Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

10-tki w CDA

Polecane posty

No cóż każdy ma inny gust i może oceniać grę na 9+ a w CDA dostała np. 6 To jest kwestia gustu. A wracając do tematu Far Cry'owi nie należała się dyszka bo poza grafiką nic specjalnego w tej grze nie ma. Kulawy scenariusz bohaterowie drętwi. Ocena dla Far Cry'a najwyżej 7. A dyszkę powinien dostać Homeworld 2 nie wiem jak to się stało że nie dostał ale nie dostał. :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem na dyche zasluzylo Codename Panzers. ten minus wymieniony przez Gema ze czlg amerykanski nie przechodzi dalej w niemieckiej kampani mysle ze nie jest az tak razacy

Tak ale pamiętaj że 10 dostaje gra idealna... praktycznie bez błędna.. i z taką opinią powinni się zgadzać inni, co w przypadku C:P da się wykluczyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za to ja uważam że CDA pokaleczyło w recenzji Unreala 2.oooo tak! na poparcie mego zdania,podam wam tylko moją reakcje jak zobaczyłem gierke:"o k****,ale zaje***** grafika,a potem było tylko lepiej.pierwsze spotkanie z skaajr, i wogule przypomniał mi sie for real,pierwszu unreal(ha!).dla mnie ta gierka,nie jest rewolucyjna wiec nie zasluguje moze na 10,ale na mocne 9.a co do 10 dooma3 w przyszłym cda to wątpie,skoro juz tyle głosuw sprzeciwu,ale podejrzewam też możliwość,że jeden z redaktorów się napalał na dooma 3(noo ja to jestem nieźle napalony,bo jeszcze nie grałem)no i spotka go zawód, i będzie myślał że "łeeee to nie to na co czekałem",no i 7.a podejrzewam ze gierka realistycznie licząc(przełomowa grafika,nie tylko zwykły fpp tylko najlepszy horror na PC,no i klasa Id software{no moze oprocz daikatany}to by była 9,8+.tak myśle

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość LykwydShalick

Okej... dycha dla FarCry wydaje sie byc kontrowersyjna wiec i ja dorzuce swoje trzy grosze...

Na poczatek grafika... Jak do tej pory nie widzielismy w FPSach nic lepszego. Ba, nawet trailery z DOOMa 3 nie wygladaja tak dobrze. Nawiasem mowiac, nie uwazam zeby D3 rozwalil nas jesli chodzi o grafike... tam calu czas bedzie ciemno... jak grafika moze byc dobra skoro... nie bedzie nic widac?

Teraz fabula... a raczej fabulka. Zero zaskoczen... (moze z jedno pod koniec). Jednak... czy skomplikowana fabula to wlasnie TO czego potrzebuje FPS? Czu Unreal, Painkiller, Kingpin, Jedi Knight czy Sin mialy skomplikowana fabule? czy Quake lub Doom mialy fabule:D? Nawet jesli tak, czy ktos zwracal na nia duza uwage? A teraz ostatnie pytanko z gatunku retorycznych. Czy komukolwiek to przeszkadzalo? NIE. Bo w FPSie skomplikowana fabula jest co najwyzej przyjemnym dodatkiem. Fajnie jak jest ale jesli nie ma to nic.

Grywalnosc... Ktos przede mna powiedzial "za duzo skradania"... Dla mnie jest to duzy plus (to moze byc moje male zboczenie po Metal Gear Solid i Thiefie). Jesli mam ochote na bezmyslna siekanine odpalam Serious Sama czy Painkillera... Nie mozna narzekac tez na zroznicowanie rozgrywki. Nikt nie powie, ze walka na otwartych terenach slicznych wysp nie rozni sie niczym od walk w cholernie ciasnych bunkrach... Inteligencja przeciwnikow (ludzi, nie mutasow) rowniez stoi na bardzo wysokim poziomie. Podsumowujac... grywalnosc stoi na bardzo, ale to bardzo wysokim poziomie.

Ok... moglbym napisac jeszcze o duzej ilosci dostepnej broni, o wielu drogach jakimi mozemy osiagnac ten sam cel, ale zbliza sie obiad i musze konczyc:].

