Skocz do zawartości

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej


alexiej

Polecane posty

Ludzie! Orcs Must Die! za ?2.74 na Steam. Toż to, jak za darmo :) ! Nie czaić się, tylko brać. Warto.

Hehe, na taką okazję czekałem, właśnie skończyło się pobierać (zakupiony jakieś 55 minut temu). Wziąłem od razu z DLC (które też są przecenione), co w sumie jest trochę nieopłacalne (DLC łącznie w tym momencie to ponad połowa ceny "gołej" gry), bo nie dodają one zbyt wiele (pierwszy to wręcz śmiech na sali - dwie pułapki, dwa upgrade'y do nich i dwa przedmioty), ale co tam, żyje się raz :). A do tego podejrzewam, że raczej większej przeceny (jak na Serious Sam HD Gold Edition, który kiedyś, na Summer Sale bodajże, był przeceniony o 90%, swoją drogą, teraz też jest -75% :)) się nie doczekam :).

A, i znowu wychodzi, że przy zakupie Oddboxxa dostajemy Oddysee i Exoddus za 0,01?, bo zakup tylko SW i MO kosztuje 3,73? :D.

PS Ciekawostka, czyżby save'y z dema OMD! importowały się do pełnej wersji?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie! Orcs Must Die! za ?2.74 na Steam. Toż to, jak za darmo :) ! Nie czaić się, tylko brać. Warto.

Hehe, na taką okazję czekałem, właśnie skończyło się pobierać (zakupiony jakieś 55 minut temu). Wziąłem od razu z DLC (które też są przecenione)[...]

Tak samo, jak Ty wziąłem ze wszystkimi DLC (2 sztuki, które również były za rabatem "-75%") i do tego "Dungeon Defenders" (rabat "-50%" + 1 x DLC). Gry w założeniach bardzo podobne do siebie, z tą różnicą, że "Dungeon Defenders" jest bardziej nastawione na elementy RPG, czyli punkty doświadczenia, loot i takie tam.

Podsumowując: za te niewielkie pieniążki macie zapewnione dziesiątki godzin świetnej i wciągającej zabawy. Nie muszę też chyba dodawać, że "Orcs Must Die!" jest całkowicie spolszczony :) ...

[DOPISEK]

Do Blackhand:

Statystyki i Twój profil z dema "Orcs Must Die!" przechodzą do pełnej wersji. Ja świeżo po jej uruchomieniu miałem na liczniku ponad 1700 ubitych orków :smile: .

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie do końca rozumiem pytanie...ale... Half-life 2, episode one i episode two, to 3 różne gry. Epizody to takie kontynuacje wątku zakończonego w H-L 2, krótsze, ale też bardzo przyjemne.

A co do promocji...ech...widząc na liście producentów Square Enix, liczyłem na choć drobną obniżkę Brakującego Ogniwa, ale się przeliczyłem.. teraz postaje mi liczyć na to, że F:NV będzie w jakimś Daily Dealu. Skoro teraz jest za dyszkę z -50% to z -75% byłby niemal za darmo, jak za taką grę. A jak nie, to pewnie i tak się skuszę 28.11 za tą dyszkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie kompletnie nie opłaca się nic kupować bo wszystko przeceniene teraz będzie na święta z większymi obniżkami, tak było rok temu. Sam kupiłbym Portal 2 ale jak kupie na plejke trojkę (PS3 :tongue: ) to dostane kod do steam i będę miał i na pc i na ps3.

Edytowano przez kamiladam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie kompletnie nie opłaca się nic kupować bo wszystko przeceniene teraz będzie na święta z większymi obniżkami, tak było rok temu. Sam kupiłbym Portal 2 ale jak kupie na plejke trojkę (PS3 :tongue: ) to dostane kod do steam i będę miał i na pc i na ps3.

