Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Worms (seria)

Polecane posty

Gość Paweł007
Właśnie ściągłem demko... Rano sobie pogram i zobaczymy co to jest...

Wie ktoś kiedy będzie premiera???

Wie, napisalem go na poprzedniej stronie tematu, 12 post od góry. Może byś tak czytał poprzednie posty? :x

Wiecie co? On ma racje, zacznijcie czytać posty, które ominęliście z powodu nieobecności. Ew. nie piszcie postów żeby tylko coś napisać dla większej licznby na liczniku.

To bardzo zaśmieca tematy i często data premiery powtarzana jest "na życzenie" kilka razy.- Ama

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość arti-fex
Mam nadzieję, że 3D będzie mój ukochany Concrete Donkey. :twisted:

na 100% będzie. choć nie było go na żadnym screenie, to w demu, w folderze DataAudiosfx są jego odgłosy :twisted: nie wiem dlaczego, ale jest tam wiele odgłosów nie występujących w demie, np cow, crates, axe, pigeon, uzi, old women i inne :? a w folderze speech są 2 speeche: horror i superhero, ale w demie słychać zawsze tylko superhero :? może ktoś wie jak włączyć speech horror ?? będę wdzwięczny :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że 3D będzie mój ukochany Concrete Donkey. :twisted:

na 100% będzie. choć nie było go na żadnym screenie, to w demu, w folderze DataAudiosfx są jego odgłosy :twisted: nie wiem dlaczego, ale jest tam wiele odgłosów nie występujących w demie, np cow, crates, axe, pigeon, uzi, old women i inne :? a w folderze speech są 2 speeche: horror i superhero, ale w demie słychać zawsze tylko superhero :? może ktoś wie jak włączyć speech horror ?? będę wdzwięczny :)

www tam mnie tak wszystkie bronie mktorych w demie nie ma ciekawia:P aa ii bardzio jestem tez ciekaw jakie beda misje :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro już niektórzy z was ściągnęli demko, to może podzielą się wrażeniami z tymi, którzy na ściągnięcie czegokolwiek przekraczającego 5 Mb nie mogą sobie pozwolić? Jak grywalność? Jak sterowanie? Nie trzymajcie tego tylko dla siebie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość arti-fex
Skoro już niektórzy z was ściągnęli demko, to może podzielą się wrażeniami z tymi, którzy na ściągnięcie czegokolwiek przekraczającego 5 Mb nie mogą sobie pozwolić? Jak grywalność? Jak sterowanie? Nie trzymajcie tego tylko dla siebie!

grywalność jest hmm nieco ograniczona, bo jest mało broni :/ a już najbardziej wkurza mnie ograniczony czas rozgrywki :evil: tylko 8 minut :evil: jednak sądzę, że w pełnej będzie niebotyczna grywalność. zresztą jak może być inaczej ?? przecież to wormsy :)

sterowanie jest proste. wystarczy kilkanaście minut i jest opanowane niemal do perfekcji :) skok w 3 wymiar nieco komplikuje, ale za to znacznie urozmaica grę :D

heh nie wiem czy to wina dema, czy nie znam pełnej klawiszologii, ale za nic nie potrafiłem zrzucić dynamitu z jet pack'a :/ mam nadzieję, że nie zabraknie takiej możliwości w pełnej.

nawet nie ma co się zbytnio rozpisywać - gra wymiata i już :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Monthy Pythona?

Brawo! Mielonka z mielonką, z mielonką dla pana Radyana :!: W którymś odcinku Latającego Cyrku był skecz o flying sheep. Polecam ściągnięcie go z Kaazy w formie audio :twisted: Babcie też są od pythonów 8)

Będzie donkey? To mogę kupić na ślepo :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz Qbuś co jest najśmieszniejsze?

Nie widziałem ani jednego programu Monthy Pythona!!

Wiem, że jest takie coś i mają świetne poczucie humoru i na tym się moja wiedza kończy!! Jakoś nigdy nie miałem okazji żeby ich obejrzeć w akcji. Trudno.