Czy dycha byla zasluzona? Wedlug mnie tak, chociaz nie obrazilbym sie gdyby gra dostala 9+.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem 10tek w cda jest zbyt mało niektóre gry są naprawdę bardzo dobre a wy daje cie ocenę 6 z czymś albo słabiej. :)

Nie sądzę, że jest się co kłócić o 10-tkę gdy gra dostało "6 z czymś albo słabiej".. co innego nie zgodzić się, że nie ma 10-tki w momencie gdy gra dostała 9 lub 9+

Pamiętam, że jeśli chodzi o przyznawanie ocen w CDA, to recenzent ma prawo wystawić oceny do 9+, a jeśli uważa, że gra powinna dostać 10 musi uzyskać poparcie 3 innych redaktorów CDA.. czy taki system nadal działa? Moim zdaniem taki system to dobra sprawa.. gdyby nie on to 10-tek pewnie byłoby kilka razy więcej.. a to byłoby już mniej obiektywne..

Popieram! Gdyby dziesiątek padało więcej, to ocena uległaby dewaluacji, a tak obecnie stanowi wielkie wyróżnienie. Przecież i teraz niektórzy zarzucają, że dziesiątek jest za dużo. Radzę popatrzeć na setny numer CDA, tam jest wszystko o dziesiątkach.

Poza tym... już teraz dziesiątki wywołują spore emocje (np. choćby trwający obecnie spór o FarCry). Wyobrażacie sobie co by było, gdyby dziesiątki padały w każdym numerze? Oczywiście teoretycznie jest to możliwe, lecz tylko teoretycznie. Niestety, twórcy gier nas póki co nie rozpieszczają i o niewielu z ostatnich pozycji będzie się w przyszłości pamiętać, a co tu dopiero mówić o kulcie...

Ja tam jestem ciekaw jak wypadnie Half-Life 2 (czy zadowoli nasze odbrzymie wymagania względem legendy? - troszkę wątpię) i GTA: San Andreas (trzecia z rzędu gra z serii GTA nagrodzona dziesiątką? pożyjemy zobaczymy...) oraz KOTOR 2...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej... dycha dla FarCry wydaje sie byc kontrowersyjna wiec i ja dorzuce swoje trzy grosze...

Na poczatek grafika... Jak do tej pory nie widzielismy w FPSach nic lepszego. Ba, nawet trailery z DOOMa 3 nie wygladaja tak dobrze. Nawiasem mowiac, nie uwazam zeby D3 rozwalil nas jesli chodzi o grafike... tam calu czas bedzie ciemno... jak grafika moze byc dobra skoro... nie bedzie nic widac?

Teraz fabula... a raczej fabulka. Zero zaskoczen... (moze z jedno pod koniec). Jednak... czy skomplikowana fabula to wlasnie TO czego potrzebuje FPS? Czu Unreal, Painkiller, Kingpin, Jedi Knight czy Sin mialy skomplikowana fabule? czy Quake lub Doom mialy fabule:D? Nawet jesli tak, czy ktos zwracal na nia duza uwage? A teraz ostatnie pytanko z gatunku retorycznych. Czy komukolwiek to przeszkadzalo? NIE. Bo w FPSie skomplikowana fabula jest co najwyzej przyjemnym dodatkiem. Fajnie jak jest ale jesli nie ma to nic.

Grywalnosc... Ktos przede mna powiedzial "za duzo skradania"... Dla mnie jest to duzy plus (to moze byc moje male zboczenie po Metal Gear Solid i Thiefie). Jesli mam ochote na bezmyslna siekanine odpalam Serious Sama czy Painkillera... Nie mozna narzekac tez na zroznicowanie rozgrywki. Nikt nie powie, ze walka na otwartych terenach slicznych wysp nie rozni sie niczym od walk w cholernie ciasnych bunkrach... Inteligencja przeciwnikow (ludzi, nie mutasow) rowniez stoi na bardzo wysokim poziomie. Podsumowujac... grywalnosc stoi na bardzo, ale to bardzo wysokim poziomie.

Ok... moglbym napisac jeszcze o duzej ilosci dostepnej broni, o wielu drogach jakimi mozemy osiagnac ten sam cel, ale zbliza sie obiad i musze konczyc:].

Czy dycha byla zasluzona? Wedlug mnie tak, chociaz nie obrazilbym sie gdyby gra dostala 9+.

