezja uznać jakiś tam ME lepszym od KOTORA ,tak samo jak kupować CDA dla pełniaków.

Dlaczego nie może być lepsze od KotOR, przecież też ma potencjał. Zapewne jeszcze nikt w ME2 nie grał(z normalnych ludzi, bogów z CDA nie liczę;]), więc chyba za wcześnie na osądy. Co do części o pełniakach to się zgadzam w 100%, CDA jest klasą samo w sobie.

A co do zmian, to jestem ich bardzo ciekaw. A co do tego, że CDA straci klimat- być może, ale branża tak ewoluuje, że bez zmian w kierunku konsol na przestrzeni kilku lat można byłoby się liczyć z zamknięciem gaz... czasopisma. A tego chyba nie chcemy, prawda??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mass Effect z maksymalną ocena ?To naprawdę coś niesamowitego ,widać że Bioware rządzi.Zresztą w końcu trzeba poogratulować redaktorom którzy postawili taką ocenę,pogratulować odwagi ,dzięki której ten numer kupie.

Zrehabilitowaliście się fanom Bioware'u za niską ocenę Dragon age'a ,jeszcze raz brawo.Teraz tylko się zastanawiam jaką wersje kupic czy na PCta czy Xboxa 360?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czepiacie się. A pod względem zawartości to chyba najlepszy numer, jaki będę miał (a zbieram CDA od września 2008)! :wykrzyknik:

Nooo, to faktycznie dlugo zbierasz... wow, zaimponowales mi ! :wykrzyknik: :O

Nie pisałem tego po to, żeby ci tym zaimponować. A że zbieram CDA od ponad roku, to wiem, jak mniej więcej wygląda zwykły numer. A nie kupiłem dwa numery i teraz zachwalam ten... A poza tym wcześniej też Sidiekszynka kupowałem, tylko nie regularnie. :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tylko 16 godzin i będę miał nowe CDA

Każdy czytelnik prasy komputerowej (no, oprócz fanów PLAY'a*) powinien kupić ten numer. To taki "mały kroczek dla redakcji, ale wielki krok dla czytelników" ( a może na odwrót?). Tak samo jak kiedyś pierwszy numer po obniżce ceny, czy pierwszy numer tylko z DVD. Wszak CDA juz nigdy nie bedzie takie jak kiedyś. A może być już tylko lepiej

*uważają, że play mimo kilku czyszczeń w roku i tak jest najlepszą gazeta na rynku. Gazetą tak, czasopismem już nie.

p.s. Czemu zegar na forum śpieszy o godzinę??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fajna i nie fajna wiadomość. Z jednej strony będzie można zobaczyć jego świetne rysunki nawet w CDA a z drugiej strony szkoda bo ucierpi na tym jego blog .

Niby dlaczego jego blog mialby ucierpiec? Obecnosc w CDA to chyba promocja, nie?

Ale nie będzie czego oglądać. Już po tym jak do gry-online robił komiksy częstotliwość robienia prac na jego bloga zmalała o do 1 na miesiąc(czasami 2 jak dobrze poszło).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no... Widzę, że CDA przystępuje do ofensywy.
Z ciekawości - ile planujecie wyświetleń Waszej reklamy telewizyjnej?

Reklama bardzo estetyczna. Nie podoba mi się głos lektora, ale to już kwestia gustu. Na prawdę zmiany idą na dobre ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no... Widzę, że CDA przystępuje do ofensywy.
Z ciekawości - ile planujecie wyświetleń Waszej reklamy telewizyjnej?

TEgo nie widziałem. Fajnie, bo można tam zobaczyć te nowe odmienione działy :)

A no i można dojrzeć tam dwie oceny w recenzji ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...