Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sethy

Battlefield (seria)

Polecane posty

Mam nadzieje że nie będą aż tak głupi aby dodawać DMG do karabinów wyb. typu semi-auto X_X MK11 i SVD zadają 50dmg z 10m, przy ich szybkostrzelności i tak trzeba tylko 2 strzały w tułów aby kogoś położyć QQ Zmian można spodziewać się w SV98, M40A5 i M98B, dwa pierwsze zadają z 10m 75dmg i mają zamki pull-bolt więc na pewno dostaną sporo do DMG, M98B nawet bez zmian potrafi położyć z 10m jednym strzałem na klatę bo ludzie z reguły są choć trochę ranni, np: od skakania z budynków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KewL

Może ludziska zdobywają wszystkie unlocki dla broni danej klasy. Ja np. wszystkie unlocki, i do 300 zabić.

Zaś napiszę małego rodzaju wskazówkę, skierowaną do osób grających Recon'em i mających problem z rozpoznawaniem odległości:

Potrzebny jest laser i celownik x12. Trick polega na tym, że jeśli na danym dystansie celownik znajduje się pod krzyżykiem, znaczy to, że nie trzeba brać poprawki na grawitację. Sprawdzone w przypadku M40A5. Na innych celownikach nie wiem jak jest, bo najzwyklej ich nie używam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Timex

Hmm ciekawe, optyka x8 i x12 to lunety balistyczne, a z uwagi na różnicę przybliżenia może też "kropka lasera" znajdować się w innym położeniu w zależności czy używamy x8 czy x12. Trzeba będzie obadać to ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TimeX hmm dzięki za poradę zobaczę, jak jest w przypadku SV98 którym gram aktualnie i na bardzo duże dystanse nie jestem w stanie wcale wyczuć czy pocisk leci za wysoko czy za nisko. Jakoś w BC2 robiłem to instynktownie tutaj mam z tym bardzo duży problem ehh.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera, nie napisałem w poprzednim poście o jednej ważnej rzeczy:

Działa to tylko do 200 metrów na x12 (chyba, bo co 200 metrów jest podziałka w czystym poziomie), na pozostałe odległości pozostaje instynkt lub szacowanie odległości za pomocą punktów w Conquista np.

Na więcej nie zadziała, bo laser wskazuje wtedy krzyżyk celowniczy.

@S4nch3z

I ja w Bad Company 2 na instynkt brałem poprawkę (pamiętam, jak podczas włażenia na wiatraki na Heavy Metal z kumplem wbiłem mu Headshota, jak on był w helikopterze ^^)

Jeśli mogę Ci coś doradzić, spróbuj się z M40A5. Ja tym dobrze karam, choć SW również nie pogardzę ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj albo jutro powinienem blokować M40A5 zobaczę z czym się to je, szkoda ze teraz mam tak mało czasu na grę. (okres przedświąteczny dla sprzedawców to masakra)

Mały edit

Wczoraj wieczorem dopadłem się do m98 (użytkownik dostał kosę za kampę na naszym spawnie) jest bardzo widoczna różnica między lotem pocisku w M98 a SV, przypominało mi to niemal to samo co było w BC2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.sadistic.pl/battlefield-vt95479.htm (Symbol dość często goszczący w zeszytach uczniów, nie znalazłem linka na YT) -> filmik prezentujący rysunki za pomocą C4, końcowy efekt, jest, cóż, odwrotnie proporcjonalny do znaczenia rysunku ^^

Zaś ja ogólnie nie próbuję z X8, jakoś z BC 2 zostało mi zamiłowanie do X12. Choć chyba x8 ma podziałkę co 100 metrów.

Może kiedyś spróbuję z x8.

W BC 2 mam na SW-98 gwiazdkę 7 poziomu, brakuje tylko 26 killów do następnego :D M95 jakoś nie podszedł mi z powodu maga, zaś w BF 3 nie podoba mi się zarówno z wyglądu, jak i to, że ma 6 naboi w magu.

Poza tematem:

Kur ... de, automat w szkole zeżarł mi 1,50 ... Niech ludzie od automatu szybko przyjeżdżają i kasę oddają ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem dzisiaj na Metro 64 1050t bez ograniczeń xD M230 i RPG. Jedyne bronie jakie widniały w zabójstwach, mimo iż lubię metro to ta mapa jest trochę źle zbudowana, brakuje jeszcze jednego przejścia bocznego przy drugich schodach dało by to sporo i pozwoliło dużo łatwiej wyrwać się z locka albo uniemożliwiało jego tak perfidne założenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ludzie mieli trochę oleju w głowie to przebili by się na hura jednym przejściem, np: tymi drugimi schodami, które wychodzą praktycznie za plecami przeciwnej drużyny. Jeden dobry rush i po zawodach, ale nikomu się tego nie chce robić i siedzą jedni na dole, drudzy na górze i liczą na cud, a może ktoś przebije się pojedynczo. Mi się kilka razy udało i zatłukłem sporo osób ale i tak nikt tego nie wykorzystał do przebicia się :pokerglass:

