Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

karol0731

Gra roku 2009

Polecane posty

Moim zdaniem zdecydowanie Risen bo to jest gra Piranha Bytes a on zrobili świetnego gothica ;) .Najbardziej lubie Call of Duty 4 multi oczywiście ,Risen ,Hawx ,Wszystkie częście Gothica ,Guild Wars A NAJBARDZIEJ SHAUN WHITE SNOWBOARDING .Blaszak: Nvidia 9800gt 1gb ,intel core 2 quad 2,5 ghz ,3gb ram ,satry dobry XP :D zapomniał bym o Blur ale to jeszcze nie wiem co z tym będzie .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To śmieszne, ale kolejność jest podobna do tego z CDA xD

1. Prince of Persia,

2. Batman: Arkham Asylum,

3. Risen,

4. Mirrors Edge,

5. Burnout Paradise(zapuszcza właśnie piosenkę Guns'n'roses "Paradise City"),

6. OF: Dragon Rising,

7. KB: Wojownicza Księżniczka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja niczego nowego do dyskusji nie wniosę (czy to nie jest przypadkiem niezgodne z regulaminem?? ;) ), w każdym razie moja piramidka wygląda następująco:

1# Call of Duty: Modern Warfare II - wspaniała fabuła, gra do pracowana graficznie, nie posiada głupich błedów, świetny multiplayer (poza tym, że jest obsługiwany przez lipny IWNet i Steam)

2# Grand Thef Auto IV - chyba nie muszę mówić dlaczego, po prostu GTA! Ale żeby nie było, że nie grałem, to; posiada świetną fabułę, duży piękny świat (może z tym dużym przesadziłem, ale na pewno klimatyczny), ciekawych bohaterów i dobre animacje

3# Risen - zaznaczę, że dopiero przymierzam się do kupna, dlatego rubrykę "dlaczego akurat tą grę wybrałeś?" uzupełnie później... :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pójdę w ślady innych i napiszę mój ranking:

1. Borderlands- za grafikę, wyśmienitego FPS-a, i dobrego RPGa

2. Red Faction Guerilla - za rozwałkę, bronie, końcówkę gry, która wciąga

3. Avatar - tak wiem, że jeszcze nie wyszedł, ale zapowiada się znakomice

4. Prince of Persia- za innowacyjną grafikę i dynamiczne walki

5. Call of Juraez- polska perełka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prince tegoroczny byłby bardzo dobry, gdyby nie okrutne dłużyzny. Zbieranie tych świecidełek po całym tym świecie, doprowadzało z czasem, do szewskiej pasji. :)

Batman - faktycznie - zapomniałem. Zasłużone 4 miejsce. :)

RF:Guerilla? Nagroda pocieszenia za świetny silnik.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Dragon Age ( wspaniała wprost fabuła, dużo wszystkiego, postacie z przeszłością", spelle, walka, taaktycyzm, skrypty zachowań postaci {tak to się nazywa ??} dzięki którym gra morze być troche jak nawalanka ale tylko troche, DLC, dość dużo broni) na RÓWNI Z Borderlands (broni jest masakryczne ilość, grafika, czysta radość z unicestwiania wszystkiego co żyje).

2.Modern Warfare 2 ( Wspaniałe natężenie akcji , grafika, ogrom dobrze odwzorowanych broni, ale krótka 4h to mało, Dochodzi spec ops) NA RÓWNI Z Batman Arkham Asylum ( chyba nie musze muwić )

3.Star Wars the Force Unleashed TUSE ( moc została okiełżnana, ale menu talentów troche niejasno rozpisane).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończy się rok, zatem to moje podsumowanie: TOP 10

1. Colin McRae DiRT 2 - w pełni zasłużone pierwsze miejsce. Wahało się z Batmanem, jednak nowy Colin zapewni więcej zabawy. Idealnej zabawy.

2. Batman Arkham Asylum - najlepsza gra o Batmanie i superbohaterze. Świetny klimat, aktorzy, wykonanie i rozgrywka. Ogólnie - wszystko.

3. ArmA 2 - bugi bugami, mało która gra może się w tym roku pochwalić taką grafiką, realizmem i odwzorowaniem wojny.

4. Risen - najlepszy RPG roku, a jednocześnie... jedyny taki (dobry)? exe quo Fuel, który pozwala na granie miesiącami i nie jest to granie byle jakie. Moim zdaniem gra bardzo udana.

