Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sethy

Battlefield (seria)

Polecane posty

Ja tam mam nadzieję na premierę BC3 za 2,3 lata a także fajne by były powroty nie tylko do BF2 (Karkand) ale także 1942(1943), Bad Company 2 czy Vietnamu albo sf czy BF2142. Mam nadzieje że przynajmniej 1 z tych co wymieniłem (oprócz Back to Karkand oczywiście) się pojawi i że będzie w nim więcej niż 3 pojazdy, no ale skoro sprzęt z BF3 jest taki sam jak z BF2 to po co na siłę dodawać, ale przy Vietnamie czy 1942 przydało by się z 10-15 nowych pojazdów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Też oczekuję na DLC BF3:Vietnam :D Tylko miotacz ognia powinien być lepiej wykorzystany, a przydało by się też po 2 mapy po, których biegamy tylko po okopach/dżunglach. W przypadku pierwszych miotacz byłby rzeźnicką bronią, a w drugim przypadku miny porozrzucane po lasach (oczywiście nie powinno ich być za dużo), czy też skrytki Wietnamców...:thumbsup:

Przejdźmy jednak do BF3 :D. Dosłownie przed kilkunastoma minutami skończyłem mecz życia. Przez 25 minut krążyłem nad Caspian Border F-18, wynik: 3 samoloty i 1 helikopter zniszczone jeszcze przed startem (wraz z pilotami :D), do tego 2 zniszczone Tunguski (z kierowcami :D) i 3 T-90 (z kierowcami :D). Do tego doszły 2 wygrane powietrzne pojedynki za pomocą działka. Zniszczyłem jeszcze kilka pojazdów jednak bez ofiar. Co do rakiet FAAR, są kapitalne, jednak jeden przelot pozwala tylko na nieuruchomienie (?) pojazdu (60-70%), ewentualnie przy odpowiedniej odległoście od ziemi i przy dużym ryzyku można jeszcze dobić pojazd działkiem. Radość skończyła się, gdy przeoczyłem niedłużą odległość od ziemi...:trollface:. Jednak 11:1, beretka za walke powietrzną, po 2 za zniszczenie, unieruchomienie pojazdów zadowalają. Czekam na nowego patcha, który mam nadzieję, zmniejszy do 50% skuteczność flar.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flary to takie trochę szczęście w nieszczęściu, ocalą jeden samolot/heli, wtopią drugi samolot/heli. Już mi się kilka razy zdarzyło wystrzelić Stingera który leciał na flary, a po chwili odbijał na przelatujący samolot :trollface:

@Salami

Skleiłeś mnie w swoim składzie przed kilkoma minutami na Kharg Island? :D:D:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)3 samoloty i 1 helikopter zniszczone jeszcze przed startem (wraz z pilotami :D)(...)

Toż to zwykły baserape i chyba nie ma się czym chwalić... Sam co prawda myśliwce traktuję jedynie jako dodatek i pojazdy latające są na ostatnim miejscu w mojej osobistej użyteczności, lecz używając samolotu nigdy nie strzelałem do przeciwnika na pasie startowym. Oczywiście ja to tak traktuję i nie każdy musi się zgadzać, jednak czym różni się zestrzelenie ledwie odrodzonego przeciwnika za sterami samolotu od posłania "head'a" respawnującemu się wrogowi w bazie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KewL

Tak minęliśmy się. Szczerze miałe nadzieję na jakiś coop w czołgu, ale może następnym razem :D. Nie ogarniałem, więc sobie odpuścilem.

@proud

W sumie nie traktuję tego jak baserape, bo nikt nie zmuszał go do wejścia do samolotu, na początku traktowałem to jago zagrywkę nie fair, ale jak ginąłem tak po kilka razy na rundę uznałem to za coś zwykłego. Chociaż chwilę po grze drobne wyrzuty sumienia miałem. Jednak jest to też taktyka walki na prawdziwej wojnie, a czekanie aż ktoś się odrodzi, nie :trollface:

Jeśli chodzi o flary najlepiej byłoby, gdyby nie działały w powiedzmy 50% przypadków. W walkach powietrznych przydałoby się też zwiększenie o 150-200m zasięgu rakiet p-lot w Tungusce/LAVie AD.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz to jest tak że baza, a lotnisko to dwie różne lokacje i gracze bez obaw mogą odradzać się w głównej bazie, a "zamknięcie" lotniska to raczej nie baserape, bo główna baza jest wolna od ostrzału.

