Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zap

Nowy komputer/modernizacja komputera

Polecane posty

witam

składam kumplowi coś takiego, może coś polecacie zmienić?

1PROC

2PLYTA

3Grafa

4RAM

5ZASILACZ

6Obudowa

7dysk

1. core duo 2 E6400 2.13ghz

2. Asus P5LD2

3. Galaxy 7600GS 256MB 128BIT DDR3 TV DVI Zalman

4. Kingston 1GB 2x512MB HyperX CL4 Dual DDR II PC 675 1GB???

bądź to http://www.komputronik.pl/pelny.php?id=30516

5. HuntKey HK-400AP

6. jakiś obudów :)http://www.skapiec.pl/site/cat/11/comp/109944_cena__krak/

7. Seagate 250GB 16MB S-ATA II 7200rpm

dodam ze calosc zamyka sie w 2960 zl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam coś takiego:

Asus A8R32-MVP Deluxe ATi CF Xpress 3200 449zł z sklep.benchmark.pl

Athlon 64 x2 4400+ s.939 Toledo BOX 929zł

Chieftec GPS-450AA-101A ATX 450 Watt 200zł

DDRAM 1024 MB 3200 PC400 350zł

Seagate ST3160815AS 160GB sATA II 205zł

Sapphire X1950Pro 256MB PCI-E DDR3 705zł

jakaś obudowa około 100zł

Razem: 2938zł

Procesor może nieco wolniejszy od tego Core duo ale ma 2 Mb cache i można go łatwo podkręcić. Choć w sumie wątpie żeby nowe gry wymagały szybszego procesora.

Grafika dużo bardziej wydajna od 7600 czyli gry na wysokich detalach.

Obsługa Crossfire które według najnowszych testów jest znacznie lepsze od SLI Nvidii.(zobacz na www.tomshardware.com)

Pamięć możesz wziąść dual. Ta co podałem to najtańsza w jednej kości ale

pamięć najłatwiej dołożyć więc nie widzę tu problemu. Przy podkręcaniu proca polecam jakieś firmówki z radiatorami.

Dysk mniejszy w końcu coś trzeba było obciąć.

Zasilacz jest przyzwoity więc przy [podkręcaniu nie powinno być problemów.

Proponuję zmodyfikować zestaw według własnych upodobań.

Jeśli kwota do dyspozycji to 3000zł no to bez większych zmian.

Zanim ktoś odpowie że w zestawach HIGH endowych musi być Core 2 Duo i że socket 939 nie nadaje się do upgradu to powiem tyle:

AMD niedługo wypuści nowe proce więc zobaczy sie co będzie lepsze.

POza tym mocy procesora jest troche w zapasie. Do gier teraz potrzeba głównie mocnej grafiki dużo ramu i procesora.

Po jakimś czasie można dorzucić drugiego Radeona x1950(nowszy Crossfire z łącznikiem jak w sli) lub coś nowego z G80 lub R600 na płytce.

Wtedy oczywiście trzeba by sprzedać tegox1950.

A jak wyjdą nowe procesory to i tak trzeba będzie wyminić płytę główną.

Ten zestaw ma jeszcze jedną zaletę można do niego włożyć pamięci DDR które dużo kompów posiada więc może twój kumpel ma w starym kompie/szafie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam coś takiego:

Procesor może nieco wolniejszy od tego Core duo ale ma 2 Mb cache i można go łatwo podkręcić. Choć w sumie wątpie żeby nowe gry wymagały szybszego procesora.

Core 2 Duo tez ma 2 mb cache ladnie sie podkreca i zdaje sie ze jest wydajniejszy lub przynajmniej porownywalnie wydajny do tego athlona (mowie o c2d e6300), a jest duzo tanszy ok 680zl. Ja bym na twoim miejscu skladal cos z c2d e6300 lub e6600 (4 mb cache).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm.... :)

powie, jedno... ja chcetnie bym składał na platformie AMD/ATI ale to było życzenie kolegi by znajdował sie tam procek intela...

ja tylko chciałem mu na podstawie jego pierwotnego zamysłu złożyć coś sensownego...