Ha Ha Ha!!! Bez urazy ale co ty tu za bzdury powypisywałeś. NIe chodzi mi tu o Grafe, Muze, Grywalność. Grając A FarCry liczysz zabitych wrogów odejmując sobie ich w myślach (o to kolejny w piach uff...), Fabuła ważne, że jest nieważne jaka. Ale grywalność i intekigencja wrogów to coć przy czym nawet Doom 3 Wysiada po prostu CUD MIÓD MALINA. Grę przechodze drugi raz, a że wcale mi się nie nudzi to może skusze się i na trzeci

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość LykwydShalick
Inteligencja przeciwnikow (ludzi, nie mutasow) rowniez stoi na bardzo wysokim poziomie. Podsumowujac... grywalnosc stoi na bardzo, ale to bardzo wysokim poziomie.

Ok... moglbym napisac jeszcze o duzej ilosci dostepnej broni, o wielu drogach jakimi mozemy osiagnac ten sam cel, ale zbliza sie obiad i musze konczyc:].

Ha Ha Ha!!! Bez urazy ale co ty tu za bzdury powypisywałeś. NIe chodzi mi tu o Grafe, Muze, Grywalność. Grając A FarCry liczysz zabitych wrogów odejmując sobie ich w myślach (o to kolejny w piach uff...), Fabuła ważne, że jest nieważne jaka. Ale grywalność i intekigencja wrogów to coć przy czym nawet Doom 3 Wysiada po prostu CUD MIÓD MALINA. Grę przechodze drugi raz, a że wcale mi się nie nudzi to może skusze się i na trzeci

Hmmm... o grywalnosci i inteligencji napislaem, wiec nie do konca wiem o jakie "bzdury" ci chodzi... Co do DOOMa 3... niestety wysiada pd kazdym wzgledem. Jak juz gdzies pislalem dostalismy zwyklego FPSa z super grafika... Zadna rewolucja... ciezko podciagnac nawet pod rewelacje...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inteligencja przeciwnikow (ludzi, nie mutasow) rowniez stoi na bardzo wysokim poziomie. Podsumowujac... grywalnosc stoi na bardzo, ale to bardzo wysokim poziomie.

Ok... moglbym napisac jeszcze o duzej ilosci dostepnej broni, o wielu drogach jakimi mozemy osiagnac ten sam cel, ale zbliza sie obiad i musze konczyc:].

Ha Ha Ha!!! Bez urazy ale co ty tu za bzdury powypisywałeś. NIe chodzi mi tu o Grafe, Muze, Grywalność. Grając A FarCry liczysz zabitych wrogów odejmując sobie ich w myślach (o to kolejny w piach uff...), Fabuła ważne, że jest nieważne jaka. Ale grywalność i intekigencja wrogów to coć przy czym nawet Doom 3 Wysiada po prostu CUD MIÓD MALINA. Grę przechodze drugi raz, a że wcale mi się nie nudzi to może skusze się i na trzeci

Hmmm... o grywalnosci i inteligencji napislaem, wiec nie do konca wiem o jakie "bzdury" ci chodzi... Co do DOOMa 3... niestety wysiada pd kazdym wzgledem. Jak juz gdzies pislalem dostalismy zwyklego FPSa z super grafika... Zadna rewolucja... ciezko podciagnac nawet pod rewelacje...

Otóż chdzi mi tu o Doom3 i że niby FarCry'owi jest do niego daleko. Jest tylko jeżeli wolisz gierki w stylu Dom3, Half-life, Gunaman. FarCry moim skromnym zdaniem wyznaczył NOWY KANON TWORZENIA FPS. Mówisz przecież wszystko już było. O nie nie dostajemu tu całą wyspęod razu caluśką, nie biegamy po jakiś klucz jeden długi etap (Daikatana się kłania), w GarCry modlimy się tylk o to by nikt z bazy 100m dalej nas nie luknął. Woda jest tu tak realistyczna, że moja rybka chciała tam wpłynąć. I nie sądze, że jest to TYLKO dobry FPS, To Jest wręcz niesamowity FPS

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość LykwydShalick
Otóż chdzi mi tu o Doom3 i że niby FarCry'owi jest do niego daleko. Jest tylko jeżeli wolisz gierki w stylu Dom3, Half-life, Gunaman. FarCry moim skromnym zdaniem wyznaczył NOWY KANON TWORZENIA FPS. Mówisz przecież wszystko już było. O nie nie dostajemu tu całą wyspęod razu caluśką, nie biegamy po jakiś klucz jeden długi etap (Daikatana się kłania), w GarCry modlimy się tylk o to by nikt z bazy 100m dalej nas nie luknął. Woda jest tu tak realistyczna, że moja rybka chciała tam wpłynąć. I nie sądze, że jest to TYLKO dobry FPS, To Jest wręcz niesamowity FPS

Okej... moglem to napisac na samym poczatku i rozwialbym wszystkie watpliwosci... FarCry JEST przypuszczalnie najlepszym FPSem wydanym do tej pory. Przypominam jednak, ze Nie tylko w FC dostajemy od razu cala wyspe. Mowie tutaj o Operation Flashpoint (genialneee), czy Chrome (bardzo dobre).