@Salami

A ja nawet strzelałem Ci pod nogi i napastowałem MAV'em :< Wiesz ja sam zamotany latałem bo mnie dwóch głupków kampiło więc postanowiłem im zaleźć za skórę jadąć backstab'ami jak tylko włazili na skałki :D Trochę headshot'ów nazbierałem, nie powiem xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie rofl, dwóch Engi mi się elegancko ustawiło ma linii strzału :D CO jak co, ale M40A5 z podstawową optyką x8 wymiata, muszę jeszcze tylko Straight Pull Bolt uciułać i będzie git, dzisiaj udało mi się tylko Bipod zdobyć i . . . latarkę =.=" Po kij latarka dla Recon'u na główną broń, nie mam zielonego pojęcia... może żeby łatwiej było kolesia widać :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, jeszcze dobrze, jak na Kharg Islnads (CQ Large, byłem w drużynie rosyjskiej), scout, ustawił się idealnie nad tym "lotniskiem", które jest kawałkiem drogi, o który łatwo się rozbić, ale to już inna sprawa, i zdejmował po prostu, każdego, kto wsiadł do myśliwca/helikoptera. Skończyła się tak, że przegraliśmy grę, bo nie mieliśmy niczego w powietrzu, gdyż genialnie ustawiona aa, nie dosięga to tego miejsca. Więc, co do tego zdejmowania na pasie startowym, to jeszcze jakoś ujdzie, ale ludzie często bardzo naginają zasadę, i "lekko" mówiąc, przesadzają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydałoby się też zwiększenie o 150-200m zasięgu rakiet p-lot w Tungusce/LAVie AD.

Że co?! Latałeś kiedyś helikopterem? Chyba nie, niestety często wygląda to tak, że po starcie zaczyna się walka o utrzymanie się w powietrzu i tylko unikanie rakiet.

Na Kanałach jako obrońca schowana Tunguska robi rzeź, piechota ma problem to rozwalić a helki są namierzane praktycznie zaraz po starcie. Wiem co mówię.... raz tylko udało mi się dorwać to tego cuda tam - 15/0 i duuużo pkt. Ja bym nawet osłabił te cuda bo helkami naprawdę nie da się latać :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Kanałach jako obrońca schowana Tunguska robi rzeź, piechota ma problem to rozwalić a helki są namierzane praktycznie zaraz po starcie. Wiem co mówię.... raz tylko udało mi się dorwać to tego cuda tam - 15/0 i duuużo pkt. Ja bym nawet osłabił te cuda bo helkami naprawdę nie da się latać :/

Nadchodzący patch ma osłabić zarówno latarki, jak i artylerię przeciwlotniczą, więc już nie będzie tak łatwo zestrzelić helkę ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale te cuda sa naprawde tak mocne! Latarki sa OP (kto probowal patrzec na latarke led odlegla 5 m. w bialy dzien wie o czym mowie. Jest roznica) Ale Te cudenka AA powinny pozostac takie jakie sa...

Btw, pamietacie dyskusje nt. ustawianai sie by levelowac szybciej i odblokowac "lopatki". I pamietacie jak dark elvis smial sie ze unlocki tak naprawde nic nie zmieniaja. Ze gracz 1 lvl moze byc lepszy od lvl 45 z wszystkimi unlockami?!

To zobaczcie sobie to: http://www.youtube.com/watch?feature=playe...owoptions=false

Nie wiem jak Wy, ale chyba wszyscy widza ze pojedynek M98 vs SVD wygrywa ten pierwszy. Przeciez to jest oneshot one kill...

I niech mi ktos tutaj jeszcze powie ze unlocki nie robia roznicy ;)

PS: "ranking up to get this weapon wasn't that much fun, the recon class does seem a little harder to play" - i tutaj prawie poryczalem sie ze smiechu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadszedł czas, żeby coś się wypowiedzieć w temacie.

Zaczniemy od singla : no cóż. Szału nie ma. Dzięki bogu, że jest tak krótki bo naprawdę DICE się nie popisało. Oni chyba mają jakieś problemy z robieniem singla. Co jakaś gra ma singla dodanego to nie jest to szał. QTE, tępe skrypty, taka trochę nieudolna kopia COD. Tak, tak zaraz się odezwą głosy, że gadam bzdury i takie tam. Moje prawo. Podczas gdy singiel z COD przypomina mi przygody Indiany Jonesa (akcja, bezsensowna momentami, ale wciągająca) tak BF3 w singlu to już bardziej jak "Starcie tytanów" - niby jest ładnie, niby efekty są ale jakoś nie powala. I niestety oceniając tą grę singla trzeba brać pod uwagę - w końcu nie sprzedają osobno multi i osobno singla.

Za to multiplayer. Miód na me serce. Duże mapy, swoboda, pojazdy. Chwilowo z braku czasu pograłem jakieś 40 godzin, ale jestem pod wrażeniem. O to chodziło.

EA chyba sobie strzeliła w stopę akcją promocyjną BF3. Bombardowali informacjami aż do przesady. I napompowali bańkę oczekiwań, a jednak rewolucji nie ma. Jak dla mnie gra na mocną 8. Jakby zrobili lepszy single player to kto wie?

