Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dunmer

Tibia

Polecane posty

jezu ludzie szlag mnie trafia jak czytam o takich 12latkach siedzacych po 18h dziennie i grajacych w tobie a pozniej naparzajacych wlasna matke krzeslem (przypadek autentyczne, byla to reakcja tibiofana na odlaczenie pradu przez matke Ekhm...) wlasnie skonczylemm moja przygode z tibia ktora zaczalem 35minut temu a 25 minut zakladalem konto i sciagalem oraz updatowalem i jadlem obiad, hmm sam sie dziwie jak ja przy tym wytrzymalem 10 min Ekhm... ludzie zagrajcie sobie w takie gry jak MU-online Silkroad-Online KAL-Online Lineage 2 (darmowez wypasiona grafa i wogole wypasione ) Smile

TIBIA SUX

naszczescie moi kumple nie graja w ta "kupe"

Jeśli ktoś prezentuje taki poziom dyskusji, i uzywa takich argumetów, co robi większość antyfanów czegokolwiek, nie ma sensu dyskutowanie z nimi.

Z tym krzesełkiem, dajmy na to, to mogło być cokolwiek, mógł grać w WoW, mógł szydełkować, robić dosłownie wszystko, to nie to co robił sprawiło, że uderzył matkę krzesełkiem, ale to, że jest chory psychicznie.

Tibia jest jaka jest, może sie podobać, albo nie podobać.

Ja lubię popykac z pół godzinki dziennie. Czy to znaczy, że jestem nienoramalny ? Albo że jestem gorszy od tych Panów, którzy twierdzą, że "Tibia sucks" ?? Nie sądzę.

Można powiedzieć: Tibia (albo cokolwiek innego) mi się nie podoba - Wtedy to opinia.

Mozna powiedzieć: Tibia mi się nie podoba, bo ..... - wtedy to konstruktywna krytyka

Można powiedzieć: tibia sucks - wtedy to po prostu chamstwo. Nic tego nie zmieni. Jeśli ktoś, twierdzi że coś jest do niczego, to po prostu widocznie nie dorósł do poważnej dyskusii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam grałem z 2 tyg. rycerzem i nie mogłem wyjść na 9 lvl. :(

Potem grałem z 2 tyg. paladynem i nie mogłem wyjść na 11 lvl. :cry:

A wszystko przez to, że połowa ludzi grająca w tibię a w szczególności POLACY to zwykłe hamy zabiją cię bez powodu tylko dla lootu, chociaż

oni mają 40 lvl. a ty ty tylko 11. :roll:

Już w to badziewie nie gram !!

Ciekawe ile masz lat. Bo po emocjonalnym intelekcie wynikającego z tego posta to pomiędzy 8 a 10. A ty, jakbys mial 40 level to co? Nie zabijałbys innych? Ja traktowałem smierc w tibii jak przegraną w chinczyka. Zawsze dojscie do poziomu który miałem przed deadem zajmował mi nie więcej jak 2 godziny. Więc nie płacz. Na 9 levelu to 20 minut.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arch Angel of Chaos

Nie wiem czemu u mnie w okolicy wszyscy o tym mówią? Grafa beznadziejna, brak dźwięku, zero grywalności...To tylko moja opinia ale chyba nikt nie przyzna że gra jest wybitna? Więc po co w nią grać skoro jest wiele innych lepszych i darmowych MMORPG-ów?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 13 lvl, sorcerer, i nie mam pojęcia gdzie expić!!! Wyprawy na ab już mi się trochę znudziły, więc z ogromną wdzięcznością przyjąlbym wszelki rady na ten temat. Cya in Tbia! :D