Teraz gram jeno Seine Crossing, ew. Kharg i tyle dopóki nie wyjdzie Karkhand :cat1:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to ja mam taką zagrywkę, że Recon'em stawiam T-USG blisko schodów (a punktów sporo leci za spoting :D). Jak nikogo tam nie ma, szybka wrzuta dupska na górę i sprint na A (jak mnie nikt nie skosi). Jak A przejęte, jakaś tam część stara się je odbić. I cała obrona B się sypie. Ja zazwyczaj siedzę na górze tych schodków jako RUS i ewentualnie czołgam się na dół w celu zdobycia fragów, a jako amerykaniec siedzę na dole tych schodków (i koszę ich ze snajperki), choć ostatnio częściej odwiedzam te pierwsze schody od C. Wrogów tam nieco więcej, bo jakiś tubę chce posłać czy inne ustrojstwo, a ja go z M39 EMR dobiję i frag jest. A w przerwie między bombardingiem szybko pod ścianę, Beacon i T-USG postawiony i jakoś się punkt przejmie.

@up

Jeśli mi wiadomo, PS dostał BtK tydzień wcześniej niż PC i inne platformy. To znaczy, że w nocy ze środy na czwartek najwcześniej pogramy na PC. A przynajmniej tak sądzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KewL Spróbuj to zrobić kiedy wszystkie schody są obstawione przez spamerów RPG/M320, jeden taki rush i wszyscy dead od 1 granatu albo rpg.

Poza tym koordynacja takiego ataku bez Viop jest niemożliwa :P

Doczłapałem się do M40A5 zupełnie inny karabin niż SV, dużo lepiej się nim strzela na dalekie dystanse niemal tak samo jak w BC2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doczłapałem się do poziomu Pułkownika. Doznałem małego szoku, jak zobaczyłem, ile XP trzeba zdobyć.

Edit:

Mały problem mam z tymi nieśmiertelnikami: http://www.cdaction.pl/news-23207/battlefi...iertelniki.html

Oglądam filmik, loguje się na konto, i nic ;/

Wyświetla inf0, że tylko dla regionu North America i Kanada ;/

Czy to jakiś bug strony, czy co ?

@down

Poradziłem już z tym sobie. Wystarczyło zmienić kraj na United States.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może teraz tak. Ale Ci powiem, że ja bez problemu się zalogowałem i po chwili miałem już tagi na swoim profilu.

Albo to miało być tylko dla USA i Kanady tylko z początku nie było to regulowane.

Możesz próbować łączyć się przez amerykańskie proxy.

Teraz takie pytanie:

Czy ktoś PRZED OSTATNIM PATCHEM zabił z jakiegoś karabinku/KMu/PDW/ karabinem na HMV pilota w helce ?

EDIT:

Pisze wyraźnie, że promocja jest tylko na Północnej Ameryki tak więc moja teoria wyżej jest prawdziwa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś PRZED OSTATNIM PATCHEM zabił z jakiegoś karabinku/KMu/PDW/ karabinem na HMV pilota w helce ?

Ja nie, ale mało próbowałem. Za to na pewno nie udaje mi się rakietą trafić w kokpit nawet z dość bliska - strasznie to ruchliwe (albo przelatuje na wylot - tak to w każdym razie wygląda) :(

Ba, nawet strzelców zdarzyło mi się zdjąć tylko czołgiem (i raz stingerem :P)

Za to kiedyś w BF2 (na Wake Island) zdjąłem pilota i strzelca za pomocą shotguna :P Opadałem na spadochronie i chcieli mnie staranować, nie miałem nic innego niż shotgun i tylko odpaliłem prosto w kokpit. Okazało się - całkiem skutecznie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Liox

Moja najlepsza akcja w dwójce to zdjęcie granatnikiem samej załogi full załadowanego blackhawka :happy:

Bf3 mam od zeszłego tygodnia ale grałem dopiero 2 wieczory. O dziwo często zdarzały mi się zestrzelenia stingerem/igłą, co daje durzo radochy :laugh: (helka chowa się za wzniesieniem i pyk double kill) Do samolotu wsiadłem raz i po 3 sekundach zmielił mnie ktoś działkiem. I tu pytanie bo chciałbym sobie polatać. Jakie polecacie konfigi klawiszy pod samolot? Ja np oglądając filmik na yt muszę sprawdzić coś takiego (dam znać czy dobrze się sprawdza:P)

A-D jako przechył, W-S góra dół, spacja przyspiesz, alt zwolnij. Lewy i prawy przycisk myszy do powolnego skrętu lewo prawo i wolnego manewrowania. i tu jest sekret, bo klawisze są do walki powietrznej(szybkie zwroty) a jak ustawiamy się w linie do zestrzelenia celów naziemnych to kontrujemy powoli myszką. Fajnie to wyjaśniłem nie? :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo A którym strzelasz wtedy ?:D

Odblokowałem ostatnio Saiga 12 i jestem zawiedziony, spodziewałem się jakiegoś upgrade względem m1014 na większym dystansie niż kilka metrów ale niestety klapa. Z bliska lepiej się sprawdza jakikolwiek pistolet maszynowy albo podstawowy shotgun a przy kilkunastu metrach nie kara delikwenta zbyt mocno niestety.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...