Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

@SerwusX

Kupiłem, co prawda nie na steamie, ale grałem. Nie wiem czy z Terrarią gnomy mają coś wspólnego, jednak są dość podobne do Dwarf Fortress. Tylko łatwiejsze. Gierka dość przyjemna.

Z dzisiejszych przecen to na pewno warto zainteresować się Baldur's Gate, szczególnie jeśli ktoś jeszcze w to nie grał. Kawał porządnego RPGa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś kupował z was ME2 z dzisiejszej promocji? Gdy ją wybieram, to w opisie gry nie ma j. polskiego, natomiast gdy dodaję do koszyka po wyszukaniu w bazie origin i wybiorę j. polski to z automatu cena drożeje do 55 zł.

Czy ktoś kupował ME2 teraz z tej promocji i może potwierdzić że ma j. polski (za 16 zł), mimo że w opisie podczas zakupu j. polski nie występował?

pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie odnośnie promocji. Czy worms revolution i hotline miami ze zniżkami 75% to już jest max? Czy może być jeszcze taniej? Nie mówię oczywiście o szczęśliwcach co mogą normalnie kupić to w dolarach:) Czy na innych serwisach bo pieniądze mam tylko na steamwallet.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zamówiłem sobie na Oginie FIFE 12 i wyskoczył mi błąd po czym komunikat : " Ze względu przeprowadzane naprawy dostarczanie wiadomości e-mail z potwierdzeniem zakupu opóźni się o kilka godzin". Miał ktoś taki przypadek? Nie wiem co robić- czekać na maila czy zapłacić za grę ponownie ( nadal znajduje się ona w moim "koszyku")

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Przecież na stronie głównej pisze, że to ostatni dzień promocji i znów dostępne są najlepsze oferty ale to chyba dotyczy tylko tych bestsellerów bo widziałem, że nie wszystkie gry są w najlepszej cenie.

@down

Z czym masz racje? Teraz są końcowe promocje czyli ja mam rację....

I obie formy są poprawne.

Edytowano przez repta2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udany dzień Summer Sale na GG:

The Elder Scrolls V: Skyrim Legendary Edition - 17,97Ł (14,38Ł po zniżce)

http://www.gamersgate.co.uk/DD-ES5SLE/the-elder-scrolls-v-skyrim-legendary-edition

Tomb Raider 2013 - 7,49Ł (5,99Ł po zniżce)

http://www.gamersgate.co.uk/DD-TOMB/tomb-raider

Chivalry: Medieval Warfare - 3,87Ł (3,10Ł po zniżce)

http://www.gamersgate.co.uk/DD-CHIVALRY/chivalry-medieval-warfare

Skyrim podobno tylko po angielsku, Tomb Raider jest po polsku.

Jakby ktoś chciał skorzystać z mojej zniżki to zapraszam na PW.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wie ktoś, czy da się kupować rzeczy na rosyjskim Steamie i później grać w nie w Polsce? Tam mają bardzo tanio, np. Skyrim w przeliczeniu na złotówki wychodzi po 34 zł ;D Przy niektórych grach jest co prawda napisane, że po zakupie można grać tylko na terenie Rosji i WNP, ale przy więkzości tego nie ma.

@down - przepraszam, nie wiedziałem nawet że to nielegalne ;P Poza tym tylko zapytałem, bo nie miałem pojęcia fioletowego na ten temat.

Edytowano przez Czytelnik21
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za takie praktyki to można dostać blokadę konta, ale nie zawsze. Sam mam grę Twierdza 3, kupioną legalnie rok temu w empiku. Steam rozpoznaje ją jako Stronghold 3 Gold Edition, natomiast w danych konta wyświetla się Stronghold 3 Standard Edition (RU). Więc nigdy nie wiadomo ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...