Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tokarief

Najtrudniejszy boss w grach

Polecane posty

Popieram Duriela pamietam ile z kolegą expiliśmy swojego druida na 30lvl bo nie mogliśmy go pokonać. Później odkryliśmy sposób teleportowania sie do miasta w czasie walki. :D A jeśli już o d2 mowa to Baal na piekle to była masakra!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej mnie wnerwiaja Bossy?Bossowie? z Beowulfa(Zna ta gre w ogole ktos poza mna?)juz z tym pierwszym sa problemy a co dopiero z tym ostatnim!Gra ma tak cholernie zle zbalansowany poziom trudnosci ze kurw..y idzie dostac,a dalem za nia 99 zl eh...A teraz lezy w koszyku za 5 zl(Kolejny powod do zdenerwowania).

Rada:Nigdy nie kupujcie gry przed przeczytaniem recenzji,obejrzyjcie chociaz gameplay.

Sorry ze troche zjechalem z tematu,ale musialem to napisac troche mi ulzylo :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ave!

Coz, pare trudnych momentow w grach spotkalem, ale niedawno zobaczylem ten filmik na youtube:

w efekcie zmienila mi sie skala okreslajaca poszczegole poziomy trudnosci.

Gra jest z automatow w Japonii, podobno jest przygotowywana konwersja na XBOX360 i gra bedzie wydana w USA (chociaz nie mam pojecia co za masochista chcialby w to grac). Jednoczesnie dowodzi, iz Japonczycy zdecydowanie nie sa normalnymi ludzmi, a ten ktorego wyczyny widzimy na filmiku najprawdopodobniej pomiedzy kolejnymi przejsciami stwarza nowe swiaty w 6 dni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja będę wybredny i powiem też przy okazji na jakim poziomie trudności bossowie napsuli mi krwi.

Vergil z Devil May Cry 3:SE (Dante Must Die - Very very hard :P) - Myślałem że umrę nim on zrobi pierwszy krok. Szybki, mocny jak szlag (+fakt że to prawie ostatni poziom trudności) i jeszcze odnawiał sobie hp przy okazji wzmacniając umiejętności. Jednym słowem koszmar.

Raam z Gears of War (Insane - Very Hard) - Lubi strzelać i to dużo. Połączcie to z faktem zgonu po trzecim strzale i voila macie bossa trudnego jak sam... no :D. Ale w końcu padł :P.

Ares z God of War (Spartan - Hard) - Pierwsza faza walki nie jest zła, ale potem... Kilka wiązanek, 5 prób i jakieś 40 minut później w końcu padł.

Bossowie którzy zostali wymienieni a których uważam za prostych lub standardowych:

Wezyr - PoP T2T Nie zrobił na mnie jakoś wrażenia.

Sisters of Fate - God of War II Przeszedłem je na ostatnim poziomie trudności jakoś bez większego echa.

Credo i Dante - DMC4 "Na sposoby, są sposoby" ;) i nie mówię tu o cheatch xD

Beowulf - DMC3:SE Boss wymaga odrobinę defensywy (można sobie nawet wziąć royalguarda) i to tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niemiło wspominam Króla umarłych z Władca Pierścieni-Powrót Króla.

Przyznaję się, że cały ten etap przeszedłem tylko dzięki kodom.

Przez co zmalała sympatia moja do tej gry ;-)

a dla mnie król umarłych był prosty mógł bym przejść go jedną nogą z połową klawiatury bez monitora i na słuchawkach od mp3 :tongue: właśnie nie przeszedłem PK przez tą misję co obraniasz zamek to chyba była najtrudniejsza misja,(ale tam nie ma bossa )a co do mario to se jaja robiłem :tongue: ale serio to najtrudniejsze bossy w gothic to były Smoki i w devil may cry 3 ten koleś nie pamiętam jak się nazywał co jesteś na tym dachu chyba on się zwał nero, i te dwa jagby krokodyle czy jakieś gady co jeden miał miecz ognisty a drugi lodowy jak jednego zabiłeś to ten drugi brał ten miecz co go zabiłeś i wtedy był prawnie nie do pokonania ale,po 4 godzinach doszedłem do fajnej taktyki że trzeba odebrać każdemu do minimalnego hp ale nie zabijać go i w tedy jak zabiję tego pierwszego to ten drugi będzie na strzała i właśnie tak przeszedłem te krokodyle czy tam gady :tongue: sory za moją niewiedzę miłośników devila :tongue: i słownika ortografii i interpunkcji ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tak. Podchodząc do finałowej walki myślałem, że mi szybko pójdzie. Niestety przeliczyłem się. Raam jest mega mocny, a Krylle potrafią dać w kość. Osobiście gdyby nie bug to pewnie bym nadal nie przeszedł, a Raam na Insane to po prostu istne samobójstwo. :biggrin:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xan z Unreal Tournament - grałem na drugim najniższym poziomie trudności i nijak go nie mogłem pokonać. Próbowałem już w 2 turach (pierwsza około 60 podejść, pół roku później - druga około 40 podejść), pewnie za parę miesięcy znów spróbuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bossowie z serii 'Tales of...':

-Tales of Phantasia - pierwsza walka z głównym złym - Dhaosem...

