Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Worms (seria)

Polecane posty

Kamera i sterowanie przeszkadzają przez pierwsze 3-4 godziny grania. Później człowiek się przyzwyczaja i stwierdza, że wcale nie są takie złe. A gra się naprawde nieźle choć przydał by się więcej broni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamera i sterowanie przeszkadzają przez pierwsze 3-4 godziny grania. Później człowiek się przyzwyczaja i stwierdza, że wcale nie są takie złe. A gra się naprawde nieźle choć przydał by się więcej broni.
A to dziwne bo ja w tą gre grałem z 5 godzin i nadal sądze że gra jest niewarta ceny :-)

No coż, róźni ludzie, róźnie gusta :) Ama

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość TOP_SECRET

LUDZIE!! CZY WIECIE ŻE ISTNIEJE MYSZKA!! Słuchajcie co wam nie pasuje?? Kamere możesz zmieniać myszką dzięki czemu gra jest prosta w obsłudze! Tak samo jak można celować myszką a nie klawiaturą! Ja po pierwszej misji nauczyłem sie operować wszystkimi elementami gry. Doszłem do misji z hrabiem drakulą czy jakoś tak. Uważam że jest to gra warta ceny 109 zł (u mnie drożej niż powinno być ale w premiere kupione :-))Dlatego nie rozumiem waszych narzekań.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE!! CZY WIECIE ŻE ISTNIEJE MYSZKA!! Słuchajcie co wam nie pasuje?? Kamere możesz zmieniać myszką dzięki czemu gra jest prosta w obsłudze! Tak samo jak można celować myszką a nie klawiaturą! Ja po pierwszej misji nauczyłem sie operować wszystkimi elementami gry. Doszłem do misji z hrabiem drakulą czy jakoś tak. Uważam że jest to gra warta ceny 109 zł (u mnie drożej niż powinno być ale w premiere kupione :-))Dlatego nie rozumiem waszych narzekań.
Oh my God !! Nie nie wiem że istnieje myszka :) myszka to takie coś co sie jeździ w piwnicy :) I dobrze wiem że kamerę można zmienić za pomocą myszki. ^^ uuu... ! Hej Top_Secret jakbyś doczytał (dopisek) uwagę (nie wiem jak to nazwać) Amadrieni to może ten post zaliczał by się do zbędnych :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamera i sterowanie przeszkadzają przez pierwsze 3-4 godziny grania.
ja tam jakoś się nie mogę przyzwyczajić do tej kamery i do tego sterowania u mnie na osiedlu wszyscy na to narzekają. :evil:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamera i sterowanie przeszkadzają przez pierwsze 3-4 godziny grania.
ja tam jakoś się nie mogę przyzwyczajić do tej kamery i do tego sterowania u mnie na osiedlu wszyscy na to narzekają. :evil:
Różne są poglądy co do tej kamery... jak tam czytam Veto w cda to mi sie nie mieści w głowie co tam jest napisane!! Jedno na tak, drugie na nie :wink: Arhhggg..
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różne są poglądy co do tej kamery... jak tam czytam Veto w cda to mi sie nie mieści w głowie co tam jest napisane!! Jedno na tak, drugie na nie :wink: Arhhggg..

Jak juz wcześniej napisała Amadrienia różni ludzie różne poglądy (różne zestawy PANVITAN :P), więc nie narzekaj bo to będzie jasne że nie wszyscy są jednakowego zdania na ten temat. Poza tym każdy ma swoje argumenty za i przeciw do Wormsów. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda że kamera troche przeszkadza!(-) Ale cała gra jest całkiem fajna. są też tacy co rozpaczają nad tym że kilka broni zabrakło...(-) Ale przecież to tylko KILKA broni a nie cały arsenał. Jednak plusem tej gry jest sterowanie bodczas strzelania... lub latanie super owcą (+) Nowością tej gry jest jednak 3D (+)

suma sumarum= Powyżej Dobrej :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda że kamera troche przeszkadza!(-) Ale cała gra jest całkiem fajna. są też tacy co rozpaczają nad tym że kilka broni zabrakło...(-) Ale przecież to tylko KILKA broni a nie cały arsenał. Jednak plusem tej gry jest sterowanie bodczas strzelania... lub latanie super owcą (+) Nowością tej gry jest jednak 3D (+)

suma sumarum= Powyżej Dobrej :)

Ok, ok!

