Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sethy

Battlefield (seria)

Polecane posty

Kolejne kwatki ...

Dwa razy dziś mnie spotkał źle zainicjowany skrypt noża. Obydwa na mą niekorzyść. Pierwszy, kiedy walczyłem z kolesiem na pistolety. Chwilę był za mną, a będąc przede mną, załączył się skrypt. I animacja od przodu. Kind of magic.

Drugi to ja byłem za kolesiem, ale mój knife hit to ino hit. A koleś się odwraca i robi ze mnie sito. Kind of evil magic ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam dziwne wrażenie że chłopcy z DICE robili na złamanie karku B2K żeby zdążyć z tym w na grudzień, a dopiero teraz wezmą się za poprawki

A pomoc techniczna jest rozbrajająca. Napisałem do nich po moich problemach omawianych wcześniej(Crashe/spadki fpsów/długo ładujące się mapy itp)

A oni po 2 dniach odpisali żebym nacisnał ctrl alt delete i wyłaczył niepotrzebne procesy ...

No jak to czytałem to myślałem że się popłacze ze śmiechu.

Ehh....

Wiesz ich odpowiedz była jak najbardziej sensowna, bo jeżeli gra gryzie się z twoim softem lub sprzętem to nikt Ci na to nie pomoże, jesteś jednym z wielu nierozumiejących że pewne braki kompatybilności gry z komputerem użytkownika nie mogą być od tak rozwiązane przez kolesia od OGÓLNEJ pomocy technicznej, od błędów z kodem gry są technicy którzy to właśnie wyszykują owe błędy i łatają je wydając Patche.

Czyli najrozsądniejszym rozwiązaniem jest wyłączenie niepotrzebnych programów i usług, które potencjalnie mogą wchodzić w konflikt z grą, nawet zaśmiecony rejestr może powodować problemy.

Spójrzmy na to z tej strony, jeżeli u mnie nie ma żadnych problemów z grą, a u ciebie są pomimo tego że mamy dwie identyczne kompie gry, to winna jest gra czy Twój komp? Ofc. że Twój komp i koleś od pomocy technicznej dobrze o tym wiedział dlatego kazał Ci wyłączyć najróżniejszy szajs.

Tak na marginesie ja korzystam w Live Chat'u i nigdy się nie zawiodłem na pomocy technicznej EA, raz jeden jedyny raz koleś lekko nie trybił sytuacji, ale jakoś się udało, z kolei rozmawiając z konsultantką nie dość że pomogła z problemem to jeszcze dodała mi pewne "rzeczy" abym mógł odblokować bronie w BC2 ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy chcesz czy nie chcesz do multi jest ten patch potrzebny ale:

http://www.alienwarearena.com/forums/topic...-new-bf3-patch/

2. 13 grudnia bedzie BtK na PC.

I ciekawostka:

Kto chce zdobyć nieśmiertelnik pracownika DICE powinien zaprzyjaźnić się z tą stroną:

https://stalkdice.ep.io/

Miłego dźgania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe co z tym aek`iem zrobią...

pewnie nagle 75% graczy esl`a zmieni broń :D

@edit:

timex czy ktoś tam kto płakał na m320 - rozwiązaniem są serwery "NO RPG/SMAW/M320/USAS" - pełno ich jest..

albo nie stać na strefie ostrzału m320/rpg. Walka w 75% zawsze toczy się o B na małych i pierwszych schodach. Zawsze można próbować robić plecy zbiegając drugimi :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie patcha - zlikwidowana zostanie możliwość namierzania samolotów i helikopterów dla guided missles (nie wiem jak to w PL wersji jest, mam angielską). I całe szczęście bo teraz to strach się w heli wychylić zza czegokolwiek, a jak javelin kropnie to od razu pilot do piachu.

@nanowaty - na początku często tak robiłem, ale potem się narobiło kamperskich noobów którzy nic przez cały mecz nie robią tylko siedzą przed bramkami w ticket hall i kasują każdego kto chce zrobić coś więcej niż siedzieć w jednym miejscu całą rundę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie mogli by dodać recoil dla każdej broni Assault, wystarczy Foregrip żeby bozbyć się jakiegokolwiek odrzutu zamieniając broń w spawarkę punktową =.="

@Rudy12

Powinna działać, ale najlepiej napisz do EA supportu żeby po prostu być pewnym na 100%.