I jeszcze jedno. Mam przeczucie, ze FC dosc szybko straci tytul najlepszego FPSa. Dlaczego? Powiem tyle. Jesli nie zalatwi go Half-Life 2 (druga czesc najlepszego FPSa "starej generacji") to zrobi to Stalker (polaczenie FPS i RPG- cos jak DeusEx tylko lepsze).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość iCe-doOm

wiekszosc pewnie uzna mnie za conajmniej debila i zje mnie zywcem ,ale imho Call of Duty jest lepsze od Far Cry :P [HEEJ TO JEST MOJA NOGA !!]

pod wzgledem grafiki lepszy jest Far Cry, inteligencja przeciwnikow tez... ale wymagania sprzetowe ... uh-huh !, klimat, MUZYKA , DZWIEK . G-R-Y-W-A-L-N-O-S-C... [heej ja jeszcze zyje ! niegryz !] ale tak jak juz mowilem to jest moja opinia :P ja wole klimaty 2'wojenne niz jakas wyspa z szalonymi naukowacami i mutantami...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 w CDA są moim skromniutkim zdaniem wystawiane Bardzo sprawiedliwie. Zarzutem może być tylko to, że przy wystawianu ocen nie patrzy się w przyszłość. Moim zdaniem Taki KOTR powinien dostać 10/10 ponieważ nie powstała chyba lepsza gra RPG (Nielicząc Diablo 2 oczywiście). A Takie Monsters Inc. To jest najleprzym przykładem, tego co napisałem w poprzednim zdaniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 w CDA są moim skromniutkim zdaniem wystawiane Bardzo sprawiedliwie. Zarzutem może być tylko to, że przy wystawianu ocen nie patrzy się w przyszłość. Moim zdaniem Taki KOTR powinien dostać 10/10 ponieważ nie powstała chyba lepsza gra RPG (Nielicząc Diablo 2 oczywiście). A Takie Monsters Inc. To jest najleprzym przykładem, tego co napisałem w poprzednim zdaniu.

Taa... popieram! Ale przyznasz, że trudno jest w takich dziedzinach myśleć perspektywistcznie? Redaktorzy nad dziesiątkami na pewno rozmyślają, ale przecież czasem mogą się pomylić.

Poperam pomysł dziesiątki dla KOTOR, ale wierzę, że KOTOR2 będzie jeszcze lepsze i spokojnie dostanie w pełni zasłużoną dziesiątkę! Tak przy okazji... czy to by była pierwsza taka ocena dla gry z serii Star Wars?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość LykwydShalick
10 w CDA są moim skromniutkim zdaniem wystawiane Bardzo sprawiedliwie. Zarzutem może być tylko to, że przy wystawianu ocen nie patrzy się w przyszłość. Moim zdaniem Taki KOTR powinien dostać 10/10 ponieważ nie powstała chyba lepsza gra RPG (Nielicząc Diablo 2 oczywiście). A Takie Monsters Inc. To jest najleprzym przykładem, tego co napisałem w poprzednim zdaniu.

Okej... Kotor jest najlepszym RPGiem w jakiego gralem od dlozszego czasu i zasluguje na 10 jak nic innego... Inna sprawa ze Diablo 2 nie nazwal bym RPGiem nawet po wypiciu duuze ilosci podejrzanych trunkow :P.

wiekszosc pewnie uzna mnie za conajmniej debila i zje mnie zywcem ,ale imho Call of Duty jest lepsze od Far Cry Razz [HEEJ TO JEST MOJA NOGA !!]

pod wzgledem grafiki lepszy jest Far Cry, inteligencja przeciwnikow tez... ale wymagania sprzetowe ... uh-huh !, klimat, MUZYKA , DZWIEK . G-R-Y-W-A-L-N-O-S-C... [heej ja jeszcze zyje ! niegryz !] ale tak jak juz mowilem to jest moja opinia Razz ja wole klimaty 2'wojenne niz jakas wyspa z szalonymi naukowacami i mutantami...

