Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kuba114

Gry z trybem Cooperative / współpracy

Polecane posty

Modern Warfare 2- zabawa jest przednia grając w sieci z kumplami, a jeszcze lepsza robiąc we dwóch misje specjalne :)

GTA IV- są tam w multi takie misje do 4 graczy np. jesteście jako mafia i musicie ukraść ciężarówkę i dostarczyć ją do składu

Władca Pierścieni: Podbój- gra jakoś świetna nie jest, ale z tego co wiem teraz jest dość tania, a można tam przejść obie kampanie (dobra i zła) z kumplem co jest o wiele lepsze niż nudnawe przechodzenie samemu...

To tyle ode mnie ew. jeszcze w Overlordzie II można całkiem nieźle się pobawić z kumplem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Więc ja szczególnie polecam resident evil 5 - z kolegą długie godziny to przechodziliśmy ::)

Potem warcraft3 - jest wiele map typu co-op gdzie ma sie np hero siege, tower defence :)

Myślę że left4dead I jest też świetna :)

o I diablo 2 ;)

Operation Flashpoint Dragon Rising w sumie niedługo w to graliśmy, bo hmm... lepsza I :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to CO (ale chyba tak), ale bardzo mi się podoba współpraca w Titan Quest.

Później także w Left 4 Dead i Left 4 Dead 2 - gra właściwie tylko pod CO.

Także fajny jest tryb współpracy w Fifie (grałem tylko w 08, nie wiem jak jest w nowszym).

Poza tym to gram ino w single player, lub typowe multi ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Fifie bardzo fajnie się gra w kooperacji, do tego dochodzi Borderlands, no i oczywiście Władca Pierścieni: Powrót Króla, w której to grze właśnie tryb coop jest najważniejszy a nie single. ;p Aaaaa, zapomniałem o grach z serii Lego, jak np. Star Wars lub Indiana Jones, w nich też zabawa na dwóch jest nieporównywalnie lepsza niż samemu. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modern Warfare 2 i tryb spec-ops.

może nie jest on idealny ale grając z kumplem bawiłem się świetnie. Niektóre misje są naprawde dobrze skonstruowane :happy:

Jak wszyscy polecam również left 4 Dead zarówno pierwsza jak i drugą część choć rozsądniejsze byłoby kupno dwójki.

Diablo 2- idealne do przejścia kampani z kolegą :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadach i waletach

:blink:

A wracając do tematu to mi podobało się Conflict Denied Ops, gra troche niedoceniona, a stworzona do gry we dwóch. conflict-denied-ops-20080125110129048_64

jeden gracz jest snajperem a drugi... normalnym żołnierzem ktory sobie radzi na krótszym dystansie.

Jedyna wada gry to żałosne dialogi, które miały być śmieszne, a śmieszne są dlatego że są żałosne.

cytaty

"Nie umieraj mi tu, buraku!"

"Potrafię ustrzelić tą spluwą muszkę owocówkę - a co TY potrafisz zrobić z twoją bronią, brachu?"

:laugh: :laugh: :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wolno zapominać o grach z modami dodającymi Co-op.

Bardzo dobrze grało nam się z kumplami w F.E.A.R'a z modem Coop Warfare (w wersji 0.6). Można się z tym bawić na darmowym F.E.A.R Combat, ale nie polecam, ponieważ jest tam tylko kilka niepowiązanych ze sobą mapek. (podczas gdy mod zainstalowany na pełną wersję, umożliwia przechodzenie wszystkich map, a gdy ktoś z graczy dotrze do końca mapy, to wszyscy przenoszą się na kolejną /pod warunkiem, że ustawi się je w kolejności chronologicznej, to można mówić wręcz o przechodzeniu całej gdy w trybie coop/)

Fajnym smaczkiem jest coś co niektórzy mogą nazywać wadą moda - nie ma tu save'ów. Są co prawda checkpointy w których się gracze odrazdają, ale jeżeli wszyscy gracze opuszczą grę, to przy nastepnym podejsciu trzeba mapę zaczynać od nowa. A to potrafi zmotywować do nieprzerywania rozgrywki ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno coop w Left 4 Dead jest rewelacyjny i może zapewnić dłuuuugą zabawę. Ale tak tylko słyszałem i czytałem. Jeszcze jest ostatni CoD, Kane & Lynch. I z tego co znam, to tyle. Jest więcej gier takich, ale zawsze musi być jakaś jakość, nie?