_______

Edit:

I weź tu wytłumacz ludziom że nie oszukuje w grze lol: http://battlelog.battlefield.com/bf3/battl...33/1/283574686/

Ps. Pro "snajper" w przeciwnej drużynie :D Suchtistunden! zanim doszedł do 7 fragów miał 33 zgony xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedną z najważniejszych zmian jakie będą to fakt iż karabiny snajperskie zabijać będą pojedynczym strzałem w klatkę piersiową z bliskich odległości, zapytano DICE - " Dlaczego? " Odpowiedzieli:

- Agresywny styl gry Recon'em był bardzo popularny (kontrowersyjny) w BFBC2, niestety nie występuje on w BF3, więc planujemy to zmienić.>

Żałosne. Jeśli zwiadowca ma być agresywny i walczyć na bliskim dystansie to po prostu powinien wybrać broń, która pasuje do takiego stylu gry. Snajperka ma służyć do zabijania na długim dystansie, choć w BC2 była to była na ogół broń kamperów, którzy nie wspierali w ten sposób swojej drużyny. Robienie z niej shotguna, bo w taki sposób też były snajperki jednostrzałowe wykorzystywane, to moim zdaniem porażka pod względem gameplay'u. Sam chodziłem z VSS, które było świetne na bliskie i średnie dystanse, a nawet dalekie cele udawało się ściągnąć. Do tego rzucałem kulki i starałem się współdziałać z innymi. Były sytuacje, w których ratowałem kumpli przed śmiercią z ręki niezauważonych przez nich strzelców. I tak być powinno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh znalazłem w końcu coś co odpowiada za zasięg rysowania zarówno obiektów jak i pocisków w Polskiej wersji jest to Geometria siatki najlepszą widoczność uzyskujemy przy ultra ale fpsy spadają o jakieś 10 punktów.

@KewL Nie ładnie śmiać się z uczących się snajperów, choć są bardzo pomocni w praktyce :D

Edit:

@up O losie wystarczy do ręki wziąć SKS, 39m, Dragonova lub którąkolwiek szybkostrzelną snajperkę i już można grać agresywnie a przy w prawie mając zamek dwu-taktowy tak samo ehh.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doczytałem teraz na battlefield.pl

DICE zdradza nam zmiany w nadchodzącym patchu. Większość z nich dotyczy broni, oraz ich balansu. Więcej informacji w newsie - Zapraszam!

Jedną z najważniejszych zmian jakie będą to fakt iż karabiny snajperskie zabijać będą pojedynczym strzałem w klatkę piersiową z bliskich odległości, zapytano DICE - " Dlaczego? " Odpowiedzieli:

- Agresywny styl gry Recon'em był bardzo popularny (kontrowersyjny) w BFBC2, niestety nie występuje on w BF3, więc planujemy to zmienić.>

Teraz to ich wyśmieję. Najpierw wszystkie nefy snajpera (w sumie się z nich cieszyłem) bo rushujący snajper to plaga = wywalić, campiący też plaga = wywalić. Teraz to tego wracają, ja osobiście nie chcę 1 shot = 1 kill w klatę (chyba, że hc). Jest dobrze tylko niech wywalą kiwanie się celownika...

Krótko - DICE u failed...

@Holly - Racja, albo jeśli chce rushować z snajperką to musi być dobry i strzelać heady. Niestety jak widać DICE ulega płakaniu "snajperów", że nie ściągają gościa na hita oraz nie mogą biegać i robić tylko noscopów. Ż A Ł O S N E

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedną z najważniejszych zmian jakie będą to fakt iż karabiny snajperskie zabijać będą pojedynczym strzałem w klatkę piersiową z bliskich odległości, zapytano DICE - " Dlaczego? " Odpowiedzieli:

- Agresywny styl gry Recon'em był bardzo popularny (kontrowersyjny) w BFBC2, niestety nie występuje on w BF3, więc planujemy to zmienić.>

I po co to komu, znowu będzie plaga idiotów "gimpujących" rozgrywkę, teraz Recon przynajmniej robi to co do niego należy i walczy tak jak powinien, czyli jak wchodzi do budynku to zmienia na krótką broń, a nie robi z kar. wyborowego strzelbę na słonie. Ta zmiana raczej jest wymuszona walką z COD'em i quick scopem/no scopem, który to uwielbia masa ludzi i dlatego graja w COD a nie w BF3.

Żenua.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Po to są bronie typu UMP, PDW-R czy strzelby, żeby były używane przez zwiadowców na bliski dystans(głównie z taką myślą pewnie były stworzone ;p), a nie żeby biegał sobie ze snajperką. Niech DICE się lepiej zdecyduje co ma zrobić, a nie 50 razy nerfi/ulepsza dane bronie, bo nic dobrego z czegoś takiego nie wychodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn. akurat to że próbują różnych rzeczy odnośnie balansu to dobra rzecz, w końcu im więcej testują tym lepsze inforamcja na temat tego co jest złe a co dobre otrzymają. Tylko minus tego wszystkiego że to gracze mają potem przerąbane, a najgorsze jest to że jeżeli większość ludzi coś polubi, co nie jest ogólnie dobre, to Dice to zostawi w grze, aby tylko zdobyć więcej klientów.

IMHO, testowanie jest ok, ale trzeba kogoś z głową na karku aby nie wyszła kaszana. Może społeczność BF'a jednak zareaguje negatywnie na ten pomysł, w sumie jedynie co zmienią to dodadzą +5 dmg do M98B i po +25dmg do pozostałych kar. wyborowych. na odległość 10m.

Pożyjemy, zobaczymy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...