5. Call of Juarez Więzy Krwi exe quo Modern Warfare 2 - jedna z najlepszych polskich gier doczekała się w pełni wykorzystanego potencjału, a druga gra - to już stałe. Mimo braku dedyków i ograniczonego multi, nadal bawi. Czy to nie głupie negować grę za 18 graczy na serwerach?

6. Burnout Paradise - druga za DiRT 2 samochodówka roku, zupełnie inna niż Colin, ale powala na kolana i to mocno.

8. STALKER Zew Prypeci - wciąż niepoprawny sequel (ponoć wciąż samodzielny dodatek), ale świetny krok do Stalkera 2.

9. Empire Total War - strategie też wypada uwzględniać, nawet jeśli się ich nie lubi.

10. Borderlands - innowacyjny FPS - całkowicie udany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały Ranking:

1. ....*

2.Batman: Arkham Asylum

3.CoD MW 2

4.Resident Evil 5- Gorsze od 4, ale i tak świetne! :laugh:

5.Call of Juarez: Więzy Krwi - Co..?/ Najlepsza polska gra w jaką grałem :happy:

6.Guitar Hero: World Tour - Haha Chyba to jedyny zamieściłem!!

*-Na pierwszym miejscu nie zamieściłem gry, ponieważ w tym roku nie wyszła taka gra,która Mnie zwaliła z krzesła...

Kurde zaczynam gadać jak krytyk... :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Modern Warfare 2 - linia fabularna może i oskryptowana, ale wole szybką i konkretną akcję, którą zapamiętam na długi czas po skończeniu singla od fabuł, która będzie się przeciągać w nieskończoność.. multi wymiata i koniec.

2. Dragon Age: Początek - dawno czekałem na następce Baldura... i wreszcie się doczekałem :) Dla większości graczy, którzy grali w tego klasyka to wystarczające wytłumaczenie.

3. Batman: Arkham Asylum - na takiego batmana czekał chyba cały świat ;)

4. Call of Juarez: Więzy Krwi - świetna robota Techlandu

5. Dirt 2 - jeśli się sprawdzi na PCtach, to nie zleci (:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że nie grałem w wiele tytułów, a jestem maniakiem serii Modern Warfare - grą roku w/g mnie pewnie będzie Call of Juarez - Więzy Krwi (;

Byłby Modern Warfare 2 - ale tego multiplayera nie odpuszczę - za to gra grą roku w moim odczuciu na pewno nie będzie.

Jeśli natomiast mówimy o Zawodzie roku - multi w Mw2 jest u mnie na pewno na 1 miejscu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Modern Warfare 2 - można biadolić na temat multi i skryptów, ale takiej dawki filmowości, dynamicznej akcji, świetnej fabuły i przyzwoitej grafy w żadnej grze w tym roku nie było

2. Left 4 Dead 2- klimatu mniej niż jedynce, lecz dalej grywalność stoi na bardzo wysokim poziomie. No i ta piła mechaniczna... :tongue:

3. NBA 2k10- może rozgłosu gra specjalnie nie miała to bezwzględnie najlepszy basket jaki powstał. Live się chowa.

4. NFS Shift- dawno nie grałem w tak wyśmienitą wyścigówkę. Gdyby nie długie czasy ładowania i nie zawsze idealna praca kamery dla mnie było by 10/10.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kilku swoich faworytów (są to gry w które grałem - jedną czy dwie grałem demo ^^).

1. Risen - za lekką fabułę i otwarty świat

2. Trine - za połączenie oldskulu z nowymi rozwiązaniami

3. Burnout Paradise - za demoniczne prędkości

4. Plants vs Zombies (choć takie gry nie wygrywają plebiscytów ;/ a szkoda) - za zabawną i wciągająco akcję

5. Machinarium (jak wyżej) - przygodówka dająca do myślenia

6. Monkey Island: Special Edition - tu nie trzeba opisywac chyba ^^

7. Ceville - za humor, humor i jeszcze raz humor

Kolejnosc od 4-7 przypadkowa ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Call of Juarez za fabułę oraz Call of Duty 4 Modern Warfare 2 za niesamowicie wciągający tryb multiplayer.Może jeszcze najnowszy star wars ale w niego jeszcze nie grałem lub assasins creed 2 na którego premierę czekam z niecierpliwością.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...