Z jednej strony wiem ze cieszył by się tak czy inaczej z dobrze (sprawnie) działającego sprzętu ale... jak już wykłada pieniądze to po co kupować coś mało wydajnego...

także, jeśli można prosić ponownie o wypowiedzenie się na temat wyminionej 3 posty wyżej konfiguracji...

najbardziej mnie ciekawi kwestia ramu..... czy ten HyperX, nadaje sie do tejże konfiguracji... czy nie lepiej zakupić zwykły kingston 1 gb dual....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że Core Duo się dobrze podkręcają i mają 2 Mb cache. Wszystkie Athlony x2 na AM2 mają po 1Mb cache L2 więc jest ta różnica.

JAk chcesz to złóż koledze ten komputer na core duo ale dorzuć mu chociaż lepszą grafę a z pamięci polecam goodram składają je w Polsce sam je mam

i jestem zadowolony zaraz ktoś wyskoczy że to szajs i kingstony/crosairy/pdp są lepsze ale ;p goodramy są tani i dobre jak wszystko co polskie ;). Sa też ich wersje Pro na lepszych kościach. Mój kolega ostatnio składał kompa na athlonie x2 3800 i brał goodramy 2Gb DDR2 666za około 750zł.

Co do wydajności kompa to jeśli mu jest rzeczywiście potrzebny Core Duo to chyba nie do gier ale innych prac np rendering grafiki photoshopy jakieś inne cuda na kiju.

A poza tym AMD stworzyło optymizator do ich proców dual core i w niektórych grach(np Oblivion) AMD ki są szybsze od Core Duo.

Poza tym większośc porównań Core Duo vs AThlony to np Core Duo 6300 vs Athlon 64 3200 więc nie dziwo wychodzi że jest inaczej ;)

A ten model proca AMD jest drogi ale jeden z lepszych jakie można dostać.

Karte grafiki to bym brał okolice 7900 GS lub radeony x1950 pro/xt lub jakiś szajs typu 7300/x1300 i czekać na karty direct x 10 z średniej półki ale tej opcji nie polecam chyba że ktoś będzie przez pół roku grał w stare gry lub ww nowe na nisko/średnich detalach.

EDIT:

zapomniałem dodać że w środwisku 64 bitowym(vista xp 64bit)

Core Duo traci dużo ze swojej wydajności w niektórych programach athlony go wyprzedzają w duzej części są tuż za nimi.

Więc po przejściu na viste zostaje jeszcze mniej korzyści z zaku Core Duo.

Ujmę to inaczej na xp Core Duo jest lepsze a na viście nie ma dużej różnicy. Jak znam życie to po roku/dwóch i tak większość graczy będzie miała viste(directx 10). Pewnie napisze ktoś że nie dam się szantażować microsoftowi ale to bzdury. Xp szybko wyjdzie ze sprzedaży a kto ma i chce mieć pirata to sobie ściagnie lub kupi na bazarze spiraconą vistę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedz jakich porównań byś chciał? C2D 6300 vs A64 X2 4400+? przecież to byłoby bez sensu. to tak jakby porównywać 386 i Pentium 2 - oczywiście że drugi lepszy, tylko że to nie ta "klasa wagowa".

polecanie płyty na 939 to moim zdaniem pomyłka i cofanie się w rozwoju.

pominę fakt, że do takiego zestawu chieftec 450W jakoś mi się nie widzi (marka dobra, ale bez przesad).

osobiście stawiałbym na Core 2 Duo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to trochę "naciągnąłem" ten zestaw pod 3000zł.

Ale tak cenowo Core 2 Duo

6300 649zł

6400 799zł

6600 1125zł

Więc Athlon x2 4400 jest 100zł droższy od 6400 i ponad 200 tańszy od 6600.

Co do kupna płyty i proca na socket 939 to się niezgodzę bo w połowie roku pojawią się nowe chipsety intela/amd i nowe proce więc płyty główne i tak będzie można wyrzucić przez okno bo kompatybilności raczej nie uświadczymy. Więc jak komputer ma być głównie do gier to po co wtedy Core 2 Duo.

Grafikę będzie można zmienić pamięć dokupić i proca podkręcić nie widzę przeszkód do samych gier wystarczy mocy.

A ja ktoś ma za dużo kasy to niech sobie kupi "czterordzeniowca" intela.

Sens zakupu znikomy ale szpan na maksa.

