Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Worms (seria)

Polecane posty

Gość secha

Zapowiada się fajna gra. Ciekawe czy to 3d to będzie plus czy minus tej gry. Ciężko mi jest wyobrazić sobie celowanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sleeper

Gdy przypominam sobie I i II czesc "robaczkow" to az mnie na smiech zbiera. Oczywiscie - gralo sie przyjemnie, grafika byla piekna ale poziom trudnosci byl tragiczny. I bynajmniej nie chodzi mi o to, ze byl strasznie trudny ale o niezwykla latwosc z jaka rozgniatalo sie kolejne porcje robakow. A teraz zapomnijcie o wszystkim co przed chwila napisalem - ta gra jest wrecz stworzona do gry dla wielu graczy i tylko w tym trybie mozna odczuc prawdziwa frajde z gry. Jak nie mamy internetu w kazdej chwili mozna zagrac na jednym kompie z braciszkiem lub siostrzyczka.... albo dziewczyna ;) Mysle, ze kolejna odslona Wormsow bedzie niesamowita. Ahh... i jeszcze na domiar tego wszystko w trybie 3D. Szykuje sie niezla masakra :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Venom

Wychodzi WORMS 3?????? :shock:

Kapitalnie!!!!!!!!!!

w worms'y dało się grać dniami. Kupie sobie tą grę od razu po premierze.

Ciekawe, czy 3d będzie zaletą czy wadą tej gry. :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość oviraptor
Wychodzi WORMS 3?????? :shock:

Kapitalnie!!!!!!!!!!

w worms'y dało się grać dniami. Kupie sobie tą grę od razu po premierze.

Ciekawe, czy 3d będzie zaletą czy wadą tej gry. :?

Sadze, ze bedzie to zaleta. Wiesz o co mi chodzi? Obracanie kamera tam gdzie mi sie podoba itp. ;) No i wreszcie robaczki w 3D! Ahh!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość | fido bezczelny |

Jak zwykle boję się, że - korzystając z sukcesu dwóch pierwszych części - spoczną na laurach i stworzą grę co najwyżej średnią. Ale muszę przyznać, iż zapowiedzi prezentują się bardzo smakowicie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piekuś

Ta gierka to będzie hicior :!: Niesamowity pomysł z tym 3D wydawało mi się że nie można tego zrobić dobrze (ale z tego co widzę na kartkach mojego ulubionego czasopisma jakim jest CDA) a le oni zrobili to fspaniale :lol: szkoda tylko że dopiero wyjdzie przed gwiazdką bo ja nie mogę się doczekać.

P.S. Czemu wszyscy piszą "jak zobaczysz czarny tunel to nie idż w stronę światła to cholernie daleko"?

A świstak siedzi bo sreberka były kradzione!!!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dziobak

Moimj zdaniem przeniesienie w 3D nie pomoże, ale zaszkodzi - grafika na screenach prezentuje się jakoś tak infantylnie. :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość secha
P.S. Czemu wszyscy piszą "jak zobaczysz czarny tunel to nie idż w stronę światła to cholernie daleko"?

Nie wszyscy tylko ja.

A wracając do Worms3, Grafika mi się podoba taka....bajkowa i fajna. Zastanawia mnie tylko wiatr...czy będzie wiadomo skąd wieje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pykman

Mnie ciekawi ja zostanie rozwiazana (jesli wogule) sprawa kopania przez wormy podziemnych tuneli.... w 2d nie bylo problemu, a teraz ??????

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość oviraptor
Mnie ciekawi ja zostanie rozwiazana (jesli wogule) sprawa kopania przez wormy podziemnych tuneli.... w 2d nie bylo problemu, a teraz ??????

Teraz bedzie jeszcze lepiej - widok TPP wszystko zalatwi :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi ja zostanie rozwiazana (jesli wogule) sprawa kopania przez wormy podziemnych tuneli.... w 2d nie bylo problemu, a teraz ??????

Teraz bedzie jeszcze lepiej - widok TPP wszystko zalatwi :)

IRON MAIDEN RZĄDZI :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ba ! Iron Maiden wymiata ! :wink:

W 3d prawdopodobnie wszystkie plansze będą wyspami, bo jakoś jaskinie w 3d do mnie nieprzemawiają, dojdziemy do końca takich podziemii i co dzarna dziura ? możę cośa'la Neverhood "nie wskakiwać grozi śmiercią :D"

I nie będzie widać co jest za górką ablo pod ziemią.

Jak ktoś ma bilet na Iron odsprzedać to chętnie kupie :D !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paya

Grałem we wszystkie części "Wormsów" i nigdy nie narzekałem na 2D, ale choc z natury nie jestem pesymistą, to czarno widzę Wormsy w 3D. Mam nadzieję, że to, co widziałem na screenach to albo gra na najniższych detalach, rozdzielczości, itp. albo, że to jest bardzo wczesna wersja, bo nie ukrywajac, nie jest to grafika najwyższych lotów, zwłaszcza jak na możliwości dzisiejszych kompów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Radyan
A czy ktoś zna wstępne wymagania tych robaczków?

Ja myślę, że nie powinni tutaj przesadzić, przecież cała siła pierwszych i drugich Wormsów nie polegała na olśniewającej grafice ale na grywalności więc jeśli grywalność zostanie zachowana to (prawie) każdą grafikę przeboleję...

A poza tym producentom chyba zależy na tym, aby jak najwięcej ludzi miało dostęp do ich produktu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Misztrzu
Podobna gra już powstała... na PSX i nosi nazwę "Hogs of war" i jest super. Jeśli Wormsy 3d będą tak samo fajne to są przebojem murowanym.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...