Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sethy

Battlefield (seria)

Polecane posty

@up - pamiętaj, że fun w grze to zasługa tego jak grasz i z kim, a nie tego jaką pukawkę odblokowałeś. Ja np ostatnio lecę w dół z k/d bo przerzuciłem się na eksperymenty i co chwila próbuję jakiś szalonych akcji, które wiadomo jak się kończą, ale ile radochy jak wyjdą:) Wszyscy już chyba widzieli klip rendezook i wiedzą jaki kolo ma k/d. Ale właśnie to jest przykład bawienia się w grze a nie dbanie o własne cztery litery i strach o zły k/d w meczu ("o matko zszedłem poniżej 2.0").

I tak na marginesie to wypróbowałem an-94 (jeszcze przed patchem) i nie wiem czemu ludzie tak na to narzekają. Siła rażenia bdb, celność bdb (do średnich dystansów), nie ma co się zrażać opiniami innych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pograłem chwilkę na B2K w trybie rusz, całkiem przyzwoicie.i Na jednej z map wdrapałem się na dźwig koledzy podłożyli ładunek wpada banda do rozbrojenia celowałem w pierwszego wstrzymanie oddechu BUM 3 hedy :D Hell YEA. Druga akcja kawałek dalej kolega wdrapał się do budynku założył ładunek, widzę przez lunetę bandę przeciwników biegnących do niego rozstawił się już z LKMem więc pomagam spoty, lecą jeden za drugim nagle widzę że jeden się przedarł kolega wystrzelany, bach przeciwnik leży na czacie napis "Thanks for sniper support" Bezcenne takich tekstów nie uświadczymy w CoD :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem QBE-88, teraz czas na L96. Grał już ktoś tą snajperką? Po wstępnym zabiciu 5 oponentów na Metrze wydaje mi się, że jest dość dobra. Sprawia wrażenie w cholerę silnej. Strzelanie z niej chyba będzie prawdziwą przyjemnością ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od trzech dni nie mogę zgrać w bf3. Podobnie jak co najmniej tysiącom innych szczęśliwców ostatni patch zrypał grę i jedyne co mogę zobaczyć to "you were disconnected from ea online" i "server timeout". Suuuuper jest. Pozostaje czekać jedynie na fixa bo już nie mam siły próbować na daremno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pognałem wczoraj na serwer OldMenGaming, na 64 graczy 600 ticketów 24,7 Op. Firestorm.

Klasa głównie Recon'a, ale bez M98B prawie że nie ma tam co szukać. L96, z tego co znalazłem na jednej stronie internetowej nt. BF'a 3, skuteczny zasięg ma do około 800 metrów, M40A5 to 1000 metrów, zaś M98B to około 1200. I czuć ten zasięg, zwłaszcza jak się chce z okolic respa Rosjan zdjąć snajperów na wzgórzu w pobliżu respa USA. O ile M40A5 dawałem radę, to L96 już nie :/ Pomijam fakt wiary tam, bo standard: ogary kontra nieogary. Wisienką na torcie była akcja, gdzie jeden porwał helikopter bojowy, by go rozbić ... O escape pilota z Blackhawka załadowanego 3 osobami nie wspomnę. Oprócz mnie pozostali dwaj rzucili bluzgami w niego i RQ. Nie dziwię się. A na metrze spokojnie wyciągałem L96 statystyki 42/8.

Więc wniosek jeden: jak chcecie się bawić w snajping na Firestorm, bierzcie M98B. Bo wiara czasem sobie tam urządza pojedynki snajperskie. Najdalszy strzał, jakiego padłem ofiarą, to 1230 metrów bodajże.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MrBulletproof

Bodajże w newsie odnośnie problemów z DLC ktoś napisał jak obejść ten problem i grać, nie wiem czy czasem polskie forum na Battlelogu nie ma rozwiązania, był tam jakiś przypięty temat odnośnie problemów i ich rozwiązań.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uaaa pograłem dzisiaj odblokowując L96 oraz G53 i mam na temat dodatku dość mieszane uczucia, przede wszystkim na B2K mam 10 FPS mniej co sprowadza mnie w większości sytuacji do roli fraga, często zdarzało mi się że postać blokowała się na jakimś kamieniu, dwa razy zginałem spadając z krawężnika "Pech" bronie albo w B2K są dużo mocniejsze albo całkowicie zmieniony jest system obrażeń, parę razy zostałem zabity z UMP-45 w przeciągu mniejszym niż 0,2s, biegnę 100% hp i nagle leżę martwy nawet znacznika trafienia czy ostrzału nie było, i nie nie był to headshot. Na niektórych mapach gra sprawia mi tak dziwne rzeczy że nie jestem w stanie tego opisać lagi, błędy? Nie mam pojęcia. Myśliwce F35 amerykanów na Weake Island to komiczne latające fragi biedak leci za mną stara się utrzymać na ogonie i nagle zawisa w powietrzu pętla i delikwent nie ma.

Zadowolony jestem z L96 z 8x strzela się tym tak samo jak w BC2.

B2K ogólnie odbieram na plus jednak brak mi optymalizacji czasem przy starcie niektórych map mam 8-7 FPS do czasu śmierci później mam 30 stałe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o tym? Kontenery można znaleźć przy fladze B na Wake Island za hangarami.

Nie wierzę, że to przypadek. W jednym z booster packów do BF2 (Armored Fury chyba) była reklama elektronicznego zegarka z godziną 21:42. Poczatkowo sądziłem, że kolejnym BF-em za rok lub dwa będzie trzecie Bad Company, ale faktycznie nie brałem pod uwagę 2143. A może DICE potraktuje ew. 2143 jako duże DLC do BF3? Excited.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP: O, a mi całkiem przypadkiem udało się znaleźć jednego :)

Generalnie wkurzyć się można...