Racja, Co-Op w L4D to podstawa ...

Gra na single, szybko się nudzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem coś takiego:

http://www.thecoopyears.co.uk/default.asp

Na tej stronce jest całkiem spora baza danych gier w których można współpracować ze znajomymi. Mamy tu zarówno gry, które mają coop "w serii" (podzielone rocznikami - niestety, od około roku baza nie jest aktualizowana, więc nie ma w niej tytułów z 2009 roku), jak i spis modów dodających ten tryb do innych tytułów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem to nieraz, ale będę tłukł do upadłego - DooM 2!!! Wciąż rządzi.

Serious Sam 1 - prawdopodobnie jeden z najlepszych coop w historii - wstyd nie spróbować.

Diablo 2 - jest bardzo dobry, ale trudny, toteż polecam nie-hardkorom, Sacred 1. Do przejścia z kolegą nadaje się bardzo dobrze.

Jak taktyka to SWAT 4/Hidden and Dangerous 2 - oba równie dobre i co ważniejsze, mocno wymuszają współpracę.

Do Warcrafta III powstało kilka dobrych modów w stylu h&s - nadają się do coopa całkiem nieźle.

Gears of War.

RS: Vegas

UT 2004 z botami, to też fajna sprawa (onslaught/invasion).

Szkoda wielka, że nie dało rady nigdy pograć na coop w Halo, Painkiller, CoD 4, Chrome, CoJ. Do Half life 2 i Far Cry coś miało powstać, ale nie jestem ostatnio w temacie.

Pytanie - czy ktoś testował Kane and Lynch z kolegą/koleżanką? :) Jak wrażenia?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Za przyzanie się do grania na non steamie otrzymujesz ostrzeżenie. Dobrze, że przyznajesz się, ale skoro jesteś odpowiedzialny to musisz ponieść konsekwencje.-mateusz(stefan)"

Ale modzi na tym forum są... To jak zarabiam 1,2k, to jestem gorszy i nie mogę sobie pograć? Tylko ludzei z dużych miast gdzie zarobki są większe mogą? Zobacz sobie człowieku Mazury czy Lubelszczyznęile tam biedy jest. Pewnie, Ty sobie grzejesz 4 litery przy kompie, ale niektórzy nie mieli kasy ani warunków na wykształcenie. A jak jakoś uzbierają na kompa, to co nie mają prawa zarzyć normalności?

Jesteś żałosny. Bezduszność tego społeczeństwa jest żałosna.

Możesz mnie za, to zbanować, bo nie udzielam sie tutaj:

Sam ściągam piraty. Mam ich całą masę. Ale jeśli jakaś gra jest na prawdę dobra i cena spadnie poniżej 100zł, to staram się ją kupić, bo na to mnie stać, ae wszystkich nie mogę upować. Po za tym, przez te shitowe zabezpiecznie antypirackie na piratach gra się o wiele wygodniej, ile razy się użerałem z jakimiś steam'ami czy czymś podobnym, a na piracie install, copy crack i działa. Niech się nauczą szacunku dla klienta.

Po za tym są ludzie, których nie stać na oryginały, a kompa mają nieraz z prezentu, to co oni są według Ciebie gorsi? A, Ty, pewnie burżuj z Wawy, nie wierzysz, że niektórzy w zakutych dechami mieścinach zarabuaja minimum krajowe 800-900 zł!!! Tak, to prawda.Pewnie zaraz reszta się przypruje, żę sami sobie towybrali... Co sobie kur... wybrali, że urodzili się w zabitej dechami dziurze? Jak ktoś myśli, że z takiej dziury się łatwo wyrwać, to sprubujcie. Pamiętajcie, że niektórzy pochodzą z patologicznych rodzin.Pewnie, niektórzy sobie radzą, ale jakim prawem jakieś burżuje wymagają, aby każdy miał takie umiejętności? Wy macie? To spróbujcie!