Zasilacz to mógłby być mocniejszy trzeba by to skalkulować i uzwględnić przyszłe modernizacje.

Ja sam zamierzam w przyszłym roku kupić proc który polecam i tamtą płytę główną do tego jakąś tanią grafę. Ram sobie przełożę a reszta bebechów zostaje. Zasilacz wymieniam już niedługo więc spoko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm ;)

Dzban czyli polecasz wymienic tutaj grafike? dobra, jeszcze nie zamowione nic, to popatrze co da się zrobić :)

tak poza tym to na obudowe wydaje 220 a zasilacz jakies 250...

wiec z kwoty 2960 zistaje na "bebechy" 2490 bez zasilacza... i poczatkowo takie byly ramy cenowe sprzetu, narzucone przez kolege, jednakze dodatkowo vat sobie odliczy to postanowil troszke dolozyc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! W tym roku, lub na początku następnego, chciałbym kupić nowego kompa. W mojego staruszka chyba nie ma co już wkładać kasy, więc go sprzedaję. Chciałbym złożyć nowego kompa za 2000zł(w ostateczności kwota może zostać powiększona).

Jakiego polecacie mi procka, karte graficzną, ram, no i płytę główną pod to? Oczywiście monitor, klawiaturę, głośniki, myszkę itd. już mam. :)

A więc "złożycie" kompa za 2000zł? :) Obecnie nie orientuję się w cenach, więc dlatego tutaj piszę.

RAM 1/1,5GB, tylko jaki? Myślę nad Radeonem x1600, lecz podobno są lepsze i tańsze karty graficzne. Procek dwurdzeniowy intela, lub jakiś inny.

Może za taką cenę Gothic 3 pójdzie na średnich detalach? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

1. Chciałbym sie zapytac czy taki sprzęt:

Procesor - AMD Athlon 2800+ XP Box

Płyta Główna - Epox 8RDA3+ n-Force2/sata/usb 2.0/AGPx8 FireWire

Pamięć RAM - DDRAM 512MB/PC 400

Dysk - Samsung 80GB 7200 8MB Cache

Karta graficzna - http://www.allegro.pl/item152343734_agp_pa...ic_ed_box_.html (karta którą chce kupic, obecnie mam 9200)

pójdzie na takim zasilaczu - http://www.allegro.pl/item149996818_okazja..._cy_od_ss_.html

lub takim - http://www.allegro.pl/item152834121_fortro...cy_wroclaw.html

2. chciałbym sie też zapytac czy lepiej wybrac:

tą karte - http://www.allegro.pl/item152343734_agp_pa...ic_ed_box_.html

czy tą - http://www.allegro.pl/item151974180_geforc...gw_fv_w_wa.html

wydaje mi sie że lepsza będzie pierwsza opcja ale wole się upewnic

jeżeli taki sprzęt który podałem nie pójdzie na takim zasilaczu który podałem proszę podac możliwie najtańszy na którym ten sprzęt pójdzie bez problemów. Może jest jeszcze jakaś lepsza karta z wyżej tu podanych w cenie do 470 zł?? Z góry dzięki za porady...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

1. Chciałbym sie zapytac czy taki sprzęt:

Procesor - AMD Athlon 2800+ XP Box

Płyta Główna - Epox 8RDA3+ n-Force2/sata/usb 2.0/AGPx8 FireWire

Pamięć RAM - DDRAM 512MB/PC 400

Dysk - Samsung 80GB 7200 8MB Cache

Karta graficzna - http://www.allegro.pl/item152343734_agp_pa...ic_ed_box_.html (karta którą chce kupic, obecnie mam 9200)

pójdzie na takim zasilaczu - http://www.allegro.pl/item149996818_okazja..._cy_od_ss_.html

lub takim - http://www.allegro.pl/item152834121_fortro...cy_wroclaw.html

A temetu "!Zanim napiszesz posta przeczytaj to!" to niełaska przeczytać??Ale jako że masz problemy z czytaniem to podaje adres strony sprawdzającej jakiego zasilacza Ci potrzeba :