Wygrać 5 SQDM, no porażka :< Co trafiam to albo jakiś klan w innym squadzie, albo kompletne nieogary w moim. Do tego mapy są za duże do tego trybu. Gdyby były takie małe jak Isla Innocentes z BC2 to ok. Tam byłem automatyczną wygrywajką, ale tutaj to masakra jest. Teraz unlocki:

FAMAS - cienizna, poza tym liczyłem, że będzie to moja ulubiona wersja F1 i się zawiodłem bo mamy chyba wersję G2 jesli dobrze kojarzę...

G53 - Czemu nie MP5? Nie wiem. Broń ciekawa, jeszcze mało grałem ale wydaje się nienajgorsza.

QBU-88 - Chyba jedyna samopowtarzalna snajperka, z którą mi się dobrze gra.

L96 - Snajperka jak reszta, nie widzę dużej różnicy między M40, czyli gra mi się dobrze :)

Reszty jeszcze nie odblokowałem ale czekam na Jackhammera, zobaczymy co potrafi ten shotgun :)

Mapy: tu nie ma co dużo mówić, są dobre chociaż brakuje mi tego klimatu na SaK. Teraz pewnie będę grał tylko mapy z B2K Large CQ + Metro Large CQ + Demavend Rush.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krex

Masz rację Famas który jest to G2 "Picatinny rail" i ja ci przyznam rację jest to najbrzydsza wersja Famasa jaką mogli dać ale nie jest najgorzą bronią mi się fajnie nią walczy ale czekam na L85 :P

I też się zastanawiam czemu zamiast MP5 dali jakieś G53.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Famas - ok ale za duzy recoil

MP5- nie jest zly

QBB - podoba mi sie! Ale cos zdaje ze w patchu go znerfia. ejst za mocny

QBU- nie gralem

L96- jak normalna snajperka.

Wlasnie skoczylem 4 rundki w strike to karkand i msuze powiedziec ze sie zakochalem w czolgu. To istna MASZYNKA do MIESA! Biore reactive/maint. + Infrared + shotgun shell i jazda. Zawsze wygrywalismy, ja bylem top playerem z wynikiem w okolicach 57-5. Nikt nie byl w stanie mnie zniszczyc, dopiero jak mnie zaczeli nazywac haxorem i scigac z javelinami/rpg to mi sie oberwalo (te 5 deaths)

BTW: shotgun shells nie ma dropu! to istne cudo snipowac tankiem z drugiego konca mapy :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na serwerach zespolowy DM, 32 graczy, kazdy ma 60%HP, gramy do 600 zabitych zawsze ta sama mapa: Kanal i w 1 dzien odblokowalem sobie wszystkie przedmioty do AEK-971 (ponad 450 zabitych). Polecam jezeli ktos chce sobie odblokowac jakas bron lub cos do niej nawet snajperka dobrze sie gra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja już 2 tydzień bez BFa i szybkiego neta :sleep:. Co sądzicie o mapach z BtK ? Lepiej zrobione niż te z podstawki ?

Jeśli wyniki sprzedaży BtK będą dobrę, to EA pewnie niedługo ujawni tytuł kolejnego DLC. W odświeżone mapki z 1942 wątpie, prędzej po prostu paczka map w stylu Activision.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh dzisiaj już wiem na pewno każdy serwer B2K mi laguje co ciekawe w normalnej grze z m93 wystarczą 2 strzały aby na odległości 20m położyć typa w B2K potrafiłem w typa wystrzelić 4 z czego 2 w głowę. Udało mi się również zajść przeciwnika i strzelić mu z przystawienia w tułów z M40A5 efekt zostało mu 2% hp. Najlepszy bug spotkał mnie na WE siedzę w Plotce dostałem rakietą widzę typka przy ścianie rozpędziłem się i dawaj w niego dojeżdżam i BUM padłem od jego palnika w 0,5s a on śmiało sobie hasa dalej Plotka miała 50% hp ocb? DICE!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wybieraj serwery na których masz z 50-60ms, ja tak robię i jeszcze ani razu nie narzekałem na laga, no chyba że czasami zdarzy się jakiś skok pingu i to raczej w porach popołudniowych.

Chociaż nie można wykluczyć że możesz mieć lag sprzętowy, problemy z wyświetlaniem lub coś w tym stylu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh dzisiaj już wiem na pewno każdy serwer B2K mi laguje co ciekawe w normalnej grze z m93 wystarczą 2 strzały aby na odległości 20m położyć typa w B2K potrafiłem w typa wystrzelić 4 z czego 2 w głowę. Udało mi się również zajść przeciwnika i strzelić mu z przystawienia w tułów z M40A5 efekt zostało mu 2% hp. Najlepszy bug spotkał mnie na WE siedzę w Plotce dostałem rakietą widzę typka przy ścianie rozpędziłem się i dawaj w niego dojeżdżam i BUM padłem od jego palnika w 0,5s a on śmiało sobie hasa dalej Plotka miała 50% hp ocb? DICE!

Na niektórych serwerach tak jest i już, nie wiem co jest przyczyną pomimo niskiego pingu. Może po prostu dany serwer jest słaby i nie daje rady takiej ilości graczy lub niektóre osoby utrudniając rozgrywkę gdy mają wysoki ping ?

Jakiej broni używacie na średnim dystansie ? odblokowałem praktycznie wszystkie bronie i nadal chyba najłatwiej mi się ubija z różnych odmian m4 i m16, an-94 też jest ok ale ma bardzo małą szybkostrzelność i domyślnie nie jest ustawione na pełny automat o czym zapominam ciągle...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...