Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

remulak

Xbox 360 czy PS3

Polecane posty

Pozdrawiam serdecznie ludzi nie umiejących ustawić sobie jasności/kontrastu w TV. Bo jeśli chodzi o różnice w grafice w grach multiplatformowych, wszystko sprowadza się do tych dwóch elementów. GTA zostało faktycznie przez R* *beep*, ale w innych produkcjach nie ma spadku fps.

Naprawdę, nie trzeba przeklinać - D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

Tak dla informacji:

KLIK , KLIK oraz KLIK polecam przeglądnąć powyższe strony - uświadomi to wielu 'fanboyom' obu konsol w jakim są błędzie i rozwiąże wszelkie spory dotyczące jakości grafiki na obu konsolach. Najeżdżając na kolejne obrazki na "lensoftruth" (ostatni link) zobaczycie te różnice w grafikach na obu konsolach.

(...)

Zacytuję sam siebie - bo widać ,że jeszcze niektórzy mają wątpliwości.

Sandro przejrzyj proszę Ciebie powyższe stronki i niemów ,że doświadczeni ludzie którzy prowadzą takie serwisy nie mają o tym pojęcia.

Co ma szczegółowość tekstur do jasności/kontrastu. Nawet jeśli powyższe strony prowadzili niedoświadczeni sześciolatkowie - to 'szczegółowość' tekstur, detale, antialiasing i inne 'wodotryski' możesz zauważyć grając nawet na telewizorze CRT.

Na powyższych stronkach masz również porównanie 'FPS'ów' w tych samych momentach na obu platformach.

I jak widać nie tylko GTA jest spieprzone na PS3... np. nowy Just Cause 2... i wiele innych.

Chyba ,że Ty nie widzisz różnicy pomiędzy:

http://www.lensoftruth.com/wp-content/gall..._cause_2_03.jpg

19 FPSów na PS3 a 53 FPS'ów na X360?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten obrazek z końca postu w ogóle się nie otwiera.

http://www.eurogamer.net/articles/digitalf...d-bad-company-2

Nie chce mi się czytać tego wszystkiego, tym bardziej przeglądać wszystkich podstron, ale patrząc na screeny to raczej miałem rację w swoim poprzednim poście.

Wymień jeszcze Bayonettę, też wersja na PS3 nie śmigała. Podobnie jak w przypadku gta.

I, na Boga, naucz się stawiać przecinki w odpowiednim miejscu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, te, które na Xie lepiej wyglądają/mają więcej FPS z przyjemnością wymieniłeś, ale te w których jest odwrotnie już nie. Swoją drogą... podejrzane wydaje mi się, że na tej stronie praktycznie wszędzie gry mają na PS3 po 10-15 FPS, a na Xie chyba nigdzie nie schodzą poniżej 30... Grałem w wiele produkcji tam wymienionych i naprawę nie było takiego momentu, żeby gra schylała się do nawet 30 FPSów...

BTW- wg. danych zamieszczonych w nowym CD-A PS3, jak dotąd, sprzedało się w liczbie o 4 mln mniejszej od Xboxa. PS3 zasuwa ostro...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem slimkę dlatego, że ma większy dysk, bo 120Gb, jest ładniejsza IMO :wub: , pobiera mniej prądu i ogólnie jest nowsza. :)

@edit:

Co do spadku animacji w grach na PS3 i XO. Jakoś grałem w JC2 u kumpla i ani razu animacja nie spadła. :)

Na XO polecam zagrać w ME, wtedy zobaczycie co to jest spadek animacji, gdy gra wam chodzi 10 kl/s podczas zadymy. ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dla porównania gram w Dead Space na PS3, przeszedłem też na XO i nie widzę żadnych, ale to kompletnie żadnych różnic pomiędzy wersjami na obie platformy. Tak samo Undercover, taka sama gra, nic nie spada, nie klatkuje, wszystko płynnie i cudownie. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Undercovera nie skomentuję, bo nie chcę dostać bana za niewyszukane słownictwo, ale kto go nie kupił (na PS3), a ma go w planach to niech się ratuje, puki może. Napiszę tylko, że jakieś 10% czasu przez jaki grałem, jeździłem nie po drogach a... pod mapą z racji różnych bugów... Nie tykać kijem od miotły.