http://extreme.outervision.com/index.jsp

jeżeli taki sprzęt który podałem nie pójdzie na takim zasilaczu który podałem proszę podac możliwie najtańszy na którym ten sprzęt pójdzie bez problemów.
Szczerze odradzam najrańsze zasilacze chyba że lubisz zapach palonego laminatu.Odradzam ci kupno któregokolwiek z zasilaczy do których podałeś link bo to totalny szajs. Lepiej uzbieraj 2 stówki bo może sie okazac że cały sprzęcik na który zbierałes kase pójdzie sie j@^$!@ z powodu oszczedności szukanych tam gdzie nietrzeba
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam do wydania gdzieś poniżej 3000zł, mam dosyć mało czasu. Czy taka konfiguracja będzie najkorzystniejsza jaką mogę teraz kupić w tej cenie?

Proc: Core 2 Duo E6300 1.86 GHz

Płyta: Asus P5B

RAM: Geil 2x512MB PC800 CL4 ultra

Graf: Galaxy GF 7900GS 1.2ns, Zalman 256MB/128bit TV-out DVI-out

HDD: Samsung SpinPoint 200 GB SATA II

+ zasilacz, DVD, obudowa (doradźcie prosze jakie)

Nie wiem czy słusznie, ale nie mogę się przekonać do Intela. Na prawdę AMD nie ma żadnej sensownej alternatywy w podobnej cenie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze odradzam najrańsze zasilacze chyba że lubisz zapach palonego laminatu.Odradzam ci kupno któregokolwiek z zasilaczy do których podałeś link bo to totalny szajs. Lepiej uzbieraj 2 stówki bo może sie okazac że cały sprzęcik na który zbierałes kase pójdzie sie j@^$!@ z powodu oszczedności szukanych tam gdzie nietrzeba

mój kolega (tzn, "kolega" który mógłby byc juz moim ojcem :P) mówi że taki sprzęt fortron powinien swobodnie pociągnąc, on sam ma gf 7800gt oraz lepszy procesor i ram odemnie, i wszystko to mu ładnie chodzi na mc fell 350v, apropo tej strony to znam ją, ale ona podaje tylko wymaganą moc. mówisz żebym uzbierał jeszcze 200zł?? to prawie połowa tego co mam w tej chwili więc myśle że dla takiego upgrade'a wydawanie na zasilacz ponad dwie stówy mija się z celem....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówie że zasilacz nie pociągnie tylko najtańsze złomy miewają np. wachania napięcia (w niektórych przypadkach duże) no i wiem żę to nic fajnego jak zasilach da zaduże napięcie na procesor.Ogólnie z zasilaczami no name bywa różnie sam kiedyyś taki miałem i nigdy nic sie z nim nie działo komp pracował stabilnie i wogóle cacy jednak bywają przypadki gdzie w najlepszym wypadku komp działa niestabilnie a w najgorszym ........

no cóż........pisałem wcześniej :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za kilka dni chce przeprowadzic modernizacje sprzętu.

Obecnie posiadam taki zestaw:

AMD Sempron 2300 +

Epox 8RDA3I - nForce2 Ultra 400

1024 DDR Kingston 433mhz

Radeon Gigabyte 9550 (wszystko na sprzedaż :D )

Mam zamiar kupic coś takiego:

AMD Sempron 64 3000+ AM2

MSI K9N Neo-F nForce 550 AM2

DDR2 1 GB PC2-5300 (667mhz)

Galaxy GF 7600 GS 256 mb / 128bit

Zasilacz ATX 500W PIV

Dysk Seagate 80 Gb

Czy możecie poradzic mi coś w podobnej cenie lepszego ? Mnie wyniesie kupno tego 1500 zł z groszami...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówie że zasilacz nie pociągnie tylko najtańsze złomy miewają np. wachania napięcia (w niektórych przypadkach duże) no i wiem żę to nic fajnego jak zasilach da zaduże napięcie na procesor.

zasilacz nigdy nie podaje napięcia na procesor.

generalnym problemem takich zasilaczy jest marna jakość zabezpieczeń, a w ekstremalnych wypadkach wada konstrukcyjna (-> seria codegenów, kiedy miało zadziałać zabezpieczenie, robiło się zwarcie, jeszcze coś się przypiekało i w efekcie zamiast 12V czy 5V szło ponad 60V...). druga sprawa to słaba jakość komponentów, takie zasilacze szybciej się zużywają, dają złe napięcia (choć zwykle jeszcze w granicach norm) i nie są w stanie wydawać mocy jaką powinny. ostatnia rzecz to niska sprawność takiego zasilacza.

