Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olwe

Diablo II

Polecane posty

Ja mam dziwny problem. Ostatnio sobie zacząłem chodzić na Hrabine na Hellu, i w momencie gdy ona umiera, to standardowo wylatuje z niej chmura energii, która zmierza w kierunku skrzyni ze skarbem, lecz gdy ją osiąga... nic się nie dzieje. Skrzynia pozostaje zamknięta. Nie dostaje standardowego "Hrabiniego" skarbu. Co się dzieje? Za pierwszym razem, gdy wypełniałem to zadanie też nic nie dostałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc tak. "Łup" ze skrzyni przy Hrabinie dostajesz tylko raz przy wykonywaniu zadannia.. Jeżeli za pierwszym razem go nie dostałeś to pewnie przez buga. Przy następnych razach skrzynia się nie otworzy. W każdym razie Hrabina nie ma nic cennego oprócz runek i kluczy, więc nie masz czego żałować po skrzyni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz ja mam pytanie:

Za co mógłbym kupic zestaw Aldura od kogos innego? W sensie nie w jakimś sklepie internetowym, tylko na drodze wymiany. Czy mozna za kilka PGMów nabyc pojedynczą część tego zestawu?

Na razie jestem na etapie "może będe mieć dropa", ale nie oszukujmy sie, jest na to mała szansa :P

Dlatego chciałbym wiedzieć, z czym moge wyjść do ludzi, zeby dać ofertę do wymiany...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci tak: ceny są bardzo niestałe lub gracze je zawyżają/zaniżają dla swoich korzyści. Zależy na kogo trafisz. Obstawiam, że cały set aldura koło um/um pul można kupić. Polecam pochodzić na hrabinę hell, bo kiedy nie masz jeszcze dużego mf to chociaż na runach się dorobisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za co mógłbym kupic zestaw Aldura od kogos innego?

Pałka/buty/hełm to parę pgms (perfect gems) za sztukę zbroję myślę że kupisz za runkę max. LEM chociaż nie orientuję się w obecnych cenach. Możesz trafić na nooba co będzie chciał to za IST a równie dobrze możesz to dostać za darmo. W każdym razie Aldur jest niewiele wart i za full set nigdy nie dałbym więcej niż PUL.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może trochę dziwne pytanie, ale jak wygląda teraz liczba graczy na Battle.net? Znaczy się czy zaczynając teraz grę będzie z kim grać. Ostatnio z nudów wygrzebałem starą płytkę z Diablo 1 żeby zobaczyć czy jeszcze działa. No i działa, B.net też, tylko że nie ma z kim grać (200-300 osób na serwerze, z czego prawie wszyscy to high lvl, zero channeli do grania, jak nikt znajomy nie gra to nie zagrasz). Część pierwsza jest praktycznie martwa. Więc zacząłem się zastanawiać nad zakupem dwójki, ale nie wiem czy sytuacja nie będzie podobna jak w D1. A szkoda mi kasy wydawać w ciemno. To jak jest z tą dwójką?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może trochę dziwne pytanie, ale jak wygląda teraz liczba graczy na Battle.net? Znaczy się czy zaczynając teraz grę będzie z kim grać. Ostatnio z nudów wygrzebałem starą płytkę z Diablo 1 żeby zobaczyć czy jeszcze działa. No i działa, B.net też, tylko że nie ma z kim grać (200-300 osób na serwerze, z czego prawie wszyscy to high lvl, zero channeli do grania, jak nikt znajomy nie gra to nie zagrasz). Część pierwsza jest praktycznie martwa. Więc zacząłem się zastanawiać nad zakupem dwójki, ale nie wiem czy sytuacja nie będzie podobna jak w D1. A szkoda mi kasy wydawać w ciemno. To jak jest z tą dwójką?

dopóki nie wyjdzie Diablo 3 na battle necie diablo 2 na pewno będzie dużo osób

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diablo 2 to fenomen - 8 lat po premierze dalej bardzo duzo osob w to gra (na pewno swoje zrobiil wynalazek Blizza z okazji patch 1.10 - sezon ladderowy), niektorzy nawet mowia ze zrezygnowali z D2 na rzecz WoWa ale... wrocili bo woleli stare dobre Diablo. :) Mysle ze ta sytuacje zakonczy dopiero premiera Diablo 3 choc i tak na pewno wyloni sie grupka hardkorowcow ktorzy nie porzuca Diablo 2 na rzecz "cukierkowego" Diablo 3. Zreszta tak bylo i przy przejsciu z Diablo 1 na 2.

Mozesz spokojnie kupic Diablo 2 bo na pewno bedziesz mial z kim grac. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bobilewicz nie jest do końca tak jak mówisz,Blizz tak naprawdę porzucił D2 na rzecz WoW.

Ich rola ogranicza się do resetu laddera (raz na rok :) ) i od czasu do czasu zbanowania kogoś za hacki,tak to nie robią przy tym już nic,a patch 1.12 wydali tylko dlatego że wiele osób pisało im maile o to by zrobili coś żeby gra działała bez płyty. Zrobili patch,pobanowali osoby używające D2Loadera - niesłusznie,bo programik służy właśnie do grania bez płyty w napędzie i koniec,do zobaczenia za rok na resecie laddera.

Zupełnie inaczej ma się WoW nad którym ciągle trwają prace,wychodzą dodatki itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...