Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dunmer

Tibia

Polecane posty

Tibia to cholerny zrzeracz czasu.Sam przesiedziałem rok temu nad tibią całe wakacje.Od 8 rano do 1 w nocy się grało.Mam też kolegów którzy namiętnie grali w tibię.Najlepsze są tzw."nocki" od 24 do 6 rano grają,śpią 2 godz. i do szkoły idą.Jeden z średniej 4,75 spadł na 3,8 ,ale się wyleczył z tego.Niektórzy wydają na postacie po 400 zł (sam znam takiego kolesia) lub na PACC'a.Ostrzegam tibia jest gorsza niż narkotyk.:roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tibia to cholerny zrzeracz czasu.Sam przesiedziałem rok temu nad tibią całe wakacje.Od 8 rano do 1 w nocy się grało.Mam też kolegów którzy namiętnie grali w tibię.Najlepsze są tzw."nocki" od 24 do 6 rano grają,śpią 2 godz. i do szkoły idą.Jeden z średniej 4,75 spadł na 3,8 ,ale się wyleczył z tego.Niektórzy wydają na postacie po 400 zł (sam znam takiego kolesia) lub na PACC'a.Ostrzegam tibia jest gorsza niż narkotyk.:roll:

Ja tam z kolei nie wiem też jak można się od TEGO uzależnić.Grałem chyba z 2 tygodnie, dłużej nie wytrzymałem bo to po prostu jedna z najnudniejszych gier, w jakie w moim życiu przyszło mi grać i więcej tego crapu nawet kijem nie tknę:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwierz można,była już taka sprawa że koleś matkę krzesłem potraktował,bo padł przez nią :shock: .U nas na podwórku jeszcze niektórzy gadają o tibi,ale my ich karcimy za to :P.Uzależniony koleś jak padnie na jakimś potworze przestaje grać przez 2 dni,a potem siada i tnie żeby odzyskać stracony Exp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tibia Sux.

Nie cierpie tej gry i smarkaczy co ciagle o niej gadaja :D siedza po 24h przy kompie i ciachaja pajaki ja po 2 tygodniach i to moze 10 gdzie przez te dni gralme wywalilem too cos z swego ladnego dysku :D

U nas w klasie w zeszły roku było 17 czrwonych pasków.W tym roku tylko 4 :P Bo połowa kasy zaczęła grać w tibie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 13 lvl, sorcerer, i nie mam pojęcia gdzie expić!!! Wyprawy na ab już mi się trochę znudziły, więc z ogromną wdzięcznością przyjąlbym wszelki rady na ten temat. Cya in Tbia! :D

wiemy że ten temat jest właśnie dla takich pytań ,ale został on przerobiony na temat "co to za p%#%$^ g^&*@@" ta Tibia ,w to to grają tylko teletubisie i chorzy umysłowo! więc wydaje mi się że nie otrzymasz normalnej odpowiedzi :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam grałem z 2 tyg. rycerzem i nie mogłem wyjść na 9 lvl. :(

Potem grałem z 2 tyg. paladynem i nie mogłem wyjść na 11 lvl. :cry:

A wszystko przez to, że połowa ludzi grająca w tibię a w szczególności POLACY to zwykłe hamy zabiją cię bez powodu tylko dla lootu, chociaż

oni mają 40 lvl. a ty ty tylko 11. :roll:

Już w to badziewie nie gram !!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zadam takie pytanko (ci co w to grają prosze nie brać tego za bardzo do siebie)

Co jest fajnego w Tibi czego brakuje np. WoW GW Lineage II MuOnline Silkroad KalOnline i innym grom MMORPG. Z mojego puntku widzenia Tibia jest najgorszą grą tego typu więc czemu ta gra ma tyle zwolenników??

Nie dość że jest najgorsza pod każdym względem od innych gier [no może niektóre ulegają jej pod wzgędem grywalności] to jeszcze ludzie którzy w to grają stają się WIELKIMI MANIAKAMI i co 2 kroki w szkole słysze rozmowy o high levelowacach czy o nowych itemkach w tej jakże nędznej grze

Więc tym co grają w Tibie polecam odwiedzenie stron takich jak :

www.muonline.com

www.kalonline.com

www.silkroad.com

To są gry lepsze i darmowe dla zapaleńców polecam szczególnie WoW lub GW, chodź z tego co wiem WoW narazie jest górą

No to ja kończe swój "minifelieton" ,ale jak już muwiłem to co tu napisałem to tylko moja opinia !!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tibi dużo brakuje do takich gier jak WoW czy Silkroad,ale jak zaczołeś grać w Tibie to już nie zagrasz w innego mmorpg'a bo cię wciągnie cholernie. Jeszcze wam coś powiem jaki jest skutek gry w tibie :),moj kolega jak nie grał 2 dni to jak on to nazywał bolało go w klatce piersiowej :P i tyle siedział przy tibi że okulary teraz nosi ;|

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tibi dużo brakuje do takich gier jak WoW czy Silkroad,ale jak zaczołeś grać w Tibie to już nie zagrasz w innego mmorpg'a bo cię wciągnie cholernie. Jeszcze wam coś powiem jaki jest skutek gry w tibie :),moj kolega jak nie grał 2 dni to jak on to nazywał bolało go w klatce piersiowej :P i tyle siedział przy tibi że okulary teraz nosi ;|

Ale jest jeden skuteczny sposób na oderwanie się od tibi, a mianowicie

idż do jakiegoś gościa, który ma wyższy lvl. i go obrażaj albo coś w tym

stylu :roll:

