Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

WWWeekendowy konkurs #29: "Mutant z Pogranicza"

Polecane posty

Cenne nagrody, prosty konkurs, spodziewamy się setek zgłoszeń! W ten weekend mamy dla was do wygrania trzy egzemplarze gry Borderlands - tego połączenia Diablo z FPS-em, która naprawdę jest jedną z ciekawszych produkcji tego roku - na pewno bardziej oryginalną, niż np. Call of Duty: Modern Warfare 2. Jej bohater poszukuje na planecie Pandora pewnego artefaktu, a przy okazji walczy z zastępami mutantów. I właśnie mutantów zapraszamy do naszej weekendowej zabawy!

Co trzeba zrobić? Pstryknąć zdjęcie, które pokaże, że jesteście mutantami. Macie trzecią rękę, czwarte oko, świecicie w ciemnościach, albo z ucha wyrastają wam... ok, bez przesady. Na pewno coś fajnego wymyślicie, ale uwaga - wasze prace będziemy oglądać przy śniadaniu, więc postarajcie się nie psuć nam za bardzo apetytu.

Fotki (bez photoshopa - dopuszczalne jest tylko dodanie napisów), przedstawiające waszą pracę na temat "Mutant z Pogranicza" , należy wklejać w TYM WĄTKU FORUM, do poniedziałku, do godziny 10.00. Prośba ? niech zdjęcia mają taką nazwę jak wasz profil na forum, z uwzględnieniem dużych i małych znaków (np. Hut.jpg). TO BARDZO WAŻNE i prace źle opisane - jeśli będzie ich dużo - usuniemy z konkursu!

Dodatkowo

1. Nie przysyłajcie maciupeńkich fotek, nie musi być przesadnie wielka, ale niech nie będzie to obrazek wielkości ekranika z komórki. Powiedzmy że wskazana wielkość to 640 na 480 pikseli lub większe.

2. Jak wstawiacie kilka zdjęć to od razu wskażcie które jest konkursowe.

3. Prosimy o nie sklejanie kilku fotek w jedną pracę konkursową, o ile nie jest to komiks.

4. Alkoholowi i używkom na zdjęciach mówimy stanowcze NIE (fotkom meneli też).

Powodzenia!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto mó autopotret z wakacji.

post-71068-1257519029_thumb.jpg

A to zdięcie z wakacji.

A oto moje drugie zdięcie:

( To jest moje zdięcie konkursowe. :cool: )

post-71068-1257519686_thumb.jpg

Jak każdy znas wie żaden koleś bez grania dłuuuuuugo nie pociągnie. :D:laugh::happy:

Oczywiście zdięcie to jest robione przeze mnie i nie jest znikąd ściągnięte.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było mowy o Gimpie :D

Zdjęcie zrobione przezemnie xD ukazuję zmutowanego penisa (To naprawdę straszne mieć takiego dużego :D)

post-77622-1257523403_thumb.jpg właśnie na ten pomysł :D człowiek ze zmutowanym penisem xD Czyli największa pyta świata!!!!! Jakoś muszę ją ukryć :D Przyciąłem trochę w Picassie ale tylko po to aby nie zajmowała za dużo bo się wcześniej nie mieściła.

To praca konkursowa sorry za te białe tło po lewej stronie nie chcący tak wyszło :/D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i pewnie jeszcze powiesz ze to nie jest robione w fotoshopie?

Wyjaśnię to... Wczytałem grę... i tak jakoś było (także podczas filmików, dziwnie poruszał... twarzą). Dziwnym bugiem jest to, że screeny z gry nie zapisują się tam gdzie powinny, więc złapałem za telefon i zrobiłem fotkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Steampunk pełną parą, zmutowany Pethaf przyprawiający o nerdgasm wszystkie okoliczne mutantki (o inteligencji gaśnicy przeciwpożarowej) wkracza do konkursu CDA!
Moje zdjęcie znacznie odbiega od was w zmutowanych pozach/minach/sytuacjach nie koniecznie dwuznacznych (też z gaśnicą...).
To, że nie wykorzystałem podanych jak na tacy propozycji Huta, nie oznacza iż nie jestem mutantem, a tylko świadczy o mojej kreatywności.
Od razu odpieram wasze ataki, przesyłając z pozdrowieniami do Ciemnogrodu tę oto definicje Mutant.



@krzyhu
Zostałem zmutowany z lusterkiem, stąd też syndrom Narcyza.

Zapoznaj się z zasadami wstawiania obrazków. Następny źle wstawiony usunę.
[wies.niak]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...