Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 02/2010

Polecane posty

gdyby tak dali Obliviona albo morowinda w wersji gold Risena albo chociaż Empire Total War

O Empire nawet nie myśl bo to strategia a ghost powiedział że każdy tytuł będzie inny.

Osobiście myślę o callofduty modern warfare albo callofduty wordatwar choć fajnie było by gdyby dali darkesanga.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imperium Romanum :) ostatnio naszła mnie chęć na jakąś grę pokroju Cezara, albo Zeusa, ale zrezygnowałem za sprawą niedzisiejszej grafiki, a na moim monitorze wyglądałaby po prostu okropnie. No to zapowiada się ostre rozbudowywanie starożytnego Rzymu :) może mi ktoś powiedzieć, czy IR ma tryb multi?

Sprawę So Blonde przemilczę...

Czekam tez na pierwszego pęłniaka. Marzy się jakiś porządny FPS :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby tak dali Obliviona albo morowinda w wersji gold Risena albo chociaż Empire Total War

Osobiście myślę o callofduty modern warfare albo callofduty wordatwar

:wallbash:

Ludzie @#$% a pod choinke oczekujesz Lambo czy moze wycieczki dookola swiata + 1000 $ na kazdy dzien? TROCHE REALIZMU, psiakosc, bo normalnie rece opadaja. To moze jeszzcze Mass Effect 2 + Wiedzmin 2 jako zestaw na nr urodziony, a jako ddoatek - Crysis?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler ma rację, wszyscy tutaj przesadzają. To, że redakcja zapowiedziała coś wystrzałowego w następnym numerze nie znaczy, że będzie to gra pokroju Mass Effect. Samo CDA musiałoby wybulić okropną kasę na to, żeby w swoim czasopiśmie wydać grę Bioware, np.

Liczę, że bedzie to dobra gierka, ale i tak bardziej interesuje mnie, co takiego się zmieni w CDA, jak zapowiadali...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że spora część forumowiczów nie tyle przesadza z oczekiwaniami, co ze swoim podejściem do faktu, że CDA daje nam gry w formie prezentu jakby nie patrzeć. CDA ma urozmaicać naszą kolekcję gier, a nie wyręczać nas w jej kompletowaniu. Nikt z Was przecież nie zareaguje z radością - wow, właśnie oszczędziłem 60 złotych (za mniej więcej tyle wg Ceneo można nabyć obie gry), bo poza nielicznymi wyjątkami zapewne, prawie nikt sam z siebie by ich nie kupił. Tak naprawdę na plus należy zaliczyć dołożenie do CDA nawet średniej, lub przeciętnej gry, o ile ma szansę ona jakiejś grupie czytelników przypaść do gustu, a jeszcze większej ich części przysporzyć choćby odrobiny bezstresowej rozrywki. So Blonde i Imperium Romanum to chyba bardzo dobre przykłady takich właśnie gier - średniaki oceniane w okolicach szóstki ale swoich amatorów wśród czytelników też znajdą.

Nie mylmy też jednak krytyki z krytykanctwem, a wygórowanych oczekiwań (dołączanie non stop wielkich hitów jako pełniaków) z oczekiwaniami, aby nawet te gry, na które pozornie nie oczekujemy jakoś specjalnie gorąco, prezentowały sobą coraz wyższy poziom. Narzekanie, że So Blonde nie jest Oblivionem, nie ma sensu. Ale zwracanie uwagi, że So Blonde najwyższych lotów przygodówką już nie jest, jak najbardziej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm powiem tak szczerze, że So Blonde to dla mnie totalna porażka i kompromitacja w CDA. Pewnie fanom przygodówek napewno się spodoba ale mi osobiście napewno nie gdy widizałe recenzje i gameplaye to.... szkoda gadać. Wolałbym na miejsce tego jakieś np demo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakim trzeba być małomóżdżkowym gimbusem by trolować na forum, i wypisywać wciąż te same głupoty?

Wbijcie sobie to swych łepetynek że na Coverze nigdy nie będzie takich gier jak:

- KOTOR, KOTOR 2, Force Unleashead - Lucas Arts, NIGDY nie dał i nie da swej gry na Cover jakiegoś pisma (nawet jeżeli jest to Największe pismo o grach w Polsce)

- gry z EA np. Saboteur - j.w.

- gry od Valve, L4D, HL2, Portal - nie po to zrobili Steam by teraz rozdawać efekty ciężkiej pracy za darmo

Musicie się pogodzić z tym że tytuły takie jak DMC4 będą się pojawiały bonusowo, raz na jakiś czas. Będą się pojawiały gry tworzone przez mniejsze studia, dla których ukazania się gry w wielkim czasopiśmie jest reklamą.

Oprócz tego dawanie tytułów mniej znanych ma walory edukacyjne, każdy zna AC2, CoD MW2, nie każdy zaś słyszał np o So Blond. Ktoś kto gra w gra tylko w FPS AAA, ma możliwość zagrania (prawie za free) w coś nowego i poszerzyć horyzonty.