CoD jest swietnum FPSem tyle, ze opartym wylacznie na skryptach... po jednokrtnym przejsciu gry widziales juz wszystko... w FC wiekszosc etapow da sie przejsc na kilka sposobow, zachaczajac tylko o "kluczowe" punkty mapy. Co do wymagan sprzetowych... FC w rozdzielczosci 1024x768 w detalach na high chodzi calkiem plynnie- tnie sie b. rzadko co zdarzalo sie w "Chrome"!.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gb.Ottis

Jak dla mnie na ocenę 10/10 zasłużyly może ze 3 gry ...

UNREAL - niesamowita grywalność ... klimat taki, że uciekasz od kompa i srasz w gacie gdzieś po kątach {może to jest jednak minus ??} gra długa ... miała tylko jedną wadę ... przeciwnicy ... na najtrudniejszym poziomie trudności nie występowało więcej niż 5 przeciwników ... i nie byli zbyt inteligentni {ale kiedy to było} :}

SZACHY {te co 10 miały} ... OMG ... co się stało jak się do nich dorwałem ... wujek przyjechał to 6 GODZIN !! w nie naginał ... tam jest wszystko ... wszystko czego można wymagać od szachów ...

THPS - tutaj to żaden nie zasłużył na dychę ... co z tego, że ładne i się świeci skoro grywalności w tym było co zabawy w łuskaniu orzechów ... siadłem do tej gry a po dwóch dniach myślałem zniszczę tę płytkę i wszystkich tych, którym to nazwijmy to coś ... którym to coś się podoba ... moja ocena to 8+ ... gdyby chociaż dało się zabić skatera ... zaraz zabić ... chociaż połamać nogi ręce ... wywołać krwotok zewnętrzny ... złamania otwrte ... wtedy ta gra by sie sprzedawała dużo lepiej ... hasło reklamowe "Zazdrościsz TH ?? ... teraz możesz mu pokazać co doń czujesz" ... ale by było fajnie :}

Dobra ... więcej na razie nie piszę bo sobie źle tu o mnie pomyślą ... a ja psycholem jestem tylko po trochu ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 w CDA są moim skromniutkim zdaniem wystawiane Bardzo sprawiedliwie. Zarzutem może być tylko to, że przy wystawianu ocen nie patrzy się w przyszłość. Moim zdaniem Taki KOTR powinien dostać 10/10 ponieważ nie powstała chyba lepsza gra RPG (Nielicząc Diablo 2 oczywiście). A Takie Monsters Inc. To jest najleprzym przykładem, tego co napisałem w poprzednim zdaniu.

Taa... popieram! Ale przyznasz, że trudno jest w takich dziedzinach myśleć perspektywistcznie? Redaktorzy nad dziesiątkami na pewno rozmyślają, ale przecież czasem mogą się pomylić.

Poperam pomysł dziesiątki dla KOTOR, ale wierzę, że KOTOR2 będzie jeszcze lepsze i spokojnie dostanie w pełni zasłużoną dziesiątkę! Tak przy okazji... czy to by była pierwsza taka ocena dla gry z serii Star Wars?

Owszem, przyznam. Ale to nie znaczy, że nie jest to możliwe! Gierka, która otrzymuje 10/10 nie dość, że powinna być najlepsza w swoim gatunku to jeszcze powinna być PONADCZASOWA. Takie Diablo 2 (Dobra nie RPG, Hack & Slash:), czy HoM&M mimo upływu kilku lat nic ze swojej grywalności nie straciły. Tu i w wielu innych przypadkach redakcja umiała patrzeć w przyszłość a nie tylko ulec chwili (kłania się Monsters Inc. oraz Black & White). Nie wiem dlaczego KOTR został tak skrzywdzony, bo najlepszy w swoim gatunku jest a i na ponadczasowego tez się zanosi. Co do twojego pytania, czy to pierwsza tak ocena dla gry z serii Star Wars, to tak. Chyba jakiś FPS dostał 9+.

A teraz nie o grach, tylko o polonizacjach. TU NIE BYŁO JESZCZE OCENY 10/10, a uważam, że w przynajmniej w dwóch przypadkach się należała, a oceny nie były wystawiane, ponieważ coś w tym stylu „Nie wystawiam tu 10/10 ponieważ wyjdzie coś lepszego i co ja wtedy zrobię. A kiedy będzie się wiedziało, ze taką ocenę można wystawić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz nie o grach, tylko o polonizacjach. TU NIE BYŁO JESZCZE OCENY 10/10, a uważam, że w przynajmniej w dwóch przypadkach się należała, a oceny nie były wystawiane, ponieważ coś w tym stylu „Nie wystawiam tu 10/10 ponieważ wyjdzie coś lepszego i co ja wtedy zrobię. A kiedy będzie się wiedziało, ze taką ocenę można wystawić?

