Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

karol0731

Gra roku 2009

Polecane posty

Mimo wszystkich swoich wad - Dragon Age: Origins. Chyba tylko dlatego, ze Assasin's Creed II nie ukazala sie w tym roku na PC, bo nie jest to jakas super-gra. Przyjemnie sie pogrywa, ale nie ma rewelacji. Batmat tez jest OK, ale wole cRPG, wiec wybor byl naturalnie prosty ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam innego wyboru:

1. Batman: Arkham Asylum - Na początku nawet nie czytałem zapowiedzi tej gry, ale gdy się pojawiła... Kupiłem w dniu premiery. Warto było :smile:.

2. CoJ: Więzy Krwi - Singla przeszedłem ze 4 razy (sama rozgrywka oraz klimat dzikiego zachodu wymiatają!), a teraz zarabiam kasę w Multi :wink:. Na liczniku już ponad 600 tys. ...

Sądzę, że do tej listy doszłaby jeszcze gra CoD: Modern Warfare 2, jednak (UWAGA! TO MOŻE BYĆ DLA WAS SZOK! :tongue:) w nią nie grałem! Bardzo żałuję... Może kupię, gdy stanieje. Poza tym trochę wkurza konieczność posiadania konta na Steamie :dry:.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja jestem "inny" xD

1.Borderlands

2.Dirt 2

3.NFS: SHIFT

Szczerze powiedziawszy żadna z gier nie wciągnęła mnie na jakoś specjalnie długo z gier, które podałem gram jeszcze w Borderlands, reszta tytułów jest jakaś taka płaska i przyciąga tylko na chwilę. Przechodzisz singla i nie ma co robić :(

A na przyszły rok życzę sobie, aby Bad Company 2 było najlepszym na świecie FPS'em.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...