Co do Wormsów do bardziej od Donkeya oczekuję na super banana bomb i swiętą bombę (to takie co robi Haaalelujah! BUM!) oraz na latającego gołębia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w demo nie grałem, bo mi się nie ściągnęło do końca... Czy według was dorównuje ona poprzednim Wormsom, czy to jest kompletna kaszana?

kaszana?! :evil: czlowieku gra jest conajmniej swietna!!! tylko tak (jezeli chodzi o demo) malo broni... malo czasu.... malo map(1) uogulniajac.. DLACZEGO TO TYLKO DEMO :P JA KCEM JUZ FULL'a !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

P.S: hmm co do zrzucania sheepa/dynamitu z jet packa tez nie obczailem jak to sie robi :/ hmm chyba nawet W DEMIE sie nie da! ale w pelnej... na pewno.. bo po co dalo by sie brac jeta packa i np sheepa na raz? :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem demo! Urrrra! Klękajcie narody! I jeszcze na dodatek działa. Grałem na razie raz, ale pierwsze wrażenia są...

Sterowanie całkiem znośne, poruszać robalem jest się łatwo, wygląda to to przyzwoicie, robale to robale. Jedna rzecz do której można się przeczepić, ale wynika ona bezpośrednio z 3d ) to celowanie. Głupia bazooka sprawia już problemy na większe odległości - ciężko też wyczuć kierunek. Będzie trzeba się namęczyć. Ale przecież practice makes perfect.

Radyan --> Kolejny znak, że musisz obejrzeć Pythonów. Świety Granat Ręczny pojawił się w "Monthy Python i Świety Graal". Użyto go do zabicia krwiożerczego... króliczka :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość arti-fex
Jedna rzecz do której można się przeczepić, ale wynika ona bezpośrednio z 3d ) to celowanie. Głupia bazooka sprawia już problemy na większe odległości - ciężko też wyczuć kierunek. Będzie trzeba się namęczyć. Ale przecież practice makes perfect.

IMO celowanie w 3d jest jak najbardziej wporzątku. sam się przekonasz po kilu rundkach - będzie perfect 8) . dla mnie trafić z bazy w 3d jest nawet łatwiej niż w 2d :) w starych wormsach rzadko używałem bazy (shotgun rlz :D).

Nie widziałem ani jednego programu Monthy Pythona!!

Wiem, że jest takie coś i mają świetne poczucie humoru i na tym się moja wiedza kończy!! Jakoś nigdy nie miałem okazji żeby ich obejrzeć w akcji. Trudno.

:shock: :shock: :shock:

biegiem do wypożyczalni po "sens życia wg Mony Pythona" + "żywot Briana" + "Monthy Python i święty grall" !!!!! choć najlepiej zacząć od serii TV, ale nie bardzo wiem skąd ją można wziąść :? nie żebym do czegoś zmuszał, czy przymuszał ;) ale MP to klasyk nad klasykami !! niedoścignione wzory dla milionów !! a oglądanie ich wiąże się z mimowolnym, wyjątkowo intensywnym treningiem przepony i mięśni twarzy :lol:

Co do Wormsów do bardziej od Donkeya oczekuję na super banana bomb i swiętą bombę (to takie co robi Haaalelujah! BUM!) oraz na latającego gołębia.

akurat Holy Granade jest w demie :) wygląda świetnie, ale ma jakoś mniej mocy :/ słabsze obrażenia zadaje niż kiedyś i mniejszy jest zasięg wybuchu :/ oby banan był równie destruktywny co w worms 2d :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O taaaaak. Banana Bomb, a zwłaszcza Super Banana Bomb robił w poprzednich wormsach taką rozpierduchę, że hej. A jak jeszcze double damage się napatoczył :twisted: Ale ja i tak nie mogę się doczekać Concrete Donkey w 3D :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O taaaaak. Banana Bomb, a zwłaszcza Super Banana Bomb robił w poprzednich wormsach taką rozpierduchę, że hej. A jak jeszcze double damage się napatoczył :twisted: Ale ja i tak nie mogę się doczekać Concrete Donkey w 3D :lol:

hm niue no bazuka rulezz tylko treba troche pograc.... ale nie to chcialem mowiec...

BANA BOM ochhh rozpierducha byla zeczywiscie niezla :D pol planszy z duble damagem rozpiepniczało :D hmmm super sheep :twisted: widzialem, na filmiku :D fajny ale trzeba jeszzce w grze zobaczyc...skolei czekawi mnie jak w 3D wyglada napal strike i te wszystkie naloty po kolei :D ochh a krówki :twisted: KAMIKAZE ATTACK :D ooo! albo... albo cała masa innych broni :wink:

P.S: tylko dynamit... to juz nie to samo... nie "pęcznieje " w ostatnich sekundach przed wybuchem.... :(:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym Monthy Pythonem nie ma tak prosto, bo nie mam magnetowidu ani dvd, a w tv chyba juz nie ma?

