Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

WWWeekendowy konkurs #29: "Mutant z Pogranicza"

Polecane posty

Oto... ja!

Zrodziłem się podczas wybuchu mojego komputera! Zostałem zmutowany i niestety nie jest mi z tym dobrze. Bez przedniej obudowy wyglądam fatalnie, a niedawno pojawiły się niezwykłe moce!

:P

PS. Fota była robiona na inny konkurs, ale użyłem jej w tym :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img442.imageshack.us/img442/6977/masti92.jpg

Nareszcie klimaty w których mogę się odnaleźć. Może i nie jest to taka fotka jak reszta tutaj wrzuconych ale trzyma post apokaliptyczny klimat burderlandu ;)

I tak pethaf ma wygraną w kieszeni, trzymaj gratulujca :)

Zapoznaj się z zasadami wstawiania obrazków. Następny źle wstawiony usunę.

[wies.niak]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miało być więcej luzu, macie więcej luzu:

Oryginał:

okladka640.th.jpg

Na konkurs:

vv0wykrzyknikt3k.th.jpg

(jako że imageshack usuwa "!" z nazwy, dałem obrazek z nazwą "vv0_wykrzyknik_t3k", żebym znowu nie figurował w głosowaniu jako "vv0t3k" ;))

PS jakby co, to tło nie jest photoshopem - to normalna ściana, tylko pół-przezroczysta kolorowa warstwa :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vv0!t3k genialne zdjęcie :D razem z Pethaf`em jak na razie wygracie w głosowaniu użytkowników:D...

Dzięki :)

pethaf to powinien zostać wy..... walony za tą swoją butę i arogancję. nie mówiąc już o tym, że w jego zdjęcie w ogóle nie jest kreatywne

Akurat to, że się chwali nie jest powodem wywalenia z konkursu, ale faktycznie - obrażać innych (to o gaśnicy) już nie powinien... :icon_neutral:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vv0!t3k: a jak zrobiłeś niebieskie punkty na oczkach? beż żadnego programu???

Ale ja tam nie piszę ogólnie o nie użyciu fotoszopy, a o samym TLE (a oczka to drobna sprawa chyba ;))

PS jakby co, to tło nie jest photoshopem - to normalna ściana, tylko pół-przezroczyste zabarwienie :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bliźnięta syjamskie, które urodziły się a Czarnobylu. Na drodze przystosowania do niebezpiecznego środowiska, wykształciły szczypce i długi, giętki jęzor. (Zdjęcie trochę rozmazane, ale to - jak dla mnie - nawet trochę dodaje klimatu).

post-50422-1257613734_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montinek. jpg

Do czepialskich - światło to nie fotoszopka, tylko latarka, jedyne przekształcenia to amatorskie domalowanie wskaźnika laserowego i wstawienie podpisu. Powiem szczerze, że inspirowałem się taką jedną fotką (z konkursu o gadżety z Games Convention lub E3, już nie pamiętam) na którym autor atakowany przez space invadera zasłania usta ręką w geście zaskoczenia...

Wszystkim życzę powodzenia ( i tak nie wygram )!

A co do zdjęcia Bimber1995 - to photoshop, oskarżam Cię! Tak realistycznego papieru nie da się uwiecznić na żadnej fotografii, ŻADNEJ :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...