Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dunmer

Tibia

Polecane posty

Mam pewne pytanko.Wie ktoś moze czy z Rooka da sie wejsc na Maina z levelem wiekszym niż 8?

Aby wejść na Maina trzeba mieć minimum 8lvl. Jeżeli masz większy, to także możesz wyjść z Rooka, ale jeżeli masz niższy niż 8, to nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pewne pytanko.Wie ktoś moze czy z Rooka da sie wejsc na Maina z levelem wiekszym niż 8?

Aby wejść na Maina trzeba mieć minimum 8lvl. Jeżeli masz większy, to także możesz wyjść z Rooka, ale jeżeli masz niższy niż 8, to nie.

Będziesz wtedy jednak nieco do tyłu, gdy wyjdziesz na maina później. Po wybraniu sobie profesji twoja postać dostaje więcej życia i manny (wraz ze wzrostem lvl) od postaci na rooku. Jednak jest to możliwe :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz wtedy jednak nieco do tyłu, gdy wyjdziesz na maina później. Po wybraniu sobie profesji twoja postać dostaje więcej życia i manny (wraz ze wzrostem lvl) od postaci na rooku. Jednak jest to możliwe :wink:

Najbardziej to widac na postaci maga. Gdy pozniej wyjdziesz z maina, bedziesz mial mniej many (niz powinienes miec na danym poziomie), a co za tym idzie, na czary, na ktorych ci bardzo zalezy, bedziesz musial sobie jeszcze poexpic :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę. W końcu bez pacca tracisz za każdym razem 10% swojego całego expa, a z pacciem(bez promocji) 5%. Wszystko więc da się łatwo obliczyć nawet jeżeli się skończyło tylko kilka klas podstawówki (jak większość osób pasjonujących się Tibią w niezdrowy sposóB). :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę. W końcu bez pacca tracisz za każdym razem 10% swojego całego expa, a z pacciem(bez promocji) 5%. Wszystko więc da się łatwo obliczyć nawet jeżeli się skończyło tylko kilka klas podstawówki (jak większość osób pasjonujących się Tibią w niezdrowy sposóB). :twisted:

gdy masz pacca tracisz 7% expa a nie 5%, promocja nie ma tu nic to gadania. Jedynie blessy mogą jeszcze pomóc. Jeden bless to koszt 10k, maksymalnie można kupić 5 blessów, które jednorazowo zmniejszają straty jeśli chodzi o doświadczenie (1 bless 1% mnie expa tracisz). Tak więc po zakupie pacca oraz wszystkich pięciu blessów tracisz 2% expa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak, jeżeli wyjdziesz z rooka na 8lvlu, zrobisz sorca, a potem padniesz kilka razy i będziesz miał 6lvl po ponownym dobiciu 8 lvlu będziesz miał 30 many więcej niż inni sorcowie :D

Mylisz sie....do 8lvl bedziesz dostawal po 5 many,a od 9 dostawac bedziesz ...hmmm 25 sorc dostaje bodajze :PP Pomysl byl walkowany itd. na tibia.pl >forum

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kolo14

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi.Wie ktoś może na jakim serverze gra ten

człowiek który ma najwyższy level na świecie?On sie chyba nazywa Etherial Oblivion czy coś w tym stylu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kolo14

Jeszcze raz dziękuję.Chciałbym jeszcze wiedziec czy jak sie jest na Mainie

to mozna dostać się na te wyspy które są na morzu bez PACC np na jednej wyspie jest miasto Edron które chciałbym zobaczyć.Mam jeszcze jedno pytanie...Moze mi ktos wyjaśnić co to są lagi?Pierwszy raz o nich słyszę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie możesz się dostac na wyspy na możu bez PACCa. Lag jest to zazwyczaj opóźnienie takie jest rzędu kilkudziesięciu milisekund, jednak w przypadku wystąpienia problemów z funkcjonowaniem sieci (spowodowanych np. przeciążeniem serwera), może dojść do jego wydłużenia – nawet do kilku sekund.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol

Ja nie wiem ludzie jak mozecie grać w Tibie.

Moim zdaniem to jedna z gorszych gier w ich historii.

Lepiej grajcie w np.: WoW-a, Ragnaroka Online, Gulid Wars.

PS: Żeby grać w WoW-a nie trzeba płacić, ani nawet go kupować.

Wystarczy, że się gra na prywatnych serwach :lol:

Pozdr

A Ty nie musisz pisać na tym forum. Zawsze mozesz wylecieć za piractwo. Na razie tylko ostrzeżenie. - Pzkw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ściślej, po wyczerpaniu się staminy Twoja skuteczność w walce, a już napewno zdobywane doświadczenie bardzo maleją. Co do tych wysp, to the-naturat nie do końca ma rację. Owszem, większość z nich jest dostępna wyłącznie dla posiadaczy płatnego konta, ale są wyjątki. Na Draconię i Fibulę każdy może dostać się podziemiami- fakt, że w przypadku tej pierwszej to robota dla prawdziwych twardzieli, lub dużej grupy. Na Wyspę Królów i wyspy Archipelagu Północno-Zachodniego też każdy może ię dostać łódką, aczkolwiek ponownie, w przypadku tej pierwszej nie jest to łatwe.