A co do dema wormsów, to powiedzcie jeszcze, czy są plansze zamkniete, tzn. typu cavern, tak jak w dwójce i jak wtedy radzi sobie kamera? I jescze jedno. Czy wiatr ma tak samo duze znaczenie jak wcześniej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym Monthy Pythonem nie ma tak prosto, bo nie mam magnetowidu ani dvd, a w tv chyba juz nie ma?

A co do dema wormsów, to powiedzcie jeszcze, czy są plansze zamkniete, tzn. typu cavern, tak jak w dwójce i jak wtedy radzi sobie kamera? I jescze jedno. Czy wiatr ma tak samo duze znaczenie jak wcześniej?

hehe wiatr to ma jeszcze wieksze znaczenie i sie gra duuuuuuuuuuzo trudniej :wink: hehe jeszcze sie dobrze granatem zucac nie nauczylem :P aaa praca kamery hmm mi to tam klapotow nie sprawiala :] plansze to to to wojna trwa na wyspie a dookila.. ocean :twisted: hmm oo wlasnie widzieliscie ja sie fajnie plansze buduje zajefajnie :D widziale na filmiku :D:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ugh! Czemu los pokarał mnie tak słabym kompem?! :( W chwili obecnej zaczynam obmyślać skąd wytrzasnąć lepszą machinę. Może zacznę sprzedawać własne ciało? Czypińdziesiąt za paluszek. :D Tak czy fak w nowe Wormy zagrać muszę, choćbym miał kupić i codziennie łazić grać do kumpla. :)

Na screenach prezentowało się super. Wasze opowieści też dają do myślenia. Widzieliście jakie fajne plansze mają być w pełnej? Titanic (hehe, gdy kilka lat temu wyobrażałem sobie Wormy w 3D to też wpadłem na pomysł takiej planszy), Omaha Beach (podobno ma być misja, w której ratujemy szeregowca Bryana), czy choćby biurko z kompem. :)

Do tych, którzy już napier...grają w demko mam (narazie) 2 pytania:

- Jak wygląda animacja Wormów z bronią? Czy pojawia się ona w ich łapkach tylko gdy stoją (jak w W2d), czy trzymają broń również gdy się poruszają?

- Jak wygląda niszczenie terenu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość arti-fex
Ugh! Czemu los pokarał mnie tak słabym kompem?! :(

znam ten ból aż za dobrze :/ jeszcze rok temu musiałem męczyć się z C366 128SDRAM i TNT 16MB :evil: ale na pocieszenie powiem ci, że gdy już kupisz nowego, lśniącego kompa i wreeeeeszcie żadna gra nie przytnie nawet w wysokiej rozdziałce... ahh -PEŁNA ROZKOSZ :D

- Jak wygląda animacja Wormów z bronią? Czy pojawia się ona w ich łapkach tylko gdy stoją (jak w W2d), czy trzymają broń również gdy się poruszają?

tu nic się nie zmieniło. jednak gdy wybierzemy np, jetpack - worm będzie chdził w kasku, a gdy firepunch - w przepasce :)

- Jak wygląda niszczenie terenu?

wygląda dobrze, acz kolwiek spodziewałem się że zrobią to nieco inaczej, ale wtedy wymaganie jeszcze by podskoczyły :/ chodzi o to, że gdy na płaskim terenie wybuchnie, np. granat - w podłożu robi się dziura (:P), ale niestety schodkowa :/ nie ma już kulistych śladów po wybuchach jak w 2d :/ ale pozatym destrukcja jest bardzo fajna, jednak nie bardzo da się drążyć tunele wysokości worma :/ teoretycznie da się to zrobić shotgunem, ale wymaga o wiele więcej strzałów niż w 2d :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ugh! Czemu los pokarał mnie tak słabym kompem?! :( W chwili obecnej zaczynam obmyślać skąd wytrzasnąć lepszą machinę. Może zacznę sprzedawać własne ciało? Czypińdziesiąt za paluszek. :D Tak czy fak w nowe Wormy zagrać muszę, choćbym miał kupić i codziennie łazić grać do kumpla. :)

Na screenach prezentowało się super. Wasze opowieści też dają do myślenia. Widzieliście jakie fajne plansze mają być w pełnej? Titanic (hehe, gdy kilka lat temu wyobrażałem sobie Wormy w 3D to też wpadłem na pomysł takiej planszy), Omaha Beach (podobno ma być misja, w której ratujemy szeregowca Bryana), czy choćby biurko z kompem. :)

Do tych, którzy już napier...grają w demko mam (narazie) 2 pytania:

- Jak wygląda animacja Wormów z bronią? Czy pojawia się ona w ich łapkach tylko gdy stoją (jak w W2d), czy trzymają broń również gdy się poruszają?