Żałosne jest patrzeć na nieczułość ludzi z dużych miast... Jak wstydzicie się tych biedniejszych, jakby oni byli gorsi. Jeb... gestapo, pewnie byście wszystkich powybijali? Szczególnie z Wawy. I Was nazywać rodakami? Rodak by pomógł... Nie dając kasę, ale na Zachodzie kilkadzeisiąt lat temu, jak człowiek z miasta miał kasę, to INWESTOWAŁ i dawał pracę innym, bogactwo też zoobowiązuje. Żyjemy w społeczeństwie, mamy prawa i przywileje, ale też obowiązki. U nas bogaci, to przeważnie kombinatorzy, oszuści i lenie.

Jak widzę takie uwagi modów, to mi się nie dobrze robi. Zero ematii. "Ja jestem bogaty i reszta mnie nie obchodzi". Jeb.... liberalizm, prawie to samo co faszyzm.

Zastanawiam się czy to faktycznie taki burak, czy nędzna podpucha. Nieważne, baniak leci i tak. Wróć, synku, jak sobie zarobisz na oryginały, uczciwie. Wiesz, lepiej zbierać puszki ale być uczciwym niż kraść. - Pzkw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm niech będzie:

Splinter Cell ( ps2 ), rządzi, tyle radości daje rozplanowanie, odwrócenie uwagi przez kumpla strażnika, a za chwilę jego ciche zdjęcie.

UT 2004 jak to ktoś powiedział, z botami rządzi.

Tony Hawk`s Project 8 ( ps2 ), tu to jest zabawa, rywalizacja na combo i inne podobne rzeczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo trzeba przyznać, że ta gra w systemie kooperacji zyskuje dodatkowy punkt do ogólnej oceny :] Zresztą, prawie w każdym tytule emocje w związku z tym, że masz za żywego gracza gościa, który wraz z tobą przebija się przez wrogów, kryje plecy, ratuje z opresji są większe niż podczas walczenia ramię w ramię z AIkiem. Choć dla mnie kwintesencją współpracy jest obecnie ARMA2, gdzie byłem świadkiem & uczestnikiem coopa na prawie 40 osób. W sile batalionu mieliśmy jeden prosty cel, ale też sporo wyposażenia & problemy radiowe. Jak to miało wszystko grać? Jakoś musiało ;D To jest piękne. Do teraz pamiętam gorączkową akcję kiedy jeden z oddziałów dostał się pod ciężki ogień z miasta a ja wraz z dwójką innych graczy rozstawieni w drzewach ściągaliśmy na siebie ogień & próbując odpowiadać daliśmy czas na wycofanie się. Leczenie pod ogniem na modzie A.C.E 2 jest epickie :=)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tak, Gears of War w CO-OP wymiata, pamiętam jak razem z kolegą przędliśmy grę w nockę, była niezła jazda w szczególność że był to tryb Insane a z kolegi trochę średni gracz, musiałem co chwila ratować mu dupę, ale i tak zabawa była prze miodna, uwalanie w tym trybie i nawet w SP jenerała RAAM to naprawdę niełatwe zadanie, a satysfakcja po tym ogromna. Ogólnie rzecz biorąc tryb Cooperative to wspaniała zabawa, lepsze niż fragowanie w UT2k4 a to naprawdę ogromny komplement, lecz trzeba grać z zaufanymi ludźmi, niekończenie z reala ale z takim którymi dobrze się współpracuje, ja grając w SWAT 4 bez moich ziomali czułem się nieciekawie więc odpuściłem sobie Co-OP w tej grze :). Nie maiłem zaufanego teamu a to tej gry jest on ogromnie potrzebny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...