Rozumiem że autorzy chcieli pokazać jaki to ich świat jest

piękny i wogóle, ale jak gram to chcę dobrze widzieć mojego robaka i moich przeciwników!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda że kamera troche przeszkadza!(-) Ale cała gra jest całkiem fajna. są też tacy co rozpaczają nad tym że kilka broni zabrakło...(-) Ale przecież to tylko KILKA broni a nie cały arsenał. Jednak plusem tej gry jest sterowanie bodczas strzelania... lub latanie super owcą (+) Nowością tej gry jest jednak 3D (+)

suma sumarum= Powyżej Dobrej :)

A ble... nie prawda bo z w twoim poście były dwa plusy i dwa minusy... ale no tak chyba nie umiesz liczyć :wink: Przecież 2 - 2 = !!!0!!!.I dla mnie gra z taką oceną jest dla mnie odpowiednia !!! :lol: :wink:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO Wormsy 3D są dobre po prostu, nie rewelacyjne (kamera do której jest tyle zastrzeżeń przeszkadza tylko gdy robal jest przy ścianie, ale za to tak, że bluzgać można godzinami :evil: ).

Celowanie z broni też czasami denerwuje, ale gra się naprzawdę ciekawie.

Wiem jednak, że pomimo znacznej ewolucji Wormsów zawsze z chęcią wrócę do starego Armagweddon albo WWP (żadna różnica :( )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra Worms 3D to gra tylko dla prawdziwych "robali". Jeśli chodzi o 3D to jest to dobry pomysł, a celowanie jest takie jak w FPS. Gra jest wyjeb... w kosmos. Najlepiej się gra wtedy gdy grasz z robalem siędzącym obok ciebie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra Worms 3D to gra tylko dla prawdziwych "robali". Jeśli chodzi o 3D to jest to dobry pomysł, a celowanie jest takie jak w FPS. Gra jest wyjeb... w kosmos. Najlepiej się gra wtedy gdy grasz z robalem siędzącym obok ciebie.
No i w końcu ktoś dobrze przypomniał... jasne przecież grając multi, jest o wiele lepsza zabawa, wtedy nie mamy na co liczyć że będziemy krzyczeć jak się nie trafi bo i zawodnik siedzący obok ciebie z pewnością też nie trafi :twisted:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sateLITE_11

Wormsy 3D są inną grą niż poprzednie części robali, nie ma już tego starego "dwumwymiarowego" kilmatu ale jest ten nowy, nadający nowy charatker Wormsom.

Jest niesttey troche bugów, ale mi się grało całkiem przyjemnie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wormsy 3D są inną grą niż poprzednie części robali, nie ma już tego starego "dwumwymiarowego" kilmatu ale jest ten nowy(...)...

inną niekoniecznie lepszą :? Po miesiącu grania nie miałem ochoty juz nawet włączać... aa w Armageddona to sie latami grało :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość De' Molcka Darko Carvoni
Hmmm..., nie rozumiem po co oni robią jakieś takieś części gry, skoro wiadomo, że będzie jeszcze gorzej. No bo takie Wormsy to zawsze królowały na rynkach, przynajmniej u mnie, a teraz zrobili takie 3D - niby, że to bedzie Hit, no bo wiadomo, - gra jest uznana za jedną z najlepszych więc "PsychoFani", będą się rwali, gryzli wyry... O, nie przecież tu są dzieci! ;-), żeby kupić grę. Ale okazuje się, że jak się dorwie do niej taki 9-latek, to jeśli stanie się cud i trafi on w jakiegoś przeciwnika m.in. z takiej wyrzutni rakiet, to chyba umre z wrażenia - jak oglądałem recenzje w "Hyperze", to tam dorośli - tak mi sie przynajmniej zdaje 8)- ludzie trafiali 5/25 razy... A w takim WWP, to się grało i grało (pamiętam jeszcze, że dostałem go w wieq 9 lat w dzień dziecka i do dzisiejszego gra sobie w niego zagrywam i to nawet godzinami i nie wybrzydzam!) i wcale się nie odechciewało, bo to był Hit nad Hitami - frajda była jak nie wiem, co - nawet mały przedszkolak łapał o co chodzi, ale niektórzy tacy RobaloExterminatorzy (A To nie są Terminatorzy! To są Extermintatorzy! A to jest wyżższa od nas rasa! :-) Na serio), to mi zaraz powiedzą, że skoro przedszkolak łapał o co chodzi, to znaczy, że gra jest banalna i każdy umię w nią grać i nikt nie ma problemu i nie ma żadnej frajdy bo po godzinie wszystkie misje ma za sobą, a nie prawda (aaa wole nie wyzywać Exterminatorów, boooo...), bo frajdy wcale się nie traci, ja jakbym nawet miał grać na jednej planszy to bym grał ( i przez te kilka lat nie przeszłem wszystkich plansz :-)). Według mnie Worms 3D to - przynajmniej dla mnie - "kicha", tylko się nie rzucajcie, bo reakcji się spodziewam, że nie tylko ja mam zdanie...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ElektryQ

