Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

No dobra, jak zapewne większość z Was płaciłem na Steamie przez PayPala - czy w takim wypadku mam się czegoś obawiać? Po aferze z PSN nie sądziłem że taki gigant jak Steam też da się podejść, a tu niespodzianka. Hasła do Steama już pozmieniałem, ale czy to wystarczy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co napisalo Valve to konta steam sa niezagrozone. Wyciekly hasla do forum (a one sa przechowywane osobno niz te do konta) i wlasnie prawdopodobnie informacje dotyczace kart kredytowych. Jesli placiles paypal'em to raczej nie masz sie czego obawiac. Ja placilem wirtualna karta kredytowa to tez sie nie boje bo w razie jak by akurat moje dane wyciekly to w pare chwil ja usuwam i zakladam nowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

F3 na szczęście jest w czystej angielskiej wersji. F:NV jest po cenegowato-polsku i w efekcie niektórych DLC w ogóle nie ma w naszym regionie. Tak na przyszłość - wersje językowe są podane na stronie danego produktu.

Edytowano przez buggeer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee, Orcs Must Die jest w takiej cenie chyba od premiery, więc jaka to okazja :laugh:. Swoją drogą, też czekam na jakąś promo na tę grę (tak do 5?, o ile kurs tej waluty nie pójdzie ostro w górę :P), mogliby ją dać kiedyś zamiast po raz nie wiadomo który E.Y.E: Divine Cybermancy ;) (tak, piję do aktualnego DD :)).

I jeszcze śmieszy mnie kwestia DLC do OMD - przy takiej skromnej zawartości nie powinny oba kosztować łącznie tyle, co połowa ceny gry. Ale widać starej daty jestem i przez to irytuję się, jak ktoś chce pieniądze za coś, za co dawniej wydawca wstydziłby się żądać choćby symbolicznej zapłaty (a co moderzy zrobiliby 10x lepiej

- tu piję z kolei do tych nieszczęsnych DLC do DOWII Retribution

:D)...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinno być aktualne, bo na forum steamgifts.com i forum Steama ludzie piszą, że działa. Przy okazji, to w ten sam sposób można za darmo dostać FIFA Manager 12 Live Season, kod promocyjny to MANAGER.

Edytowano przez Azgrel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przetestowałbym, ale Origin ma focha i nie pozwala mi się zalogować wmawiając, że wpisuję złe hasło. Poza tym, mimo że ciągle coś w nim robię, w menedżerze zadań widnieje jako "Bez odpowiedzi".

EDIT/ To właśnie przez to Expat Shield. Czyli nie działa.

Edytowano przez Shortyy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...