Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Torchlight (seria)

Polecane posty

Outlander będzie korzystał z broni dystansowych oraz niskiego poziomu magii. Według źródeł to wędrowny nomand. Ale nie wiem co to oznacza. Ja w takich gierkach pocinam zazwyczaj "siekaczem" co ma porządną broń i słabą magię. Choć jeśli jest możliwość to stawiam na coś ze stylu mrocznego elfa, czyli szybkość, moc, i średniej klasy magia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta ale berserker nie będzie kimś takim jak destroyer, ten drugi był bardziej jak barbarzyńca, a berserker będzie też korzystał z magii, jeśli się nie mylę to będzie mógł zionąć ogniem. A tak w ogóle to jeśli jakimś cudem D3 wyjdzie przed T2 to i tak najpierw kupie T2, bo mam starego kompa, a T2 ma mieć takie same wymagania jak ,,jedynka", który chodził mi dość dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Diablo też ma być podobno dobrze zooptymalizowaną grą, jeśli chodzi o sprawy techniczne.

Torchlight to solidny h&s ale trochę krótkawy, no cóż, zawsze można zaliczyć grę wszystkimi postaciami. Ogólnie miły odstresowywacz, z fajną grafą. Fabuła nie powala, ale tu chodzi o przyjemność z siekania potworków, która jest niewątpliwie dobra. Podobają mi się też skille, rozbudowwywanie postaci, oraz ekwipunek i różne jego alternatywy np w jednej ręce broń palna, a w drugiej broń biała, co może urozmaicać rozgrywkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli utratę w przypadku niepowodzenia procesu umagiczniania, którą to czyni ten gość z miasteczka? Jest na to prosty sposób. Przed zaklinaniem przez czarodzieja danego przedmiotu wychodzimy z gry do Windows (gra, jak wiesz automatycznie się save'uje). Robimy sobie kopię tego zapisu w bezpiecznym miejscu (katalog Runic Games znajduje się najczęściej na C:\Documents And Settings\...) i znowu uruchamiamy grę, po czym zaczynamy rytuał ;) . Jeżeli się uda, to kontynuujemy grę, jeżeli nie, to wychodzimy z Torchlight, kasujemy domyślny katalog save'a i na jego miejsce przegrywamy ten z bezpiecznej lokalizacji. Czynność powtarzamy tak długo, aż osiągniemy pożądany przez nas efekt :) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Outlandera - cóż, to raczej logiczne, co do jego pochodzenia, wszak po polsku słowo to oznacza "przybysz".

Przeszedłem całą grę owym uroczo prezentującym się, napakowanym, łysym drabem, na przedostatnim poziomie trudności. Nie miałem większych trudności. Szkoda, że ta gra jest taka łatwa, ale taki już los odstresowywaczy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem ze znalezieniem save'a wyjaśniłem w dziale Pomocna Dłoń, a co do tego screenshot'a, to powiem tylko tyle: :ohmy: . Mi jeszcze bardzo daleko do takiego poziomu ulepszeń, a strzelba robi naprawdę spore wrażenie.

Jak będę miał kiedyś czas, to przejdę tą grę wszystkimi trzema klasami. Obecnie gram barbarzyńcą, ale wbrew swej klasie wszystko robię i inwestuję, jak w dystansowca (nawet nie używam żadnej broni do walki wręcz).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku, Torchlight II i Diablo III, to będą dwie gry, które na pewno kupię w edycji premierowej. To są za poważne i zbyt wyczekiwane pozycje, aby czekać aż wyjdą ich reedycje :trollface: .

Ciekawe, jak będzie wyglądała rozgrywka pod otwartym niebem oraz jak rozwiążą kwestię przechowywania loot'u. Skrzynie na skarby w miasteczku MAJĄ BYĆ :) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od piątku zacząłem grać w Torchlight'a i narazie gra sie bardzo fajnie ;P Podoba mi się, że można sobie zwierzaka nazwać bo przyjemniej się biega i zabija mobki gdy pomaga ci ,,twó pies''. Chociaż tu sie przydaje bo w realu to leń straszny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście główny wątek fabularny(zabicie Ordraka) ukończyłem w niecałe 14h i wtedy miałem 28 level, grałem na średnim poziomie trudności. Darksiders 2, Diablo 3 i Torchlight 2 to gry, które muszę sobie kupić w 2012 roku. Co do pytania z poprzedniej strony mam zamiar grać Berserkerem(bo ma fajne moce), albo Railmanem (taki Inżynier to coś ciekawego) :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar grać Berserkerem lub Outlanreder ponieważ mam taki kaprys :P A tak na poważnie to lubię grać kimś silnym i wytrzymałym lub klasami magicznymi. Jednak nie może to być klasa której szybko spada pasek HP. Żadnych szczegółów nie można na razie znaleźć (takich naprawdę konkretnych) więc może być też tak, że po prostu każdą klasą pogram po trochu a później zdecyduje kim przejdę całą grę, kim w drugiej kolejności a kogo sobie odpuszczę.

Ps Mam już 60 lvl destroyera i 24h zaliczone :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...