Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olwe

Diablo II

Polecane posty

JA nie moge kupca znaleźć :P Organseta nikt nie chce bo mozna go w zasadzie zdobyc samemu, jesli checi nie zabraknie.

ISTa mógłbym spylić już dawno (większość zestawów da się za niego kupić, więc nie jest totalnie bezwartosciowy, ale jednak duzo mniej wart niz kiedys), ale próbuję zdobyć tego Twojego wymarzonego Aracha, za którego niektórzy gracze życza sobie 4 ISTy ;p

Przyczyną takiej inflacji na battle.necie są te *%%*^* boty zaprogramowane na zbieranie run. Koles ustawi sobie bota na dwa dni, i po tym czasie ma pelno HR i ISTów. Ale nic dziwnego, skoro jeden baalrun zajmuje botowi niecałe 5 minut, a doba ma 24 godziny...

Swoją drogą niezły temat na pracę magisterską z ekonomii - "rozwój sztucznej inteligencji a dewaluacja run na battle.necie"...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa ciągle mam ten komunikat, że mam problemy ze zgodnością a płyta nie startuje...

Hah z duży opóźnieniem ale gra się włączyła dzieki za pomoc :lol: :lol: :lol:

Oki LoD mi się włączył i wyłączył ale już nie chce się włączyc :mellow:

Na viście powiadasz... Spróbuj uruchomić grę jako administrator. Zamiast Direct 3D włącz tryb dwuwymiarowy, czy coś tam. Nie obiecuję, że pomoże, ale cóż, trzeba próbować

Już się z duży opóźnieniem ale włącz i to się liczy.

Czemu jak patrze na np. swoją mane to widzę ~500, a potem przy tych samych itemkach widze tylko mniej więcej połowe z hp też tk jest od czego to jest zależne?

Ah i jak usunąć kogoś ze znajomych?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu jak patrze na np. swoją mane to widzę ~500, a potem przy tych samych itemkach widze tylko mniej więcej połowe z hp też tk jest od czego to jest zależne?

Albo może masz jakiś item z właściwościami "wampira", czyli powiedzmy obniża życie Twojej postaci o połowę. Przeczytaj przypisy do wszystkich przedmiotów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy było, ale prosze o przeslanie oryginalnych plikow d2client.dll i bnclient.dll, czy jakos tak.

Albo o wytlumaczenie dokladnie jak dziala i jak zrobic maphacka sting i versionhacka.

------------------EDIT------------------

Of course Lord of Destruction

Zainwestuj w oryginał. Otrzymujesz ostrzeżenie.-mateusz(stefan)

mam oryginał tylko probowalem maphacka zrobic wiec skasuj to ostrzezenie i odpowiedz a nie..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zuxqr
Nie wiem czy było, ale prosze o przeslanie oryginalnych plikow d2client.dll i bnclient.dll, czy jakos tak.

Albo o wytlumaczenie dokladnie jak dziala i jak zrobic maphacka sting i versionhacka.

------------------EDIT------------------

Of course Lord of Destruction

Zainwestuj w oryginał. Otrzymujesz ostrzeżenie.-mateusz(stefan)

mam oryginał tylko probowalem maphacka zrobic wiec skasuj to ostrzezenie i odpowiedz a nie..

Z tego co wiem po 2 latach grania w D2 pliki d2client.dll i bnclient.dll są potrzebne do połączenia z battle.net i musisz mieć je z oryginału inaczej nie pograsz na necie. Btw przy instalacji MH pod 1.12 nie zamieniasz żadnyhch plików :). Zalecam kupić oryginał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...