reszta jest tak jak piszesz, jakoś to działa, ale mogłoby być lepiej.

nikeadam -> ta sama sprawa o której pisze STERN i ja, czyli zasilacz. zamiast 500W noname, kup np ~400W ale firmowe.

osobiście w miarę możliwości finansowych radziłbym dołożyć 90zł i zmienić płytę na asusa.

smola93 -> również gorąco polecam przemyśleć sprawę zasilacza, feel to naprawdę nie jest dobry pomysł. głupio byłoby gdyby po dwóch latach nagle np tacka z napędu nie chciała się wysunąć, albo występowały inne dziwne objawy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kornel T.

No i nareszcie doczekałem się zarówno nowego kompa jak i pewnego, stałego dostępu do neta.

Moja poprzednia konfiguracja to:

AMD Athlon XP 2400+

512 MB RAM

GF 5700LE

Dysk 80 GB

15" LCD Samsung

MSI K4AV

Obecnie kupiłem od nowa sprzęciora o następującej konfiguracji:

AMD Athlon 64 X2 3600+

MSI K9N Neo-F

2x512MB RAM DDR2 667MHz Goodram

Galaxy GeForce 7900GS 256/256 Zalman

Monitor Hyundai 17'' LCD B71D

Dysk Seagate Barracuda 160GB SATA2

Nagrywara Lite-On z Light Scribe

Obudowa Modecom 400W

Klawiatura i mysz Logitecha bezprzewodowe

Jak do tej pory testowałem jego przydatność w takich tytułach jak FEAR, Condemned, Half Life 2, Ghost Recon: AW, Company of Heroes, Call of Duty 2, Doom 3, FarCry, N4S:Carbon, FEAR Combat - wszystko w pełnych detalach w rozdziałce 1280*1024 z wszelkimi ulepszaczami (FSAA x4, Anizo x4) i jestem w pełni usatysfakcjonowany z wydajności. W żadnym z powyższych tytułów framerate nie spada poniżej poziomu 30 FPS. W niektórych grach efekty mnie wręcz rozwaliły (do tej pory skazany byłem wciąż na low quality itp.)

Poniżej link do screena z 3D Marka 06:

http://www.redaktor.yoyo.pl/inne/3dmark2.jpg

Uwaga: waga pliku 250 kilo

Wynik jest zawyżony, ponieważ podkręciłem kartę o 40/80 MHz (rdzeń/pamięć).

Ogólnie wszystkim szczerze polecam ten konfig: da się na nim grać na prawdę bardzo płynnie we wszystkie najnowsze tytuły a i pewnie Crysisa zje na śniadanie :P

BTW: Po co w takim razie są karty za 2 patyki?!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To będzie mój pierwszy Upgrade i nie chcę wywalić kasy zbieranej przez rok w błoto, więc proszę o radę osoby, które znają sie na rzeczy (Was :D ) Więc:

planuję wydać 800złociszy na procesor, płytę główną oraz RAM i mam dylemat: czy brać Athlona z socketem 939 i RAM DDR czy inny procesor z s. AM2 i obsługujący DDR2

Czy różnica pomiędzy DDR i DDR2 jest duża (czy tak duża, że warto wydać więcej kasy na płyte główną i proca i zostawić trochę mniej na kartę graficzną?? [podobno 939 nie obsługuje DDR2, jeżeli obsługuje to napiszcie])

resztę kasy planuję wydać na kartę, muszę więc sprzedać jeden z monitorów CRT (mam 1 niepotrzebny)

I mam kolejny dylemat: te monitory są bardzo podobne: jeden to Hyundai Q770 Image Quest, drugi to LG F700B flatron

Pytanie: który jest lepszy (który zostawić dla siebie)?????

