Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Co to za postać z gry 2

Polecane posty

To może ja... za momento edit...

Jeżeli chodzi o takie zagadki to jakoś nie mam zaufania do cytatów. Więc... będzie coś innego. ;]

Chyba wszyscy by się spodziewali, że będzie walczył do końca. Każdy by walczył w takiej sytuacji. Ale kto by pomyślał, że polegnie nie dlatego, iż został pokonany, ale ponieważ pokonano jego mistrza...?

Taki krótki, mój własny wniosek a'propos pewnej właśnie postaci. Dodam tylko, że odpowiedzieć może na tą zagadkę tylko ktoś, kto pozna zakończenie danej produkcji... ;]

@Kiro12: Ciekawa interpretacja, ale to nie o to chodzi. Główny bohater/bohaterka Jade Empire ostatecznie nie poległ/poległa... ;) Chodzi o kogoś zupełnie innego. Szukajcie w zdecydowanie nowszych produkcjach...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wszyscy by się spodziewali, że będzie walczył do końca. Każdy by walczył w takiej sytuacji. Ale kto by pomyślał, że polegnie nie dlatego, iż został pokonany, ale ponieważ pokonano jego mistrza...?

Taki krótki, mój własny wniosek a'propos pewnej właśnie postaci. Dodam tylko, że odpowiedzieć może na tą zagadkę tylko ktoś, kto pozna zakończenie danej produkcji... ;]

@Kiro12: Ciekawa interpretacja, ale to nie o to chodzi. Główny bohater/bohaterka Jade Empire ostatecznie nie poległ/poległa... Chodzi o kogoś zupełnie innego. Szukajcie w zdecydowanie nowszych produkcjach...

Przenosinki...

@SlashRevenge: Zgadujemy postać. A wyjaśnienia nie ma, więc Twojej domyślności pozostawię, czy to dobra odpowiedź, czy nie...

EDIT: Czas na jakiś hint. Całkiem spory, jak mi się zdaję... w tytule gry, gdzie ową postać znajdziemy, znajduje się jeden z kierunków świata...

@Czytelnik21: TAK! Znaczy... nie... :D Chodzi faktycznie o Wojnę na Północy, ale w postać nie trafiłeś zupełnie w postać. Szukamy więc DALEEEEEEJ! ;]

Gwoli ścisłości - przypomnę o wyjaśnieniu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie opieszałość, ale nawarstwienie się różnych spraw utrudnia czasem odpisywanie... :/

Podpowiedź... zagadka stoi w miejscu tyle czasu, że chyba nie ma sensu tego przeciągać. Co za problem odgadnąć, gdy odpowiedź jest oczywista dla kogoś, kto nie grał...?

Chodziło mi o Agandaura, głównego "złego" w grze. Waszej przenikliwości pozostawiam znaczenie treści zagadki - nie chcę spoilerować co do zakończenia gry. ;)

A innymi słowy - nieco krótszymi - zagadka wolna!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadaję pytanie.

Nawiązanie do postaci pojawia się w poniższym cytacie:

- Welcome, what do you think after looking at your father's image?

- It's like starring into a backed-up toilet.

(...)*śmiech*

Dość proste, uważam.

@down - Owszem, Dante wypowiada drugą kwestię, ale nie o niego mi chodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...