Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dunmer

Tibia

Polecane posty

Wezcie też nie macie w co grać tlyko w lolowatą Tibia odpłyńcie ludzie... Grałem w to i żałowałem... BADZIEW... Gorszej gry nie widziałem. Chamstwo, złodziejstwo i sqr*****stwo. Poszukajcie sobie coś innego Helbreath ( polecam ) albo w bierki sobie pograjcie.

Tymże postem nie chciałem nikogo uraźić tlyko wyraźić opinie.

TA GRA SUX

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymże postem nie chciałem nikogo uraźić tlyko wyraźić opinie.

A to wyjątkowo źle trafiłeś bo ten dział nie jest po to aby wyrażać w nim opinię tylko służy udzielaniu pomocy w grach. W związku z powyższym odpuść sobie i nam i na przyszłość nie wyrażaj tutaj swoich opinii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy można jakoś na początku zarobić oprócz sprzedawania ciał?

Możesz sprzedawać mięso i inne rodzaje jedzenia w młynie, a także hanlować różnego rodzaju loot'em z innymi graczami (ewentualnie niektóre rzeczy skupuje Obi).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W cialach potworkow sa czasami GP albo ekwipunek, zatem przeszukuj potworki :D . W ratach jest nawet po 4-6 GP, a na poczatku kasa jest cholernie potrzebna. Tak, na ratach mozna niezle zarobic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no taaaak - na poczatku kasa jest baaaardzo potrzebna... zeby kupowac zarcie :!:

kasa sie robi na prawde potrzebna na mainie, kiedy grasz magiem albo druidem... w koncu czary sa dosc drogie... ale to tez zalezy, kto gra :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam boyfrienda na Tibii, a właściwie to już zaręczona jestem :P I zawsze kiedy jestem w potrzebie finansowej to mój Flo mnie wspomoże ;) Sama sporo kasy robie na runkach, chętnych na kupno nie brakuje.

Tak czy inaczej lepiej się żyje we dwoje... ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak w tibi można rzucać zklęcia i skąd można zdobyć łuk?

Zaklęcia są dostępne po wyjściu na main'a. Wtedy kupujesz je w odpowiedniej dla swojej profesji gildii. W spellbook'u albo na stronach o tibii znajdziesz inkantację czaru.

A co do łuku to ja go na rooku kupiłam za 200 lub 300 gp, nie pamiętam. A wypada z różnego rodzaju elfów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łuk na rooq mozna kupic u slepego orka (blind orc) za 400gp. Na mainie mozna go kupic w sklepach tez za 400gp lub od graczy o wiele taniej. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Loonatyk

Pozwole sobie wiec skomentowac pare wypowiedzi i ogolnie "zagadnien".

Nie uzywajcie zadnych wspomagaczy do Tibii. Nie mowie juz nawet o klopotach z GM [Game Masters], bo te raczej Was nie spotkaja, ale o niebezpieczenstwach jakie czychaja poprzez uruchomienie tzw. Key loggerów - programy te po prostu wykradaja Wam hasla - Wy swiecie przekonani "pomagacie sobie", lecz tak naprawde ktos dostaje Wasz login i haslo, a gdy juz osiagniecie spory lvl - po prostu sprzedaje waszego CHARA i zmienia Wam haslo. Wiele razy atakowany byl moj kolega [74 lvl na Danubii] wlasnie w wyniku uzytkowania Tibia GG, Tibia Clonow itp.

Pieniadze na Rooku zdobywamy

- pokonując potwory

- okradajac ciala zmarlych [kiedys wpadlo mi 300 GP ;-) i...zaszedlem za gleboko, zabilo mnie 6 minotaurow...]

- handlujac zdobytym stuffem i jedzeniem.

- wypelniajac questy [tu zdobywamy i kase i bron]

Luk kupujemy u slepego Orca. Aby sie z nim porozumiec musimy znac jezyk Orców. Strzaly zdobywamy kupujac je, lub wlasnie wypelniajac niektore questy.

Premium Accounta mozna nabyc daje on:

- Mozliwosc bezproblemowego wejscia do Tibii.

- mozliwosc zalozenia wlasnej gildii [aczkolwiek chyba musisz miec jeszcze 4 innych graczy z PAC w tym celu]

- dostep do niektorych terenow, bronii, czarow.

- mozliwosc zakupu domku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem od paru dni nie moge wejść do Tibi...zakażdym razem jak sie loguje pisze że connecting filed. :cry: Nie mam pojęcia czemu.Pomuszcie mi..a przeistalowywanie nie dziala.Help!!! :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Loonatyk

Slyszalem kiedys w internecie (ale to tylko plotka), że w celu wejścia do gry, trzeba mieć opanowane chociaż podstawy ortografii...