Jesteś pewien? Sprawdzałeś? Mi tam się wydaje, że jakaś polonizacja dostała 10, ale nie mam pewności. Sprawdzę to jak będę miał nieco czasu, chyba, że ktoś będzie tak miły i mnie wyręczy... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grumbellgast
Jesteś pewien? Sprawdzałeś? Mi tam się wydaje, że jakaś polonizacja dostała 10, ale nie mam pewności. Sprawdzę to jak będę miał nieco czasu, chyba, że ktoś będzie tak miły i mnie wyręczy... :)

Owszem była. 10/10 za polską wersję Necronomiconu, i chyba Post Mortem dostał (Co do Post Mortem nie jestem pewien [jeśli była, to recenzent chyba gry na oczy nie widział], ale Necronomicon TAK).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewien? Sprawdzałeś? Mi tam się wydaje, że jakaś polonizacja dostała 10, ale nie mam pewności. Sprawdzę to jak będę miał nieco czasu, chyba, że ktoś będzie tak miły i mnie wyręczy... :)

Owszem była. 10/10 za polską wersję Necronomiconu, i chyba Post Mortem dostał (Co do Post Mortem nie jestem pewien [jeśli była, to recenzent chyba gry na oczy nie widział], ale Necronomicon TAK).

Wielkie dzięki za wyręcznie mnie. Więc jednak się nie myliłem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Finalblade

10/10 dostało jeszcze bodajże BG2.(polonizacja).Co do ponadczasowości to wątpie że KotOR będzie ponadczasowy jak już teraz o nim specjalnie dużo niesłychać.A ogólnie to kto mógł przypuszczać że Starcraft będzie taki popularny w multi?(swoją drogą i tak 10 niepowinien dostać bo "albo się tą grę uwielbia albo nie;p(w moim przypadku nie;p))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość n00bster™

10 dla ICY TOWER! Czemu?

:arrow: 1: GRYWALNOŚC! nigdy sie nienudzi!

:arrow: 2: MUZYKA! Osobna dla każdej postaci! I do tego ładna w razie czego można zmienic.

:arrow: 3: GRAFIKA! Wspaniała jak na taką grę. ponieważ postac porusza sie szybko, nie trzeba ani Havoca, ani 240 tys elementów postaci.

:arrow: 4: EDYTOR! paint+notatnik bardzo łatwa obsługa możliwośc dyskotekowych kolorów i własnych głosów.

:arrow: 5: ZA DARMO! n/c

:arrow: 6: MAŁE ALE FAJNE!

:arrow: 7: ZNAJDZCIE MINUSY! że nielubicie takich gierek? to zależy od typu jedni lubia barszcz drudzy pomidorową.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zwirko82

Zapominałeś dodać o małych wymaganiach sprzętowych, ilości miejsca zajmowanego na HDD i nieskomplikowanym sterowaniu.. Tak czy siak dołączam się i także dyszkę wystawiam.

Zwróćcie uwagę, że takich gierek jest dużo więcej. Zapraszam do topiku „Darmowe, dobre… Freeware”, gdzie można się dowiedzieć o wielu takich pozycjach, a niejednej z nich dałbym kolejną dyszkę.

Tylko jak tu porównać takie Icy Tower z np. grami które kosztuja po 100 i więcej złotowek, i które żeby poszły, to trzeba mieś Pentium ileś tam?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwazam ze redaktorzy CDA wystawiają magiczne 10 bardzo rozważnie i zasłużenie... :wink:

Dziwi mnie tylko jedno, jeszcze żadna z gier z serii FIFA, dziesiątki nie dostała. FIFA to gra z wielkimi tradycjami sięgającymi roku 95'. Przez tyle lat aż do ukazania się PES-a była najlepszą i jedyną pożądną piłką kopaną na PC. Według mnie powinna dostać 10 przynajmniej za to że przez tyle lat będąc jedyną, EA sports nie wycofało jej z PC. Liczę że wersja 2005 dostanie 10 jaka by nie była, ale powinna mniec 10 za samą markę i tradycję.

Takie moje sakromne zdanie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...