Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Worms (seria)

Polecane posty

Czy są jakieś kody do pełnej wersji Worms 3D? A tak poza tym to gra jest wyśmienita. A dla tych, którzy narzekają na kamerę - można ją centrować naciskając Q.

tia, ale naciskając Q nie można się poruszać. :wink:

Ale w sumie to gra jest super :P

A ta muzyczka w głównym menu... :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki tej grze zrozumiałem , że Wormy najlepiej się czują w środowisku 2D... Jeszcze te kamery .. ehh. Ale mimo wszystko Worms3D ma dobrą grywalność ( zresztą jak wszystkie części tej serii).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz nie narzekam naprace kamer, poniewaz po tylu godzinach grania juz sie do niej przyzwyczailem :P . A teraz czekam na jakies dodatki do moich Wormsow.

No wsumie tak idzie sie przyzwyczaić, ja też czekam na jakieś dodatki (jakieś bronie, może nowe mapki) może jakaś dalsza część będzie ?? :) [wiem dopiero 3 część wyszła, a ja myśle o 4 ;) ] ale może wtedy będzie bez jakiś tam błedow np. z kamerką ;) ale ogólnie gra jest ok (zresztą jak już pisałem...) A co do muzyki {podkładu} to nie przypadł mi go gustu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muzyka nie tyle co w samej grze, choc i ta mi nie przeszkadza, ale w menu jest swietna. Najmilszym askoczeniem bylo dla mnie obejrzenie pozornie tego samego filmu o innym zakonczeniu :roll:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie mogłem się doczekać aż zagram w wormsy 3d :D wczoraj sobie ostro pograłem i stwierdzam że gra jest bardzo ale to bardzo podobna do poprzedników (co jest plusem) z jednym wyjątkiem: trzeci wymiar. Poza tym zabawa jest naprawde przednia. Wormaha beach po prostu wymiata a rzeźnia z kumplem to jest to tygryski "lubiom" najbardziej. Muza świetna można sie przyczepić do elementu deszcze ale to jest już nie ważne ważna jest grywalność a ta jest wręcz genialna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotrek997
Dzięki tej grze zrozumiałem , że Wormy najlepiej się czują w środowisku 2D... Jeszcze te kamery .. ehh. Ale mimo wszystko Worms3D ma dobrą grywalność ( zresztą jak wszystkie części tej serii).

Zgadzam się z tobą jeszczepamiętam jak grałem w worms armageddon

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra jest spoko! Wygląd graficzny, wykonanie plansz!

Tylko ja jescze nie przyzwyczaiłem się do pracy kamery(może nigdy się nie przyzwyczaję), w starych Wormsach wszysto było takie proste a tu........! :x

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co oni od razu robili to w 3D ... mogli najpierw trochę poćwiczyć (zrobić i jakby źle to nie wydawać) albo dać np. 40 zł za tą grę i jakby zdobyła serca graczy to dać np. W3D ][ :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotrek997
Nie wiem po co oni od razu robili to w 3D ... mogli najpierw trochę poćwiczyć (zrobić i jakby źle to nie wydawać) albo dać np. 40 zł za tą grę i jakby zdobyła serca graczy to dać np. W3D ][ :-)
Worms 3D zrobili pod naciskiem fanów którzy żądali sequela w 3D co za świry przez to W3D straciło część swego klimatu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już wcześniej mówiłem 3D poprostu niepasuje do niektórych gier!

Producenci poszli za duchem czasu wprowadzając nawet do Wormsów 3D, niepomyśleli jednak że w dzisiejszych czasach tyle gier jest już w 3D że małe odstępstwo nie zaszkodzi i Wormsy powstaną w starej formie!

Parę nowych broni, fantazzyjne plansze i Wormsy napewno by się sprzedały w starej formie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Phantom Renegade

W3D zgodze sie , że nie pasuje do niektorych gier ale napewno nie jest zlą grą.WWP też jest dobre ale grając w W3D można sie odbić od tradycyjnych Wormsow.Phantom Renegade przemowil :D:D:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W3D zgodze sie , że nie pasuje do niektorych gier ale napewno nie jest zlą grą.WWP też jest dobre ale grając w W3D można sie odbić od tradycyjnych Wormsow.Phantom Renegade przemowil :D:D:D

Odbić, lub zatonąć! :D

Czasami lepiej oszczędzić swojej duszy cierni........!

Ktoś grał w serię dobrych parę lat, cieszył się każdą chwilą spędzoną z nową grą a tu.........W3D!

Krzyk, strach, przerażenie ogarnia po chwili duszę nieszczęśnika który został zdradzony przez ukochanego producenta.

W nowych Wormsach podoba mi się już tylko charakterystyczny kreskówkowy styl grafiki...echhh! :cry: :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Drendron

Nowe Wormsy są bez wątpienia gierką kontrowersyjną, ale spójrzmy na nią obiektywnie (tzn. nie jak kolejną część znanej serii lecz po prostu jak na normalną grę). Aby zwiększyć przejrzystość posta podzielę go na punkty, a więc:

1. Muzyka - temat w głównym menu wymiata, ale w samej gierce nie jest już tak dobrze. Utwory są całkiem dobre, ale jest ich trochę mało i szybko się nudzą.

2. Grafika - w porównaniu do najnowszych gier (Max 2, CoD, Halo itd.) prezentuje się jednak słabo. Team 17 nie ma dużego doświadczenia w grafice 3D, która wychodzi im po prostu kiepsko (w przeciwieństwie do grafiki 2D, w której moim zdaniem są najlepsi.)

3. Sterowanie - TRAGICZNA praca kamery + strzelanie z bazy i rzucanie granatów (na początku nie mogłem trafić w nic co było dalej niż kilkanaście pikseli od robala) tworzą niewesoły obraz

4. Grywalność - wyróżnik poprzednich części. Patrząc obiektywnie Wormsy 3D w porównaniu do najnowszych gier posiadają GIGANTYCZNĄ grywalność, ale to już nie to co w WWP

Podsumowanie: Moim zdaniem ocena w CDA była zawyżona, ale nieznacznie; Qn'ik dał jej 8/10, ja dałbym 7/10, ale z zastrzeżeniem że najnowsze łatki poprawią pracę kamery.

...a i tak WWP było lepsze... :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zgadzam sie WWP bylo lepsze od W3D ale zawsze można pograć w nowości jakieś :DTradycyjne Wormsy Rulezzz :)

Cała gra jest nasycona barwami, lecz są one odpowiednio, bez zbytniej przesady dobrane. Postarano się, by autentycznie wszystko miało swój nowy, trójwymiarowy charakter. Nie ma jednak róży bez kolców i ten piękny obraz skutecznie burzy kilka solidnych i bardzo typowych, a także skutecznie zwalczanych już przez innych producentów błędów. Widać tu sporo niedoróbek, małą rozdzielczość w jakiej pracuje program, wiele przekłamań tekstur, zatapianie się robaków w ściany czy podłoża... Z tą kwestią związana jest też fatalna praca kamery, która bardzo rzadko robi to, co chce gracz. Często spojrzenie w wybraną stronę jest po prostu mordęgą, bo kamera ucieka i nie da się jej skierować w odpowiednie miejsce.

Właśnie wyszedł nowy patch czytając ile błędów podstawowej części poprawia można się złapać za głowę! #-o :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...