Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

WWWeekendowy konkurs #29: "Mutant z Pogranicza"

Polecane posty

Chodzi mu o kilka ocen 10/10, znaczy kilka prac, którym taka ocenę wystawi. (tak myślę) A rzeczywiście, z czasem coraz lepsze propozycje zaczęły przychodzić, porządna konkurencja się, kurcze, zrobiła. Tak, czy inaczej - życzę wszystkim powodzenia. Może nie wygram, ale jak będę w pierwszej 10 - będzie sukces. :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

straszny ten boberek.. :P

dzięki Janosik :))

Taaa uwielbiam to zdrobnienie xD No ale cóż się czepiać, to jest poprawne zdrobnienie od Jan :)

A oto mój mutancik.. :happy:

namdq.th.jpg

mam nadzieję że się załapię do konkursu..

A czemu miałbyś się nie załapać? :huh:

Możliwe, że bierze pierwszy raz udział w konkursie... każdy kiedyś zaczynał :)

Ogólnie to fajne fotki idą :) Już mam kilka 10 na oku :)

A moim zdaniem to nie chodzi o to że pierwszy raz bierze udział w konkursie tylko po prostu jest to fotomontaż (predator wklejony do zdjęcia) i stąd obawy że fotka sie do konkursu nie załapie :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/29c41be21f593932.html

Trochę się napracowałem... Ufff

Nareszcie się również przemogłem, pierwszy raz biorę udział w tym konkursie i mam nadzieję, że coś z tego będzie. na szczęście również dla mnie nie musiałem używac Photoshopa, ale "krew" pod oczami musiał zastąpic ketchup heh

dzięki za wszystkie głosy już teraz

a i czy mógłbym prosic o opinie w stylu dobre/słabe

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas na mutanta przystosowanego do ciężkich i surowych realiów postapokaliptycznych, gdzie sucha ziemia karmiona jest jedynie przez radioaktywne strużki wody, sama zaś rodzi jedynie spalone źdźbła trawy...

To prawdziwa przyszłość ludzkości... Jej jedyna słuszna droga ewolucji...

Nadszedł czas na...

Ja się z nuka-coli przesiadam na mleko. A Wy? :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak będziecie wyglądać, jeżeli całymi dniami będziecie grać w gry, czytać CD-ACTION i jeść tylko i wyłącznie CD-Action.

Oto mój mutant:

haz111.th.jpg

Jego robienie zajęło mi dość dużo czasu. Czasami odpadały kończyny, dwa razy już naciskając przycisk odpadła noga :dry: , ale mimo wszystko udało się :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haz111 - ło stary, to mamy zwycięzcę! Ja chciałem takiego zrobić do zeszłorocznego "Horror z CDA", ale psychicznie nie wytrzymałem i zrobiłem 4 karzełki. tak, czy inaczej - Gratuluję, bo wygraną masz praktycznie w kieszeni, możesz już zacząć szykować miejsce na dysku. A nawet, jeśli nie wygrasz (w co wątpię), to masz ode mnie 10/10, a co!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@haz111 super pomysłowa fotka, masz u mnie dobrą ocenę ;)

Haz111 - ło stary, to mamy zwycięzcę! Ja chciałem takiego zrobić do zeszłorocznego "Horror z CDA", ale psychicznie nie wytrzymałem i zrobiłem 4 karzełki. tak, czy inaczej - Gratuluję, bo wygraną masz praktycznie w kieszeni, możesz już zacząć szykować miejsce na dysku. A nawet, jeśli nie wygrasz (w co wątpię), to masz ode mnie 10/10, a co!!

Dzięki, trochę się przyy niej natrudziłem więc mam nadzieję, że innym też będzie się podobać :)

A jak w ogóle wygląda głosowanie ?

Są zebrane foty, jak chcesz ocenić jedną z nich to wybierasz ocenę... no co się będę rozpisywał, tak jak tu: http://www.cdaction.pl/assassins-creed-ii/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...