REKLAMA

--->jeżeli mieszkasz na mazurach i potrzebujesz monitora CRT 17` to pisz na gg (numer poniżej)<----- :D:D:D:D:D:D:D

PO REKLAMIE

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co w takim razie są karty za 2 patyki?!
po to żeby odpalać AAX8 i AFX16 w grach. Po to żeby nie grać na pipkowatym 1280X1024 tylko odpalić 1600X1200 czy 1650X1080. Cieszysz sie że masz 30 fps w grach ??spróbuj sobie odpalić jakąś gre ze półtorej roku . Tylko sie nie zdziw jak będzie klatkowała.NAtomiast kup jakąś karte za 2 patyki i wykonaj ten sam test. Obecnie pewnie wyciągnie spokojnie po 120 klatek w grach za półtorej roku będziesz mógł spokojnie grać podejżewam że nawet z włączonym AA i AF.??No i karty na 2 patyki mają DX10( nie mówie tu o "cudach" typu 7950GX2 czy innych 2 w 1) A tak na marginesie to jest temat nowy komputer/modernizacja komputera a nie szpanowanie nowym kompem czy patrzcie jaki mam konfig.Rozumiem że cieszysz sie z nowej blachy ale nie musisz tego ogłaszać wszem i wobec. I jeszcze jedno :
Ogólnie wszystkim szczerze polecam ten konfig: da się na nim grać na prawdę bardzo płynnie we wszystkie najnowsze tytuły
Jarasz sie że można grać w nowe gry i że masz ponad 30fps w FEAR, Condemned, Half Life 2, Ghost Recon: AW, Company of Heroes, Call of Duty 2, Doom 3, FarCry, N4S:Carbon, FEAR Combat tylko od kiedy doom 3 to nowy tytuł , od kiedy CoD2 to nowy tytuł a i FarCry wczoraj nie wyszedł.Z gier które wymieniłeś nowe jest tylko CoCH i NFS
pewnie Crysisa zje na śniadanie :P
crysis ma sie sporo opóźnić więc i jego wymagania nie będą takie ah,oh chociaż w cda kiedyś były podawanie . Może crysisa nie zjesz ale chodzić na średnich powinno spokojnie :wink: Rozumiem że sie cieszysz z nowego kompa ale jak chcesz wszystkim to oznajmić to dodaj sobie jego konfig do sygnaturki a nie wchodź do jakiegoś tematu podając wynik z 3dMarka :wink: i NIE ZADAWAJ DURNYCH PYTAŃ

EDIT DO eragonenator człowieku dopiero pisze posta żę to nie jest temat na chwalenie sie swoim konfigiem a ty zaraz po moim poście wyskakujesz że masz nowego kompa i pytasz się czy ruszy na nim crysis . Eh jednak niektórzy nigdy sie niczego nie nauczą.(PS zajrzyj do tematu GRY tam gdzieś jest chyba już topik podchodzący pod twoje pytanie nazywa sie bodajże "czy ruszą" czy coś w tym stylu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam do wydania gdzieś poniżej 3000zł, mam dosyć mało czasu. Czy taka konfiguracja będzie najkorzystniejsza jaką mogę teraz kupić w tej cenie?

Proc: Core 2 Duo E6300 1.86 GHz

Płyta: Asus P5B

RAM: Geil 2x512MB PC800 CL4 ultra

Graf: Galaxy GF 7900GS 1.2ns, Zalman 256MB/128bit TV-out DVI-out

HDD: Samsung SpinPoint 200 GB SATA II

+ zasilacz, DVD, obudowa (doradźcie prosze jakie)

Nie wiem czy słusznie, ale nie mogę się przekonać do Intela. Na prawdę AMD nie ma żadnej sensownej alternatywy w podobnej cenie?

Wyżej jest konfig do 3000zł z Athlonem na socket 939 na rdzeniu Toledo możesz go zmienić na jakiś tańszy model i dorzucić lepszy zasilacz jeśli chiałbyś później używać Crossfire. Radeon x1950 będzie lepszym wyborem a w nowym roku jak stanieje to możesz drugiego dorzucić i gry nie będą miały szans.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie które serie Codegenów tak mają?? Ja zmieniłem na 400W przejściowo a teraz sobie chcę kupić nowy zasilacz. A i dodam że mi się na tym zasilaczu komputer zawiesza szczególnie przy podkręcaniu ;)

Smg: po kiego cytujesz WIELKI list, jesli dodajesz do niego maly komentarz tylko? Od tego sa opcje edycji tekstow, zeby tego nie robic...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...