P.S.

Inna rzecz że gimbusy powinny siedzieć w szkole i się uczyć pisowni polskiej, a nie sadzić błędy na forum

Dziękuję za uwagę EAG Member

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż... Gdyby redakcja tak nie rozpieściła nas, czytelników w ubiegłym roku może nie oczekiwalibyśmy po niej tak dużo? Panowie pokazali, że w kwestii pełnych wersji i negocjacji mogą wiele... a apetyt rośnie w miarę jedzenia. Dlatego z wyrozumiałością odniosę się do niektórych pomysłów co bardziej nagrzanych "gimbusów" [swoją drogą fajne określenie :laugh: ], zaś nawiązując do wątku urozmaicania naszego giercowania i poszerzania horyzontów, to po raz kolejny napiszę że liczę na jakąś ścigałkę. Dawno takowej nie było a i jest kilka tytułów które chyba są w zasięgu... Myślę o TDU, może Pure, ba nawet toca3 była by rajcująca bo to jest giera na całe miesiące. Wiem że to nie jest miejsce na tego typu uwagi, ale ze względu na wysyp gier wyścigowych w zeszłym i tym roku po raz kolejny plizzz o przekrojowy test kierownic. So blonde nie znam, nie grałem, chętnie poznam, zainstaluję jak pójdzie dalej się zobaczy ;)

- gry od Valve, L4D, HL2, Portal - nie po to zrobili Steam by teraz rozdawać efekty ciężkiej pracy za darmo

Wiesz wydaje mi się, że za dołączanie pełnych wersji, każde czasopismo jak CDA płaci ciężkie pieniądze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MagisterSztuk - święta racja, poza dwoma małymi aspektami. EA dało kiedyś jakąś grę do pisma, ale to raczej gdzieś na zachodzie. (we Włoszech chyba). U nas pisma tego typu są zbyt tanie trochę, żeby to było możliwe. Po drugie - Valve nie po to robiło Steama, żeby rozdawać efekty własnej pracy za darmo. Za jakie darmo, do świętej Petronelki, toż to ta cena licencji, którą to się płaci, by wrzucić grę na cover, to napiwek, mam rozumieć?? Należy jednak zauważyć również, że EA współpracuje z Valve, więc nie ma szans na ich grę na coverze. A że te nieścisłości nie wpływają na odbiór całości twojego posta, to równie dobrze mógłbym siedzieć cicho i zostawić, jak było. Acha - ludzie, zamiast prosić o, dajmy na to, Mirror's edge'a, czy Half-Life'a 2, polećcie do empiku, by, korzystając z promocji, kupić 2 gry z EA classics w cenie jednej. ja w ten sposób Mirror's Edge'a i The Orange Boxa zdobyłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbujcie sobie to swych łepetynek

P.S.

Inna rzecz że gimbusy powinny siedzieć w szkole i się uczyć pisowni polskiej, a nie sadzić błędy na forum

Dziękuję za uwagę EAG Member

Nie mogłem odmówić sobie tej małej złośliwości ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko raz się wpieniłem na CDA, gdy kupiłem sobie Platynową Edycję DMC4 a tu za tydzień w CDA było xD

Co do pełniaka następnego: spodziewam się fajnej strzelanki lub jakieś zręcznościówki. Szkoda, że So Blonde to nie przygodówka na miarę Fahrenhait, ale zagrać zagram ;] Przecież to gra twórców Broken Sword :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja osobiście mam takie marzenie, żeby CDA dodawało co jakiś czas po jednym odcinku Sama i Maxa produkcji Telltale, bo gra jest rewelacyjna, a dialogi (zarówno oryginalne, jak i świetnie zdubbingowane po polsku) poprostu kultowe.

Wiesz za mną ta gierka też ostatnio chodzi jak Woseba w reklmie z Ryśkiem Rynkowskim ;] i patrząc na częstotliwość pojawiania się przygodówek w CDA myślę, że kiedyś się pojawi...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak dla mnie mogliby dmuchaną lalę dorzucić do CDA...

To nie miejsce na to, co wam się marzy tylko na to, co jest faktem :)

Te pełniaki na pewno dołączą do tych "do przejścia", jak tylko uruchomię starego kompa ;) Osobiście jestem bardzo zadowolony. Szczególnie z blondi ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nienawidzę przygodówek, jak na razie przeszedłem tylko do końca cevilla, oraz runaway, chociaż zachwycony zbyt nie byłem, ale podoba mi się taki komiksowy motyw w so blonde i mam nadzieje, że humor też będzie a poziomie, ja ten numer raczej biorę, chyba, że się wkurzę na pierwszego pełniaka:) A tak btw. kiedy ostatni przeciek??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh... chciałem przygodówke i mam no ale spodziewałem się bardziej ambitnego tytułu, humor w niemieckim wydaniu aż mnie ciarki przechodzą brrr,

czekam na następny tytuł tym razem mam nadziej na coś szalonego :tongue: . Chociaż w sumie z So Blonde też trochę poszaleliście ;p.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...