@Suteq- kupiłeś CoDa? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Do osoby, która wcześniej mówiła o kupowaniu PS3 ze względu na ciekawe i oryginalne gry

Przejrzyj rynek Xbox Live Arcade + Indie, to znajdziesz tyle interesujących pozycji, że Little Big Planet i Flower (choć świetne) zostają pokonane przez ilość. Przy czym jakość wcale nie jest zła, ale to porównanie odnoszę do przysłowia "I Herkules d***, kiedy ludu kupa" :-)

Paveloo951 - taniej mu chyba wyjdzie kupić dwie konsole, niż PS3 i PC, który podołałby takiemu wyzwaniu ;-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paveloo951 gdybym miał kręcić co się da w tym mega złomie którego mam w domu to i tak nawet Fable 1 by się lekko mówiąc przycinało...jego sie nie da podkręcić i nie opłaca się bo on ledwo zipie :dry: nawet z grą Gun miał problemy przy zadymie lub przy wjeździe do miasta!

A Swirex ma niemal absolutną racje że raczej kupienie dwóch maszynek było by nieco tańsze od PC i PS3, bo PC 2tys (taki se komp :wink: ) + PS3 1tys= 3tys!!!!!!!!!!!!! :blink:

a gdyby tak konsole obie to X360 1tys + PS3 1tys = 2tys.....jest różnica! :smile: ale jak na dzień dzisiejszy to nie mam na żadną z nich a trzeba pamiętać o drobiazgach do nich a i grach :dry: więc dwie maszynki w tym samym czasie to też realne za bardzo nie jest :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obie jednocześnie nierealne? Będę musiał sprawdzić, czy któryś z moich next-genów nie wyparował.

...

Nie. Dalej są oba. A na serio: najpierw kupiłem (z bratem) X360, potem, rok później, PS3 Slim. Z obu jestem zadowolony, obie konsole mają świetne exy, więc każdy może wybrać to, co mu bardziej odpowiada. Która konsola jest lepsza?

Hmm, wg mnie minimalne zwycięża maszynka Sony. Drobnostkami, takimi, jak - Blu-ray, żyroskopy, które potrafią dodać smaczku w niektórych grach (Heavenly Sword, LBP i Heavy Rain, tak dla przykładu). Dodatkowo pad do PS3 jest lekki, co w trakcie długich sesji jest istotne. Poza tym, to obie konsole są naprawdę dobre, kropka.

PS. Czekam i na Natalkę, i na Move.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardziej na Move, bo wolę mieć coś macalniejszego. Poza tym podoba mi się granie na Wii więc myślę, że z udziałem Move też będzie mi się dobrze grało np. w Star Warsy. :starwars::icon_mrgreen:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę wypowiedzieć się na temat Natala - rewolucyjnego kontrolera, w którym jedyne wymagane doświa...

STOP! Śmiem zauważyć, że takie coś (interaktywna kamerka) powstało już dobre 6 lat temu na PS2. Nawet CDA dało się uwieść Microsoftowym specom od marketingu, zwiastującym rewolucję. Dość szybko rozbuchana wyobraźnia fanów Xboxa została oblana kubłem zimnej wody - zauważalne lagi kamerki niemal uniemożliwiają używanie jej przy dynamiczniejszych grach... Dokładnie tak, jak było z Eye-toyem na PS2. I choć Natal ma być dużo bardziej dokładny od kamerek Sony, to zapewne niewiele z tego wyniknie, a produkt Microsoftu pozostanie tylko fajną zabawką dla każuali.

A co do rzekomej technologicznej przewagi Xboxa nad Playstation - nawet, gdyby PS3 był dziesięć razy gorszy od X360, to i tak go kupię. Za żadne Alany Wake'i i Gears of War'y nie oddam gry The Last Guardian. To będzie jedna z najlepszych gier wszechczasów, podobnie jak jej poprzednicy: Ico i Shadow of the Colossus.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Prawdopodobnie masz rację, ja bym jednak nie przesądzał porażki Natala jeszcze przed premierą. Biorąc pod uwagę pradopodbnie nie za wysokie koszty może okazać się popularny. Co do przewagi technicznej to mi się wydawało zawsze że właśnie PS 3 przeważa, ale nvm. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...