Najprawdopodobniej masz jakieś problemy z połączeniem - odezwij się do mnie na GG i sprecyzuj swój problem. Możliwe, że po prostu szybkość polączenia jest tak slaba, ze nie udaje Ci sie wbic na serwer. Inna przyczyna moze byc ograniczenie przesylania danych [czy cos takiego] w Twojej sieci [o ile laczysz sie przez siec] i po prostu musisz swoje odczekać. Powiedz także na jaki server chcesz wejść - może akurat trwają tam "prace remontowe".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może uznacie, że to głupie pytanie, ale co mi tam. Gram w Tibie od jakiegoś czasu, mam na Valorii postać na 4 levelu (Adamia Elianowicz- pozdrawiam znajomych z Tibii). Moje pytanie brzmi- co to jest ten "main" o którym wszyscy mówią :?: Jak zapytalem na Tibii to dostalem tak chaotyczną odpowiedź, że nic nie zrozumiałem. Bardzo proszę o wyjaśnienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość arturo182

Main to ogromna wyspa, na którą mozesz sie teleportować po dostaniu 8 level'u. Idziesz wtedy na górę do Akademii do "Oracle". Możesz wybrac u niej jaką chcesz miec profesją na main'ie: Knight (Rycerz), Paladin, Druid albo Sorcer (Mag).

Knightowi z kolejnymi levelami szybko rośnie poziom zycia, ale mam marne czary.

Paladyn sepcjalizuje się w walce na dystans (kusza, łuk, włucznie), więc mozesz już zacząc ćwiczyc na rook'u. Ma tez więcej czarów niz Rycerz.

Druid kiepsko walczy, ale za to ma duzo many i niezłe czary, jako jedyny z tej czwórki moze robić UHy (Ultimate Healing - Leczenie absolutne) i sprzedawać je.

Sorcer ma bardzo silne czary i co level mana rosnie mu więcej niż życie.

Jesli jesteś na serwerze normalnym (np. Antica) to na main mozesz się spotkac z PK (Player Killing) czyli zabijaniem ludzi przez innych ludzi. Możesz kogoś zabić, jeśli ci cos ukradnie. Są też ludzie, którzy zabijają ludzi o słabszyh levelach tylko dla zabawy.

Jak coś jeszcze to pytaj, gram już 3 miesiące :P

Arturo Jeden Osiem dwa ->Antica ->Paladyn ->20 lvl.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspominałeś, że na Antice, na mainie, ludzie mogą się nawzajem zabijać. Ja jestem na Valorii, na 4 levelu, ale pytam o to czy na tej Valorii ludzie też się zabijają. Jak to z tym jest w tym świecie :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość arturo182

Tak, tam tez można się zabijać. Kiedy tworzysz nową postać i wybierasz server to tam pisze "no PvP" lub "PvP enforced".

No PvP znaczy, że na tym serverze nie mozna się zabijać

PvP enforced oznacza, ze na tym serwerze zabijanie się jest zupełnie normalne

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli masz drabine - ctrl+LMB (albo RMB i use) na najnizszym szebelku i hop...

jezeli masz tylko otwor w suficie to musisz miec line - RMB na linie w plecaku, klikasz na tym ciemnym kole na podlodze (symbol otworu w suficie :P ) i tez hop...

jak nie masz ani drabiny ani liny to... ktos cie bedzie musial wyciagnac albo poszukaj drabinki :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość borkosss

lol albo bardziej brutalnie- niech cie jakis potwor zabije :cry: ewentualnie zaplac komus za wciagniecie. ale nie daj sie zbajerowac- daj gora 20gp :D

Btw. Main jest wypasinony, a ja miałbym 1 tyci tyci propozycje do rokk'a - wpprowadzic depo/ albo 2 bo w jednym bedzie tlok/ bo ja jak wychodzilem to stracilem ze 2000gp :twisted: a kasy nie ma jak przechować :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Geniusz z ciebie :P :!: Jak ci się nie podoba to się zgłoś do CIP Soft'u. Nie to żeby to był zły pomysł, ale pisanie o nim tutaj jest dość bezcelowe, ponieważ wątpie aby był tu ktokolwiek kto ma wpływ na wygląd i działanie serwerów Tibii, a poza tym nie jestes (uwież mi :) ) jedynym, który wpadł na tak genialny pomysł jak depo na rooku i nie jesteś też jedynym, któremu ich brak się nie podoba. Z drugiej strony nie rozumiem jaki cel mieli twórcy nie robiąc tam depo. Miło by było z ich strony. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...