Nie opłaca się kupować, ale kupił bym... gdzie tu logika? :P

A żeby nie było offtopu,to powiem,że sam kupiłem właśnie orcs must die z dodatkami i myślę nad TDU 2 opłaca się brać? Bo niektórzy twierdzą,że slabe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo niektórzy twierdzą,że slabe.

Sam fakt, że w tak krótkim czasie po premierze kosztuje "ledwie" 20? oraz trafia do 75% off deal może o tym świadczyć. ;)

Ja natomiast Orcs Must Die! po obejrzeniu gameplay'ów wyrzucam z listy zakupów i do 28.11 czekam na większą obniżkę Limbo, Shank'a oraz może ARMA II: Combined Operations i Dragon Age: Origins - Ultimate Edition. :) Wszystkie są na 50% więc może wpadną w czasie trwania obniżki do większego deal'a.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah, wyprzedaż spadła na mnie jak grom z jasnego nieba :laugh: Środków na koncie niepokojąco mało, a przelew pocztowy nie dojdzie wcześniej jak w poniedziałek, zatem pozostaje mi się modlić, żeby nic ciekawego po drodze mi nie przeszło :/ Na dziś jestem zdecydowany na 'Orc Must Die' i poważnie rozważam 'Portala 2', bo taniej to już chyba nie będzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje mi się,że cała wyprzedaż Ci przeleci przed nosem bo ona trwa tylko do niedzieli :)

Rzeczywiście, dlatego muszę się zmieścić w 80 złotych, a czuję, że będzie ciężko :/ Już dzisiaj wychodzi, że wydam prawie 50, a co to będzie przez kolejne dni. Jest jednak nadzieja, że ostatni dzień rozpocznie się w niedzielę o 19 i potrwa do poniedziałku, a będzie to powtórka najlepszych ofert :) Zresztą np. przy cenie Orange Boxa jest adnotacja do 28.11 :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DoW2: Retribution ma rabat 50%, ale jako że mam The Last Standalone dostałem dodatkowy rabat 35%, łącznie 85%. Ciekawe czy rabaty się zsumują, jak Retribution będzie jeszcze tańszy.

Tak lekko off-topując, polecam kupić przy najbliższej okazji Serious Sam 3, gra po prostu miażdży. Kilka screenów z początku gry.

Edytowano przez Azgrel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nosze się z zamiarem kupna Magicki.

Tylko jeszcze nie wiem jaka edycja. I tutaj pojawia się pytanie:

Czy lepiej kupić Podstawkę (4 euro) + Vietnam (2 euro) = 6 euro

lub

Magicka Collection (Zawiera 10 produkty: Magicka, Magicka: Vietnam, Magicka: Wizard's Survival Kit, Magicka: Nippon, Magicka: Marshlands, Magicka: Final Frontier, Magicka: The Watchtower, Magicka: Frozen Lake, Magicka: Gamer Bundle, Magicka: Party Robes) za 8 euro ?

Dodam, że później już nie planuję kupować tych dodatków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Dark Elvis:

Jeżeli zamierzasz grać w trybie multiplayer, to bierz edycję Complete. W przeciwnym wypadku sama "podstawka" Ci wystarczy. Z drugiej strony dorzucasz ?2 więcej i masz spokojne sumienie, że nic Cię tam nie ominie :) . Ja kupiłem jakiś czas temu wersję ze wszystkimi DLC - był wtedy chyba nawet większy rabat, ale grałem, jak do tej pory tylko w trybie dla pojedynczego gracza. Ogólnie gra jest niezła. Zresztą zobacz sam, ile osób ja poleca na karcie Steam'owej :cool: .

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dark-elvis:

Weż Magickę z Vietnamem, chyba, że masz juz znajomego, który ma DLC, to wystarczy, że Ty będziesz miał podstawową wersję, a możesz z nim grać w dodatki, które on kupił. Ale zaznaczam - to nie jest gra dla samotników i warto mieć kogoś do wspólnego przejścia.

Edytowano przez pankamilek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...