Blaster ma racje 3D wszystko zepsulo w tej grze.Jak bylo 2D no to rozumiem fajna byle,ale 3D nieeeeeeeeee to nie dla mnie. :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ElektryQ

Kiedy weszly Worms 3D to staly sie cool.Teraz ludzie nimi (za przeproszeniem ) gardza. Takie jest moje zdanie na temat Worms 3D.Nie podobaja mi sie. :(:(:(:(:(

Nie pisz pod sobą - edytuj swoje posty. Wypowiedzi argumentuj - wiem trudne slowo, ale tak poszukasz w słowniku to dowiesz się co oznacza - RoZy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Blaster
Kiedy weszly Worms 3D to staly sie cool.Teraz ludzie nimi (za przeproszeniem ) gardza. Takie jest moje zdanie na temat Worms 3D.Nie podobaja mi sie. :(:(:(:(:(
Ludzie nie mogą zmienić o grze zdania. Albo im sie podoba albo nie, jak widać wszyscy ludzie mają różne skojarzenia co do Wormsów. A przecież gry nie można oceniać jak się w nią nie zagra .... więc nie mogły stać się cool, bo przecez mało osób miało W3D w domach. Na początku kiedy zostały wydane to trudno było je nawet dostać...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość De' Molcka Darko Carvoni
Ludzie nie mogą zmienić o grze zdania.

Hmmm, to nawet prawda, no bo grałem sobie w Prince of Persia na Amidze chyba to było coś takiego - Widok, ala Rayman tyle, że gorszy no i tylko skaczesz, pijesz walczysz i to cała gra i bardzo mi się podobała (Serio!), a teraz nowość taka Prince of Persia: Piaski Czasu - wszystko 3D, dokładnie, pięknie cudownie, dalej mi się podoba, niby porównać to do starego przeboju - dla mnie to dalej stara, dobra Prince of Persia.

Wormsy 3D jednak podbają się ludzią, ale nie wiadomo dlaczego - mają w sobie coś takiego, że ludzią odechciewa się grać - lepiej zagrać w dobre stare Wormsy Armageddon albo World Party - chociaż nie są trzy D i przy W3D wyglądają powiedzmy "marnie" to mają o wiele lepszy klimat - po prostu, jak Maz Payne... nie no przesadziłęm :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sateLITE_11
(...) Na początku kiedy zostały wydane to trudno było je nawet dostać...

Ja w dzień premiery (i przez dobry następny miesiąc) widziałem przepłnione półki sklepowe pudełkamiz Worms 3D... więc za bardzo nie wiem o co ci chodzi...

Blasteram się nie przejmuj. Piesze dużo i bez sensu - RoZy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra jest czadowa (FILMIKI !!!), ale mam zastrzeżenie. Mapa Wormaha Beach. Po prostu jestem za Mac Abrą który uważa, że nie powinno się robić parodii masakry !! Może wyda wam się to głupie i banalne, ale nie podoba mi się. A co będzie w dodatku - Worms Trace Center (tak to się pisze ??)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Artur1990

Własnie mnie także ta gra sie strasznie podoba i ma ogromna grywalnosc ale jak dla mnie praca kamery i sterowanie dyskwalifikują ją takie bledy są po prostu niedopuszczalne !!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nuker

Gierka według mnie Zaje**** no może sterowanie jest do du... Tfu! nie zbyt dobre... ale pozatym ok :)

Może jestem nie zbyt orginalny ale taka jest prawda :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...