Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Worms (seria)

Polecane posty

Cze wszystkim maniakom(i nie maniakom:-)) Worms 3D. Czy ktoś ma demko Worms 3D dla mego brata, bo się niecierpliwi i jest wkurzający!!! Błagam, niech mi ktoś wreszcie te męki skróci i przyśle mi demko Worms-ów 3D, BŁAGAM!!! Nękany przez brata Seba
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE MOGE SIE DOCZEKAĆ WORMASIAKÓW!!! KOANIE W PODZIEMIACH WYOBRAŻAM SOBIE ŻE KAMERA OBRACA SIĘ TAK ŻE POKAZUJE BOK PLANSZY (OCZYWIŚCIE W 3D) I POKAZUJE WORMSIAKA.A BIEGANIE W TUNELACH.....NIE POMYŚLELIŚCIE ŻE MOŻE TO BYĆ NP. WIDOK FPP???

Po pierwsze: nie piszmy duzymi literami. Po drugie: szanujemy jezyk polski :). Arnie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość anioł_śmierci

Fajnie!!! Przynajmniej jedan rzecz przyjemna we wrześniu czeka mnie. Już sie nie moge doczekać pemiery gry Worms 3d ale niestety będe znowu miał mało czasu na nauke trzeba będzei się poświęcić z znowu siedzieć do 0:00 albo i dłuzej taki jest los nałogowego gracza i ucznia gimnazjum. :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wormsy polubilem od czasu Armaggedon (glownie dlatego, ze w poprzednie nie gralem :P). Teraz czekam na Worms 3D, ale troche sie obawiam. Bo ciezko sobie wyobrazic Wormsy w 3D. To jakby zrobic Quake 3 w 2D :).

Chyba Quake 4?

Ale nieważne, nie o tym miałem pisać ;)

Mi Armageddon nie przypadł do gustu - dla mnie było to powielanie poprzedniczek. Uważam, że najlepsze z cyklu są drugie Robaczki - to przy nich spędziłem najwięcej czasu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł007

Przecież gdyby nie przenieśli Wormsów do 3D, to by był z tego chyba kit... Tak jak wtedy z GTA2, wszystko w 3D, a GTA2 w 2D... No ale patrząc na screeny muszę przyznać że nowe Wormsy wyglądają obiecująco...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież gdyby nie przenieśli Wormsów do 3D, to by był z tego chyba kit... Tak jak wtedy z GTA2, wszystko w 3D, a GTA2 w 2D... No ale patrząc na screeny muszę przyznać że nowe Wormsy wyglądają obiecująco...

Nie powinieneś takiej wagi przywiązywać do grafy. W końcu gdy wychodziły Worms: Armageddon większość gier też była 3D, a WOrmsy i tak wyszły na swoje. Tu się liczy grywalność, nie efekty!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

módlcie się, bracia i siostry, aby twórcy spełnili chociaż połowę swoich obietnic

Skopjuje sobie wszystkie Twoje posty. Beda sluzyc za przyklad "Jak nie nalezy pisac postow." Przegladnelam wszystkie Twoje wypowiedzi i wiekszosc z nich to spam.- Amadrienia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł007
Przecież gdyby nie przenieśli Wormsów do 3D, to by był z tego chyba kit... Tak jak wtedy z GTA2, wszystko w 3D, a GTA2 w 2D... No ale patrząc na screeny muszę przyznać że nowe Wormsy wyglądają obiecująco...

Nie powinieneś takiej wagi przywiązywać do grafy. W końcu gdy wychodziły Worms: Armageddon większość gier też była 3D, a WOrmsy i tak wyszły na swoje. Tu się liczy grywalność, nie efekty!

Zgadzam się z tobą, no ale jakby teraz wyszły nowe Wormsy nadal w 2D to by się raczej nie przyjęły, bo wszyscy by narzekali...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lepiej poczekam najpierw na reckę w CDA, bo Heroes4 zamówiłem jeszcze przed premierą, a jakbym poczekał, tobym się rozmyślił. Od tego czasu wiem, że nie warto się spieszyć z zakupem nawet jak najlepszej gierki, zanim ktoś siedzący w temacie nie zweryfikuje haseł reklamowych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak demko jest obiektywne. ALe to i tak jeszcze nie to samo, co finalna wersja. Na demkach można też sie zawieść i denerwujące jest, gdy w najciekawszym momencie nie możesz grać dalej, tylko napis "Not avaible in demo version.". Bardziej ufam redaktorom CDA. No, może nie zawsze ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej zagrać w demko, powinno być na początku października :)

hehe mialo byc (MIALO :/)na poczatku wrzesnia.... hmm ale teraz to gdzies wyczytalem 6-7 Października... hmm ale ze screenow i filmikow gra wyglada objecujaco

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł007

Duke Nukem: MP dostał 8+ (stanowczo za duzo!!!), no ale Smuggler to odpowiednio skomentował w GameWalkerze.

A co do demka to pewnie już niedługo będzie w CDA. Jak ich znam to może wykombinują je wcześniej :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale przecież następny numer wychodzi na początku października nie? :wink: Ale raczej nie będzie... :cry:

hmmm "Wersja demonstracyjna gry Worms 3D zostanie wydana w pierwszym tygodniu października w angielskiej wersji językowej. Oferować będzie tryb deathmatch dla dwóch graczy i ograniczony arsenał broni. Zajmować będzie około 50 megabajtów, przez co nie będziemy mieli okazji zobaczenia animowanego interfejsu gry."

czyli raczej nie zdaza dac na CEDEKA :] demo wychodzi wtedy kiedy gazeta :]

He?! Gazeta? Mowisz o Gazecie Lubuskiej? Bo jak o CDA to uwazaj na wscieklego Garfielda na zakrecie ;)- Ama

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...