Ja ci polecam kopalnie dwarfow obok kazzo troche tam monotematycznie ale posiedzisz tam troche czasu to nabijesz troche expa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh.... Moje pytanie nieco się zdeaktualizowało... Zhackowali mi te konto. :cry: Teraz gram paladynem, 11 poziom, ale z tym skillem w dystansie(41) i tarczy (36) daleko nie zajdę. Do jakiego pułapu warto skillować, aby expienie było opłacalne, a nie wiązało się tylko z marnowaniem strzał? I gdzie skillować? Trolle są już nieopłacalne, bo zabijam je 1 uderzeniem speara.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh.... Moje pytanie nieco się zdeaktualizowało... Zhackowali mi te konto. :cry: Teraz gram paladynem, 11 poziom, ale z tym skillem w dystansie(41) i tarczy (36) daleko nie zajdę. Do jakiego pułapu warto skillować, aby expienie było opłacalne, a nie wiązało się tylko z marnowaniem strzał? I gdzie skillować? Trolle są już nieopłacalne, bo zabijam je 1 uderzeniem speara.

Jak Cartman powyzej napisal, idz do kopalni. Tam sa chyba roty i dwarfy. Ustaw na defa i skiluj. Nie schodzic tylko na 3 poziom, bo tam sa guardy ;)

Skillowac warto caly czas :) Liczy to sie bardziej niz lvl.

BTW: Najlepiej przestan w to grac ;) Pozdro :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś napisać po co jest teraz ten pasek "Stamina" po najnowszym update Confused Oraz to co wypada z wilków, jakiś "paw" - można to gdzieś opchnąć Question

Eh... no dobra. Stamina to inaczej wytrzymałość. Może dotyczy ona punktów ruchu (chyba wiesz co to jest?)albo liczby możliwych ataków? Gdy wyczerpiesz Stamine, pewnie nie będziesz mógł się ruszać albo atakować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem w Tibię... szkoda gadać.

Grałem w MU... szkoda gadać.

Gralem w Silkroad... nie było źle...

Wszystkie giery sieciowe (rpg) sprowadzaja sie do tego żeby tłuc. Niesieciowe RPG też się do tego w sumie sprowadzaja ale jakoś przyjemniej się gra. Są bardziej rozbudowane. Pamiętam jeszcze nocki z Divine Divinity...

Sieciówy są nudne. Co z tego ze można sobie pobiadolić z kims że lagi są itp.:) Co z tego ze możesz pogadać z Japończykiem po angielsku...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś napisać po co jest teraz ten pasek "Stamina" po najnowszym update Confused Oraz to co wypada z wilków, jakiś "paw" - można to gdzieś opchnąć Question

Eh... no dobra. Stamina to inaczej wytrzymałość. Może dotyczy ona punktów ruchu (chyba wiesz co to jest?)albo liczby możliwych ataków? Gdy wyczerpiesz Stamine, pewnie nie będziesz mógł się ruszać albo atakować.

Stamina to jest czas jaki możesz poświęcić na hunta gdyżjak spadnie bodajże do połowy czy jakoś tak to dostajesz [polowe expa a jak zejdzie do zera dostajesz zero expa a jak dalej masz wątpliwości to wejdz na tibia.pl i poczytaj na forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taak zwłaszcza ten Lineage 2 to darmowy jest. :D

a darmowy :) mozna z neta z jego oficjalnej strony go sciagnac i zagrac na servie nieoficjalnym (nie jest to piractwo a moze sie o tym przekonac czytajac recke sleeskeego o tejze grze ;) )

znam taki server o ktory pytal tutaj kolega ale nie chcialbym robic reklamy wiec skoro chcesz zaczerpnac porady to napisz an gg :) 9578469 ;)

apropo's tej ostrej krytyki mojej wypowiedzi o tibi to jest wlasnie moja OPINIA o tejze grze ktora jest okropna a ze w polsce mamy demokracje moge sie chyba wypowiedziec no ale skoro niektorzy sa przyzwyczajeni do ciaglego "cukrowania" wszystkiemu i wszystkim to ja nie zaazdroszcze ...

