Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

Dostajesz grę dwa razy, raz na steam, raz na origin, co zrobisz z każdą z wersji twoja sprawa, działają te klucze osobno, nie dezaktywują się.

Edit: na steamie nie masz DS3, tak dla wiadmości, nie wiem, jak z sims i battlefiled, bo kupiłem za 1$

Edytowano przez Mahcinek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję nie aktywować kluczy na Originie z gier, które mają to i to. Mianowicie Steam musi i tak wygenerować nowe klucze, żeby je aktywować na serwerach EA, z którymi się i tak łączy(łatwy przykład: Dead Space 2 multi czy Medal of Honor multi), więc te klucze są w rejestrze zapisane. Natomiast keye nadmierne można chociażby znajomym oddać, ew. sprzedać.

Edytowano przez TTTr96
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewałbym się Mass Crap Effecta 3 w tej paczce. Jest chyba za nowy. Prędzej jedynki, bo dwójka była w innym bundle'u, a jedynka jak na razie tylko w CDA - a kto w USA czy UK zna CDA? Ja typuje coś z poniższej listy:

- Jakieś tanie akcesoria do Simsów 3

- Medal of Honor Warefighter

- Dead Space 2(i tutaj dam sobie rękę uciąć, że będzie)

- Mass Effect

- Dragon Age Origins(pewnie sama podstawka, żeby ludzie dokupowali dodatek i DLC)

- DLC do Battlefielda 3

- Crysis

No i tyle z moich typów, które nawet realne się wydają, jak chociaż dwie pozycje z tych, które wymieniłem się pojawią, to będę szczęśliwy, ale w sumie - ten bundle już teraz jest niesamowity. biggrin_prosty.gif

Edit:

Całkiem zapomniałem, może dadzą Kingdoms of Amalur Reckoning? Gra się sprzedała fatalnie, a to bardzo dobry powód, żeby trafiła do takiego bundle'a, może jest raptem miesiąc starsza od 'wielkiego crapa by BW', ale sprzedażowo jest niewyobrażalnie słabsza.

Edytowano przez TTTr96
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mass Effect 3 za nowy? To ciekawe co powiedzieć o takim Dead Space 3 w takim razie... Niemniej chciałbym jakąś samochodówkę. Nowy Most Wanted wart jest w sumie niewiele, także możliwe, że NFS albo Warfighter (którego cena też jest niziutka) pojawi się.

Na GamersGate promocja na Batmany. Arkham Asylum za 2,49 funta, natomiast Arkham City - 4,99.

Edytowano przez Muratin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dead Space 3 to bomba. Niegrywalna, zła gra, której nikt nie kupił. Nic dziwnego, że go rozdają przy każdej okazji (Simcity fiasko, teraz bundle). Może ktoś się natnie i kupi DLC.

Bonusy "prawie" confirmed, bo ktoś tam coś tam odkrył.

- Dead Space 2

- Bulletstorm

- C&C Red Alert 3: Uprising

- Medal of Honor: Airborne

Kody Origin + Steam.

- DLC do Battlefielda 3

Not in a million years. Nie bez powodu w BTA są gry opierające się na DLC. Ktoś tam dostanie BF3 i Sims 3, zagra, zauważy, że tam 10000 DLC jest i wyda jakiś pieniądz. Humble Origin Bundle ze swoimi ruchami (brak możliwości dotacji EA, gry których nikt nie kupuje w $1 tier i gry oparte w DLC w BTA, kody Steam obok kodów do Origin, nazwanie zestawu "Humble Origin Bundle" zamiast "Humble EA Bundle" co uruchomiłoby shitstorm w Internecie i memami typu >humble EA zrobiłoby wokół akcji trochę negatywnego smrodu) to najbardziej fascynujący PRowy ruch w branży w tym roku. Ostrożne, przemyślane, doskonale wykalkulowane. Akademicki przykład. Jestem pod wrażeniem.

Edytowano przez lubro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh ci ludzie... Dajesz im za grania na conajmniej pół roku j za 15 zł a ci narzekają że nie dostali więcej albo że coś tam jest słabe.

Ja bundle kupię na 100% ale jutro jak będę miał dostęp do komputera. Sam napewno biorę klucze do wszystkiego na steam simsy i ds3. Bf3 i orginówki pewnie rozejdą się wśród znajomych.

Edytowano przez lunatyx
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos juz kupowal kiedys bundle?

No pewnie z parę osób już tam kupowało tongue_prosty.gif

Czy jezzeli kupie to teraz i przebije srednia, to czy gdy za tydzien dodadza do tego kolejne gry za przebicie sredniej, to je tez dostane?

Zgodnie z tradycją Humble Bundle powinieneś dostać bonusowe gry - warunek jest tylko taki, żeby kupić w pierwszym tygodniu sprzedaży.

EDIT @ lunatyx - tak, na 99%. Przynajmniej tak było dotychczas, nie trzeba przebijać średniej, żeby dostać te gry. Ale czy teraz będzie tak samo? Nie wiem.

Edytowano przez Prometheus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...