Edron oczywiście należy do tej większości, która jest przeznaczona wyłącznie posiadającym PACC.

A tak w ogóle to tu znajdziesz odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania, także te, na które jeszcze nie wpadłeś... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz coś kupić od NPCa, to mówisz kolejno:

- Hi

- buy <nazwa broni, przedmiotu>

jeśli hcesz kupić coś od kogoś, poprostu wrzeszczysz wkółko: "buying <nazwa itemu>... proste :P

Hej a jakie są w ogole bronie w tibii bo ja pisze np words lub book magic to nic se z tego nie robi wiec jakie sa bronie w tibii

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na www.tibia.pl masz wszystkie bronie wystepujace w grze, sposob, w jaki sie je zdobywa i czy mozna je kupic. A spell book to nie bron. Tam sie zapisuja czary, ktore znasz i mozesz ja dostac w gildii magow.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

w sklepie magicznym tez mozna kupic :P

@topic

w tibie troche gralem, dosc fajna giera , odroznia sie od innych. Drazni mnie , gdy ktos ocenia poziom ludzi grajacych w tibie na podstawie np wypowiedzi tych gosci w TVNie. Niestety , w tibie gra coraz to wiecej noobow , i to jest chyba najwieksza wada tej gry.

przydatne linki:

www.tibia.com - Oficjalna strona gry

www.tibia.pl - Oficjalny fansite pl

www.tibia.org.pl - strona podobna do tej up , jednak nie fansite z racji wspomagania oszustow :P

www.erig.net - strona ze statystykami , bardzo przydatna , takze oficjalny fansite

tibia.erig.net - strona tego samego pana co wyzej , GMa eriga , wikipedia tibii

www.pskonejott.com - strona jednego z najwyzszych lvi w tibii , Pskonejotta , znana glowie z licznika czasu online

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie czesto mowia ze Tibia jest do kitu poniewaz nie ma grafiki 3D. Niemieckim wykonawca tej gry wlasnie o to chodzilo by gra sie wyrozniala od innych. Sadze ze Tibia to fajna gra sam w nia gram, jest latwa do opanowania i nie potrzeba jakiegos super kompa do niej :)

Jednak w swiecie Tibi jest coraz wiecej noobow a to przeszkadza.

Namawiam wszystkich jeszcze raz do gry :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

loodzie! czytam jak to marudzą o tym że kradną konta ,hakują i takie tam bla bla.. a sami się o to prosicie :!: sprawdzam sobie na programie {jakimkolwiek} p2p wpisując w wyszukiwarce TIBIA i "dokument"...

.... i wiecie co?

jakieś 95% wyników wyszukiwania to pliki z zapisanymi hasłami :!: bezmyślność na całego ! jak już nie potrafią zapamiętać hasła{bo za trudne, nawet zmiana na łatwiejsze też za trudne} i muszą zapisać je sobie w pliku txt to niech nie udostępniają całych zasobów kompa w sieciach p2p :!:

kiedyś był nawet art. w CDA o tym i hasłach do komunikatorów ale niektórzy chyba niezrozumieli :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego wystarczy, żeby ktoś krzyknął, że ma (nielegalne, a jakże) dopalacze, a już się wyciąga w górę las rąk. Sami sobie instalują w Tibii różne narzędzia, mające pomóc im oszukiwać w grze (pełne różnych keyloggerów i trojanów), a potem dziwią się, że jakimś sposobem ktoś poznał ich hasła i płaczą, że postac mają zhakowaną...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie czesto mowia ze Tibia jest do kitu poniewaz nie ma grafiki 3D. Niemieckim wykonawca tej gry wlasnie o to chodzilo by gra sie wyrozniala od innych. Sadze ze Tibia to fajna gra sam w nia gram, jest latwa do opanowania i nie potrzeba jakiegos super kompa do niej :)

Jednak w swiecie Tibi jest coraz wiecej noobow a to przeszkadza.

Namawiam wszystkich jeszcze raz do gry :)

Grafika 2d - Ok! Chodzi przecież o klimat

Brak questow i tylko wypady na mobki - do przejścia (w Mu Online było to bardzo fajne, ale w Tibii wiąże się to z monotonnym łażeniem)

Brak dzwieku...

Nie widać jak postać atakuje...

I... Główny Boss (Orshabaal) wyglądający tak samo jak zwykły Demon?

I czy ta gra ma jakis sens? (Ban po zabiciu 3 graczy ban, "skillowanie" to bicie się z członkami party o_O)

Żeby ktoś nie myślał że gram w Tibie, ale kumple do niedawna w to grali i dużo o tym mówili gdy ja - samotny fan Guild Wars siedziałem i wymyślałem buildy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...