(MW3 od wczoraj testuję dopiero. Gram sobie w singla i jest tam to czego brakuje BF3. - multi sobie zostawię na weekend)

Ideałem byłby mix COD + BF3. Singiel z CODa a multi i grafa z BF3 ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywaliło mnie właśnie z serwera z powodu nowego i w zasadzie pierwszego poważnego update'u klienta gry. Miejmy nadzieję, że poprawią dużo, popsują jak najmniej i rozgrywka stanie się jeszcze przyjemniejsza.

edit: dobra, aktualizacja pobrana. Widzę, że przy okazji instrukcję (jakże ubogą) do gry wypuścili.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up sam koleś mówi że przy odległości 40-100m zadaje 80% dmg, większość przeciwników pada na 1 shota w body z powodu że praktycznie każda osoba zawsze gdzieś coś oberwie. I o ile nie ma większej różnicy miedzy broniami od asfalta do enga każda broń jest wyważona, tak u snajperów dalsza snajperka daje przewagę nad poprzednią. Sam mówił że jest to stock którą dopiero odblokował i wpadło mu nią w trakcie kręcenia filmiku 100 kili co widać po gwiazdce i noktowizorze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja stwierdze tylko, ze wbrew opinii wiekszosci graczy mnie kampania singleplayer w BF3 sie podobala. Nie mialem w stosunku do niej praktycznie zadnych oczekiwan, nie czytalem/ogladalem dotyczacych jej zapowiedzi poza pierwszym udostepnionym filmikiem pokazujacym krotki fragment misji (tej ze slepym snajperem ;)) i pewnie dzieki temu dosc pozytywnie mnie zaskoczyla. Fakt, wrazenia na miare pierwszego Modern Warfare nie zrobila, ale mimo to bawilem sie w singlu lepiej niz w MW2 (MW3 jeszcze nawet nie odpakowalem z folii, wiec do najnowszej czesci serii COD porownania na razie nie mam), Black Ops, Crysis 2 czy Operation Flashpoint Red River. W sumie to podobala mi sie nawet bardziej niz tryb single z Bad Company 2, ktory momentami mnie po prostu nudzil. W BF3 gram na ultra, wiec dodatkowym zajeciem bylo podziwianie piekna silnika Frostbite 2 w pelnej krasie. Start F/A-18E z lotniskowca, mimo przegadania i pasywnego charakteru calej misji, zrobil na mnie spore wrazenie. Podobnie zapadly mi w pamiec misje Operation Guillotine czy Rock and a Hard Place.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio net mi strasznie zwolnił, więc grę najecześniej odpalę koło 21, jeśli patch ma ok.500mb. Wtedy podzielę się wrażeniami. Mi się kampania singlowa podobała i to nawet bardzo, a czas rozgrywki nie wydawał się wcale taki krótki, jednak najlepsze było to, że łatwo było zginąć, choć lasery w misji Kafarow to toatalne przegięcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw, pamietacie dyskusje nt. ustawianai sie by levelowac szybciej i odblokowac "lopatki". I pamietacie jak dark elvis smial sie ze unlocki tak naprawde nic nie zmieniaja. Ze gracz 1 lvl moze byc lepszy od lvl 45 z wszystkimi unlockami?!

To zobaczcie sobie to: http://www.youtube.com/watch?feature=playe...owoptions=false

Nie wiem jak Wy, ale chyba wszyscy widza ze pojedynek M98 vs SVD wygrywa ten pierwszy. Przeciez to jest oneshot one kill...

I niech mi ktos tutaj jeszcze powie ze unlocki nie robia roznicy ;)

OFc. że unlocki robią różnicę, ale nie aż tak dużą, M98B w normalnym trybie rozgrywki nie zabije praktycznie nikogo jednym strzałem (poza głową) na dystansie ponad 40m, to co robi ten koleś to kampienie na krótkim dystansie co udaje się naprawdę rzadko i w sumie nie ma sensu na większości map, nie mówiąc o tym że grał bodajże na HC.

Nie widzę sensu w porównaniu SVD do M98B ponieważ każdy może zdobyć SV98 jednego dnia, a który to jest równie skuteczny do 40m co M98B, zwłaszcza w trybie HC ta mała różnica się zaciera kompletnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw, pamietacie dyskusje nt. ustawianai sie by levelowac szybciej i odblokowac "lopatki". I pamietacie jak dark elvis smial sie ze unlocki tak naprawde nic nie zmieniaja. Ze gracz 1 lvl moze byc lepszy od lvl 45 z wszystkimi unlockami?!

To zobaczcie sobie to: http://www.youtube.com/watch?feature=playe...owoptions=false

Nie wiem jak Wy, ale chyba wszyscy widza ze pojedynek M98 vs SVD wygrywa ten pierwszy. Przeciez to jest oneshot one kill...

I niech mi ktos tutaj jeszcze powie ze unlocki nie robia roznicy ;)

Bo nie robią. A jak Ci tak przeszkadza, że byle kto może Cie zabić z M98 na hita to graj na normalu i tyle.

@nano - ale bez przesady, że wznieść w powietrze się nie możesz. Wczoraj miałem taką akcję. Latała sobie helka i w sumie dużo nie zrobiła - czemu? Jak poszło z 5-6 rakiet ze stingera w tym samym czasie to nie było szans. Coś z tym trzeba zrobić :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...