Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

Na facebookowym profilu GG pojawiła się nowa wypowiedź ich pracownika. Wynika z niej, że start VOID w danym kraju jest uzależniony od tego ile osób z owego kraju doda swój email do pola "sing up here". Po osiągnięciu odpowiednio wysokiego progu uznają, że usługa się zwróci i ją uruchomią. Także namawiajcie wszystkich do zapisywania się! Jeśli reklamodawcy zobaczą duża listę potencjalnych klientów jest szansa na darmowego Risena i wiele innych dobrych gier:)

Na gog.com można za darmo aktywować backup W1.

Edytowano przez buggeer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że chłopaki od The Humble Indie Bundle wzięli sobie do serca gorzkie słowa na temat ostatniej odsłony pakietu i... postarali się. Bardzo się postarali.

Żeby dostać Bastion, trzeba zapłacić co najmniej średnią.

P.S. Zobaczcie, jak szybko się kręci licznik transakcji :trollface: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałem w komentarzu do newsa na stronie głównej, dawno nie było równie dobrego Bundle'a. Jeszcze nie wiem, jaką kwotę wpłacę, lecz z okazji skorzystam na pewno. LIMBO byłem zainteresowany od dawien dawna (czyli od czasu, gdy zagrałem w demo), lecz na szczęście wstrzymałem się z kupnem - i wyszło mi to na dobre. Wielu ludzi narzeka na tą grę, ale i tak jestem pewien, że mi się spodoba. Sword & Cośtam muszę poznać chociażby dla samej ścieżki dźwiękowej, a Amnesii też nie odpuszczę. W Psychonauts grałem dawno temu, ale może będzie to dla mnie okazja do odświeżenia sobie tej świetnej i oryginalnej gry.

Jedynie Bastion niezbyt mnie interesuje. I nie mówię tu o konieczności zapłacenia wyższej kwoty, ale po prostu nigdy mnie do tej produkcji nie ciągnęło. Dziwne.

Edytowano przez matstu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mlekowygibas
Kupiłby mi ktoś HiB za 1,01$ ze Steam Keyami w zamian za Counter Strike: Global Offensive? Wstyd trochę tak żebrać, ale nie mam karty.

Ja mogę! Pisz na gg: 8223155

Daje Ci klucz a potem ty mi CS GO

Edytowano przez Mlekowygibas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jest - kluczyki od steama od 1$

a powiedzcie mi...widzę, że cena średnia dobija już prawie do 7,5$, a chętnie i Bastiona bym spróbował. Czy te gierki są warte zachodu i przebijania średniej? Zaznaczę, że nie mam niemal żadnej - mam tylko Amnesię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jest - kluczyki od steama od 1$

a powiedzcie mi...widzę, że cena średnia dobija już prawie do 7,5$, a chętnie i Bastiona bym spróbował. Czy te gierki są warte zachodu i przebijania średniej? Zaznaczę, że nie mam niemal żadnej - mam tylko Amnesię.

Bastion to najlepsza gra ubiegłego roku jeśli idzie o niezależne produkcje. Kapitalna rzecz. Genialny soundtrack, wspaniała grafika, ciekawa fabuła. Absolutnie must have.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO te $7,5 jest warte zapłacenia dla samych soundtracków. Ogólnie chyba najlepszy indie bundle. Gdyby nie fakt, że mam wszystkie gry oprócz Superbrothers to pewnie bym się zainteresował. Ktoś może powiedzieć coś o tej grze? Może wysupłam z 5$.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...