Skocz do zawartości
Gość kabura

Tony Hawks Pro Skater (seria)

Polecane posty

Zdecydowanie najwięcej czasu spędziłem przy części 3. Przez dość długi czas starałem się wyzbierać wszystkie osiągnięcia, ale na dalszych planszach wyniki do pobicia były dla mnie nie do pobicia. Udawało mi się czasem niezłe combo trafić, ale bez szaleństwa. 'Przejechałem' wszystkie plansze i często potem do nich wracałem, ale raczej dla zabawy niż po to, żeby masterować. W czwórkę też nieco grałem, ale już mnie tak nie wciągnęła - dodane elementy wymagane do zrobienia lepszych tricków nieco mnie ostraszyły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój pierwszy Hawk w jakiego zagrałem to właśnie ten z numerem 3. Gra jak na tamte czasy była pod każdym względem świetna. Do dziś uważana za najlepszą część serii. Potem jakoś dorwałem część numer 4, ale to juz nie było to samo, gra straciła klimat, chociaż i tak dobrze się przy niej bawiłem. Kolejnym i jak narazie ostatnim Hawk'iem w jakiego grałem to American Wasteland, gra sympatyczna, ale ukończyłem tylko tryb klasyczny, w fabularny nie chciało mi się bawić...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój pierwszy Hawk w jakiego zagrałem to właśnie ten z numerem 3. Gra jak na tamte czasy była pod każdym względem świetna. Do dziś uważana za najlepszą część serii. Potem jakoś dorwałem część numer 4, ale to juz nie było to samo, gra straciła klimat, chociaż i tak dobrze się przy niej bawiłem. Kolejnym i jak narazie ostatnim Hawk'iem w jakiego grałem to American Wasteland, gra sympatyczna, ale ukończyłem tylko tryb klasyczny, w fabularny nie chciało mi się bawić...

Ja grałem tylko w Tony Hawks Pro Skater 3.Lubiałem i lubię w niego grać co jakiś czas.W inne części nie grałem, bo mnie nie zaciekawiły.Wolę tego starego niż inne.Najlepsze są triki wykonywane na deskorolce.Wiele z nich nie opanowałem, bo były za skomplikowane.Choć byłem wtedy słabym graczem.Muszę spróbować wykonać wszystkie te cele, które są na każdym terenie.:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HuHu, ja zacząłem od THPS 3, chodź później i pograłem w trochę w 2. Nie grałem tylko w jedną z ostatnich części tej serii, bodajże American Wasteland. Ale przyznać muszę, że są to wspaniałe gry, w które grało mi się w wielką przyjemnością :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem tylko na pc w american wasteland i pro skater 4 i musze powiedzieć że pro skater 4 jest dużo lepsze. Wydaje mi się że jest więcej lokalizacji, napewno bardziej ciekawsze, mimo, że w Pro skater 4 nie można zejść z deski, pojeździć na BMX czy namalować grafiti jak w american wasteland to i tak moim zdaniem rządzi pro skater 4 :biggrin:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zauważyć że na PC od czasów American Wasteland żaden kolejny THPS się już nie ukazał czego nie mogę odżałować ale trudno, przeboleję. Mi z gier w które grałem z tej serii, czyli:

THPS 2

THPS 3

THPS 4

THPS Underground 2

THPS American Wasteland

... do gustu najbardziej przypadł THPS 4. Miał w sobie rozwinięte do maksimum to co osiągneły jego poprzedniczki a był jeszcze bez zbędnych udziwnień.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na PC gry w THPS nie uznaję, bo po pierwsze gra jest pod PCta traktowana znacznie gorzej przej jej producentów, a po drugie na klawiaturze można sobie ręce połamać.

Choć na padzie w sumie nie gra się źle, mi się z PCte tylko THPS 2 i 3 kojarzy ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na PC gry w THPS nie uznaję, bo po pierwsze gra jest pod PCta traktowana znacznie gorzej przej jej producentów, a po drugie na klawiaturze można sobie ręce połamać.

Choć na padzie w sumie nie gra się źle, mi się z PCte tylko THPS 2 i 3 kojarzy ;]

Uważam tak samo :tongue: Chodź grałem tylko w THPS 3 i 4, i na klawiaturze PC gra się beznadziejnie. :dry: Fajna zręcznościówka, niezłe tryby np.na dwóch graczy. Pamiętam jak grałem z kuzynem w grę "głupek" i grało się świetnie. Ale nie ma jakiejś nowszej gierki z pod kategorii deskorolkowych zręcznościówek? THPS 4 wyszło jakieś 6 lat temu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się bardzo dobrze grało na klawiaturze, tylko niektóre "triki" były trochę przygotowane do łamania palców.:P

Ja grałem tylko w trójkę, ale i tak wszystkich misji (czy jak to nazwać) na danym terenie nie ukończyłem, bo wydają mi się one jakby niemożliwe.Choć w czasie upadku nic ci się nie dzieje tylko krew się leje.:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pogrywałem w trójkę, czwórkę, drugiego Undergrounda i American Wasteland. Wszystkie oprócz ostatniej części na klawiaturze i nie miałem większych problemów. Po zmianie na pada na początku ciężko się było przyzwyczaić, a później nie widziałem już specjalnych różnic. Moim zdaniem pad nie jest więc niezbędny, aby się dobrze przy grach z serii bawić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem pad nie jest więc niezbędny, aby się dobrze przy grach z serii bawić.

Kwestia gustu, mi się natomiast w PESa dobrze na klawiaturze gra, pomimo trudności z robieniem tricków :P

Klawiatura jest dokładniejsza, ale pad ma wygodniej ułożone klawisze...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna z gier, przy której spędziłem najwięcej czasu. Szkoda, że seria niema się dobrze po Ride. Ile ja godzin spędziłem przy dwójce z covera CD-Action, demie trójki, czy przy mojej ulubionej czwórce... Niestety American Waterland wielce mnie rozczarował od wszystkich storn i wraz z nim pożegnałem się ze świetną serią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gram w THPS4 od kilku lat, pomimo, że prawie przeszlam to kilka razy. ale nigdy nie udało mi się zrobic wszystkiego:( i, moim zdaniem, 4 jest najlepsza! nigdy mi się nie znudzi. chociaż ostatecznie można też pograc w American Wasteland:) pochwalcie się swoimi wynikami najlepszego combo;D (tylko bez oszustw!);p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram w THPS od dwójki i powiem szczerze, że najbardziej mi 4 przypadła do gustu. Co do Combo to nie powiem dokładnie w każdym bądź razie było to kilka milionów. Nigdy nie chciało mi się szukać wszystkich luk, pewnie przy odrobinie dobrej woli bym je znalazł ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wam powiem, że THPS3 jak dla mnie jest najlepsze, zaraz po drugiej części. Mnie się spodobał THPS3 z względu na soundtrack bo nawet dobry był. No i kombinacje trików, ja podczas zawodów w THPS3, robiłem coś takiego.

Jechałem na metal i ślizgawki robiłem, tak aż do końca czasu, nawet czasem udawało mnie się zdobyć maksymalną ilość punktów. Trochę dziwna metoda, ale ja nie umiem robić kombinacji trików w locie tak że więc.

:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...