-Tales of Destiny 2 (w Japonii Tales of Eternia) - jeden z pierwszych bossów - Undine oraz trochę później Celsius.

-Tales of the Abyss - ostatnia drużynowa walka na arenie w Baticul - przeciwnikami jest czworo bohaterów poprzednich gier z serii 'Tales of...'. Do tego najtrudniejszy przeciwnik (a dokładniej: przeciwniczka) w grze - Nebilim.

Chrono Cross - walka z Dario podczas pierwszego przechodzenia gry.

Prince of Persia: Two Thrones - walka z braćmi. Zdaje się, że jeden trzymał topór, a drugi włócznię. Chwilę zajęło, zanim doszedłem do tego, jak się za nich zabrać. ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Tales of Phantasia - Dhaos

Z nim było ciężko... mocno mnie wkurzał gdy z nim walczyłem

Generał Raam - po wielu wielu próbach w końcu się udało... ale przez tydzień nawet nie podchodziłem do gears of war bo gra wbudzała we mnie zdenerwowanie...

Diablo z Diablo II- grałem wtedy czarodziejką był dla mnie nie do zabicia na poziomie trudności Piekło

-Ostatni przeciwnik z Quake 3 [jak on się nazywał?] - na Nightmare wiele czasu minęło żebym go w ogóle zabił a co dopiero pokonać go...

-Final Fantasy VII- nie pamiętam już nazwy tego bossa ale był taki robot w bazie na 3cd? strzelał takim dużym laserem w pewnym momencie który zabijał całą drużynę... nie mogłem wykombinować jak się go pozbyć

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze bossy jacy by nie byli i tak nie dorównają tym ze starych gier kiedy nie było save. Wtedy liczyła się zimna krew, bo po kilku(nasto) dniowej przeprawie przez przeciwników nagle stawało oko w oko z bossem i z (w najlepszym przypadku) 3 życiami. Wtedy nie było przeproś, albo byłeś mega skupiony, zwinny i miałeś wyczucie co do ułamka sekundy albo zaczynałeś od nowa. Ależ to była adrenalina!

Moje propozycje

1. Clive Barkers Undying - pierwsza gra której nie przeszedłem. Po prostu nie umiałem zabić ostatniego bossa albo miał jakiś bug. Wiem że trzeba było strzelać mu w gardło jak otwierał paszczę ale ja wystrzeliwałem cały magazynek i nic.

2. Abuse - platformówka w którą ciąłem 2 lata temu. Też nie przeszedłem. Rozwalały mnie takie 3 roboty ziejące ogniem.

3. Duriel - uwielbiam jego nazwę. IMHO najtrudniejszy boss w grze. Nawet Baal nie dał mi tak w kość jak on. Mała przestrzeń, spowalnianie i boss na przyspieszeniu.

4. Raam - faktycznie trudny ale ta trudność nie wynika z twardości samego generała. Wynika ona z czasu jaki potrzeba na przełączanie i przeładowanie snajperki. Żonglerka Łuk Torque<->Śnajperka zajmuje sporo czasu a po wybuchu strzały trzeba przełączyć na snajperkę, wycelować w głowę i strzelić zanim Krylle znów utworzą tarczę. Ponadto zanim się przełączymy na łuk trzeba przeładować snajperkę żeby po wybuchu strzału od razu strzelać a nie jeszcze przeładowywać. Wyczucie czasu jest tu niezbędne i ono sprawia najwięcej trudności.

5. Tytan (Titan Quest) - właśnie się z nim męczę. Jestem typowym magiem obszarowym z leczeniem i przywołańcami i brakuje mi dobrego tanka żeby brał na klatę obrażenia. Golem wytrzymuje 2 hity. Jak ktoś gra wojakiem zapraszam do pomocy na PM,

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomb Rider : Legend i ten stworek w laboratorium energetyczne , niby łatwy ale musiałem ściągać poradnik ; p

Duriel , dla mnie , był cieniasem , dopiero Baal pokazał co to gorycz przegranej ; )

W przypadku Baala to bardziej dla mnie bossami byli Słudzy Zniszczenia przed nim. :dry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...