Operację powtarzaj kilka razy :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tibi dużo brakuje do takich gier jak WoW czy Silkroad,ale jak zaczołeś grać w Tibie to już nie zagrasz w innego mmorpg'a bo cię wciągnie cholernie. Jeszcze wam coś powiem jaki jest skutek gry w tibie :),moj kolega jak nie grał 2 dni to jak on to nazywał bolało go w klatce piersiowej :P i tyle siedział przy tibi że okulary teraz nosi ;|

Ale jest jeden skuteczny sposób na oderwanie się od tibi, a mianowicie

idż do jakiegoś gościa, który ma wyższy lvl. i go obrażaj albo coś w tym

stylu :roll:

Operację powtarzaj kilka razy :wink:

jest jeszcze skuteczniejszy: weź jakiś ciężki młotek i j**** się w łeb uwierzcie na słowo -działa :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Tibii pewnie zwabia fakt, że download trwa jakieś 2 minuty. Taki przeciętny "gracz" ( ponoć średnia wieku graczy w tibii wynosi... 12 lat ) siada sobie do kompa. Chce ściągnąć jakieś sensowne MMORPG. Patrzy na Mu Online, na Lineage 2 i inne gry. Przy próbie ściągnięcia generuje następujący odgłos: "Tak długo? Mi się nie chce tyle czekać! O, Tibia! To mi się szybko ściągnie!".

Sam też troszkę grałem w Tibię. Przedewszytkim ma ona OGROMNY minus ( który znika gdy Tibia staje się dla ciebie tak ważna jak tlen ) - Grafikę. Ta rodem z GameBoy'a ( chociaż nie - takie coś to obrażanie GameBoy'a ) odpycha na wstępnie 70% graczy. Później jest ewentualny powrót. Druga wada - przy śmierci postaci tracisz lwią część swego - jakże ciężko zdobytego - doświadczenia oraz oczywiście przedmioty. Ma Main'ie da się jeszcze przeżyć bo są tam depo a na Rook'u? Tracisz cały swój dorobek w przypadku śmierci.

Cóż mogę jeszcze więcej powiedzieć? NIEpolecam tej gry nikomu. Znacznie bardziej mogę polecic Mu Online. Dużo lepsze ( i nowsze ) MMORPG. BTW tylko servery prywatne ( coś jak OTS'y w Tibii ), Global to strata czasu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Tibii pewnie zwabia fakt, że download trwa jakieś 2 minuty. Taki przeciętny "gracz" ( ponoć średnia wieku graczy w tibii wynosi... 12 lat ) siada sobie do kompa. Chce ściągnąć jakieś sensowne MMORPG. Patrzy na Mu Online, na Lineage 2 i inne gry. Przy próbie ściągnięcia generuje następujący odgłos: "Tak długo? Mi się nie chce tyle czekać! O, Tibia! To mi się szybko ściągnie!".

Sam też troszkę grałem w Tibię. Przedewszytkim ma ona OGROMNY minus ( który znika gdy Tibia staje się dla ciebie tak ważna jak tlen ) - Grafikę. Ta rodem z GameBoy'a ( chociaż nie - takie coś to obrażanie GameBoy'a ) odpycha na wstępnie 70% graczy. Później jest ewentualny powrót. Druga wada - przy śmierci postaci tracisz lwią część swego - jakże ciężko zdobytego - doświadczenia oraz oczywiście przedmioty. Ma Main'ie da się jeszcze przeżyć bo są tam depo a na Rook'u? Tracisz cały swój dorobek w przypadku śmierci.

Cóż mogę jeszcze więcej powiedzieć? NIEpolecam tej gry nikomu. Znacznie bardziej mogę polecic Mu Online. Dużo lepsze ( i nowsze ) MMORPG. BTW tylko servery prywatne ( coś jak OTS'y w Tibii ), Global to strata czasu.

Co do tego Globala to masz racje nie opłaca się chyba że już znasz tą gre.Ale serdecznie polecam serwery prywatne coś na podobieństwo OTS w Tibi [ oo biada tym którzy w to grają].LvL leci szybciej i milej sie gra szczególnie gdy masz polski serwer...polecam i p0zdr0

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się zastanawiam, co sprawia, że ci "dorośli" i "dojrzali", którzy kiedyś w to grali, teraz uważają to za shit ?? Pewnie nawet grać nie umieli, to się teraz wyżywają.

Jak ktoś w to gra, to nie wasza sprawa, a jego, i nie wasz problem, czy gra po 5 minut dziennie czy 24/7.

Widocznie ta gra moa coś w sobie, że gra w nią tyle osób. Nie pasi wam, to nie grajcie, i nie wyskakujcie, z opiniami, nie mającymi zbyt wiele wspólnego z prawdą, i prezentującymi poziom przedszkola: "plosem paniom, ale to jest be! "

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sobie zrób postać na harmonii [; raczej Cię tam nie zabiją ;) xD

Ja tez gram na Harmoni bo to non-pvp żaden HUMAN cie nie zabije ;] na dzien dzisiejszy 23lvl 27mlvl DRUID. <KAZOORDOON>

Chyba że cię bloknie jak coś cię goni, to wtedy cie jednak zabije...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezu ludzie szlag mnie trafia jak czytam o takich 12latkach siedzacych po 18h dziennie i grajacych w tobie a pozniej naparzajacych wlasna matke krzeslem (przypadek autentyczne, byla to reakcja tibiofana na odlaczenie pradu przez matke :/) wlasnie skonczylemm moja przygode z tibia ktora zaczalem 35minut temu a 25 minut zakladalem konto i sciagalem oraz updatowalem i jadlem obiad, hmm sam sie dziwie jak ja przy tym wytrzymalem 10 min :/ ludzie zagrajcie sobie w takie gry jak MU-online Silkroad-Online KAL-Online Lineage 2 (darmowez wypasiona grafa i wogole wypasione ) :)

TIBIA SUX

naszczescie moi kumple nie graja w ta "kupe"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...