- Jak wygląda niszczenie terenu?

heheh LOL :P masz pecha.. i to sporego... ale wracajac do map - omacha beah jest - widzialem na filmiku :D taka kofana zgnieciona :D(eee no tego w stylu wormsow miniaturka :D) aaa co do broni jest tak jak bylo.. mianowicie np bazooka gdy idziemy robal rece nawet chowa :D (zeby zmniejszyc opor pwietrza? :P)aa jak stajemy wyciaga gnata z "kieszeni" :D ale spoko hmm ale np jet packa to tak jak bylo...kask ma na lbie caly czas tyle ze np w 2d jak sie zalozylo jet packa to trzebabylo "wylatac"cale paliwo albo zmarnowac poprzez "zrzucenie" toco zostala aa w 3D nasz tam troche paliFka :D laaaatasz mozesz wyjadowac pochodzic rozgladnac sie ii dajmy na to ze ci zostalo paliwo to mozesz dalej kontynuowac lot.. bla bla bla (ale namieszalem nie ?:P) aaaa! jeszcze niszczenie terenu hmmm nawet lepiej ze jest "schodkowe"...ale shotguna jak wziolem to.. bylem w szkoku po tym jak ...zobaczylem jak uszkadza teren(bo przeciwnikow to niezle :P)echhh... nie to co w 2D :D robil dziure wieksza od robala a tu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"arti-fex"
- Jak wygląda niszczenie terenu?

wygląda dobrze, acz kolwiek spodziewałem się że zrobią to nieco inaczej, ale wtedy wymaganie jeszcze by podskoczyły :/ chodzi o to, że gdy na płaskim terenie wybuchnie, np. granat - w podłożu robi się dziura (:P), ale niestety schodkowa :/ nie ma już kulistych śladów po wybuchach jak w 2d :/ ale pozatym destrukcja jest bardzo fajna, jednak nie bardzo da się drążyć tunele wysokości worma :/ teoretycznie da się to zrobić shotgunem, ale wymaga o wiele więcej strzałów niż w 2d :/

Znaczy są takie chamskie, proste schody, czy takie realistyczne dziury jak np. w Red Faction? Tak czy siak - IMO to nawet lepiej, głupio by wyglądały kuliste dziury.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość *DONATER*

Ja narazie gralem w wormsy armagedon i w wormsy word party bardzo te gry mi sie podobaly ale widok z innej kamery :?: mam nadzieje ze ta gra bedzie lepsza od tamtych.A tak apropo to kiedy bedzie :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość arti-fex
Znaczy są takie chamskie, proste schody, czy takie realistyczne dziury jak np. w Red Faction? Tak czy siak - IMO to nawet lepiej, głupio by wyglądały kuliste dziury.

hmm raczej wygląda to jak chamsko realistyczne schody ;) poważnie - widziałeś kulę z pikseli ?? to wygląda podobnie.

ps.mogę ci wysłać screen na maila

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy są takie chamskie, proste schody, czy takie realistyczne dziury jak np. w Red Faction? Tak czy siak - IMO to nawet lepiej, głupio by wyglądały kuliste dziury.

hmm raczej wygląda to jak chamsko realistyczne schody ;) poważnie - widziałeś kulę z pikseli ?? to wygląda podobnie.

ps.mogę ci wysłać screen na maila

Już wiem o co chodzi (thx za screeny :):)). Nawet fajne, ale mogliby teksturę odpowiednią dobrać :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł007

Ja oglądałem screwny noi nowe Wormsy wyglądają wyśmienicie! GRRR, ja znowu mi się te Wormsy nie ściągną to ja chyba ten komputer ****** przez okno :wink:

PS: *Donater*, czytaj poprzednie posty!!! Chociażby samą górę poprzedniej strony...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziury są całkiem znośne. Rozwalanie mostów, domków, etc. wygląda całkiem przyzwoicie. Ale na ostateczne efekty trzeba poczekać do fulla. A rzeczywiście - celowanie nie jest takie złe. Za pierwszym razem nie wiedziałem o widoku fpp :lol: A bez tego nie wyda :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...