ktory mi tu powiedzial ze MU online jest srednie czy szkoda gadac? :D he?? ktory?? a tak an serio to moim zdaniem zgadzam sei z przedmowca (no mzoe niedokladnie przed)

ze wiekszosc mmorpg jest nastawiona na "hackowanie i slashowanie" no ale czy to nie milo czasami z kumplami pomordowac troszke okrow? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PACC dobry tylko od jakiegos 50+ lvl, bo wczesniej to sie nie oplaca, bo szkoda, poprostu szkoda tych 90 zeta :P jak ja mialem pacca na 51 lvlu, to mi sie udalo nabijac 1 lvl dziennie przez tydzien, a gralem z 4 godizny dziennie max... a pozatym Tibia, to tylko gra, nie warto sie zalamywac przy dedzie/huncie/etc... Nie pozwol by Tibia zniszczyla twoje zycie :PP

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dźędobry:).Mam pytanko dla graczy bardziej doświadczonych ode mnie.A mianowicie.Mam postac na serwerze Furora,która ma 13 lvl i jest sorerem.Robie sobie także 2 postać,mam narazie 6 lvl i chce wziac Druida.Czy dobrze robie????Nie chce knighta bo wali tylko z bliska,trzeba skillować,na te same potwory co sorc chodzi sie na wyzszym lvl itp.

Paladyna natomiast nie chce,bo boje sie,że zabraknie mi strzał i nie bede mial z czego walic.

Moje pyt.?Dobrze robie biorąc druida??CZy mam zrobic drugiego Sorcera??

<EDIT>

:thumleft: Ehhhhh.Mój setny post!! :king:

ale supcio :dwarf:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do co poniektórych powyżej oraz wszystkich przyszłych piszących tutaj: to jest temat, w którym się szuka rozwiązań problemów. Nie służy on do przechwałek ile leveli się nabiło itp. Proszę o skończenie takich dyskusji, bo ja mogę komuś skilla w warnach podnieść.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k0z4k napisał:

8 lvl robiłem w niecałą godzinę a mój rekord to 19 lvl w jeden dzień, PACC PowaH.

Zonk? Na pewno ściemniasz

na paccu żaden problem, a rook w 53 minuty zrobiłem bo miałem eq na dzień dobry od kolegi(maca i studded arm) a potem różdżka i na darashie...

szkoda, że Ci kolega okularów nie podesłał. Może wtedy byś zauważył ten post powyżej, w którym prosiłem o skończenie tego typu dyskusji. Jak obiecałem: masz +1 do warn skill - Pzkw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dźędobry:).Mam pytanko dla graczy bardziej doświadczonych ode mnie.A mianowicie.Mam postac na serwerze Furora,która ma 13 lvl i jest sorerem.Robie sobie także 2 postać,mam narazie 6 lvl i chce wziac Druida.Czy dobrze robie????Nie chce knighta bo wali tylko z bliska,trzeba skillować,na te same potwory co sorc chodzi sie na wyzszym lvl itp.

Paladyna natomiast nie chce,bo boje sie,że zabraknie mi strzał i nie bede mial z czego walic.

Moje pyt.?Dobrze robie biorąc druida??CZy mam zrobic drugiego Sorcera??

<EDIT>

:thumleft: Ehhhhh.Mój setny post!! :king:

ale supcio :dwarf:

NIezbyt opłaca się robić druida, ponieważ róźni się on tylko tym, że może robić UH-y. Lepiej zrób sobie Paladyna

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh widze ze kompletni amatorzy :D ja to 13 lvl w dzien wbije :wink: moj rekord to 8 lvl w 2h 20 min :shock:
WOOOOW :shock: :shock: :shock: :shock: Ale jesteś boski !! Ja w godzinę wbije gdzieś z 15 lvl z przerwami :/ Jak mi sie chce to w weekend zrobie takiego chara którego luźno można na allegro opylić za 70 zeta :P I kto tu amator

Ja nie wiem, czy kolega jest ślepy, czy niekumaty. Prosiłem przecież o niepisanie takich postów. Mało tego jeden user już dostał za to ostrzeżenie. Ponieważ u nas panuje prawo i sprawiedliwość, kolega też dostaje. - Pzkw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...