Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olwe

Diablo II

Polecane posty

właśnie gram w diabełka przy okazji bardzo polecam ale do rzeczy jestem na początku zabiłem już tą gościnkę

która jest na cmentarzu wróciłem i dostałem zlecenie od akashy błąkałem się po okolicy ale nie wiem co

mam dalej robić mam wersje angielską a nie znam angielskiego bardzo prosiłbym o odpowiedz

Słyszałeś o ktopkach i przecinkach?

Proponuję zacząć je stosować, bo ciężko czytać takie posty.

[wies.niak]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokonałeś właśnie Krwawą Łotrzyce znajdująca się na cmentarzu. Musisz iść na kamienne pola(stony field) i tam przejść podziemnym tunelem(underground passage), który będzie przy półce skalnej lub gdzieś po środku mapy(podążaj za drogą. Nim przejdziesz do mrocznej kniei(dark wood). Tam szukaj drzewa inifussa(tree of inifuss). Weź zwój i pędź do Akary. Potem znów na kamienne pola(polecam na początku wziąć waypoint) do kamiennego kręgu. Dotknij w odpowiedniej kolejności kamieni i uratuj Caina.

Ps. Skąd masz angielską wersję gry :huh: ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wtedy glosy też są oryginalne, czy polskie? Bo głosy z angielskiej wersji sa moim zdaniem o niebo lepsze od tych polskich...

Niestety nie, tylko każdy tekst pisany (questy, opisy przedmiotów itd). Żeby zmienić całkowicie język na angielski trzeba mieć parę plików z angielskiej wersji. No i wtedy zamiana na polski jest trudnijejsza ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden czy dwa pliki .mpq wystarczy podmienić, nie wiem czy to takie trudne. Na forum imperium diablo widziałem moda który robi ci english diablo z dowolnej wersji(podobno na BN działa).

Jeśli używa się zewnętrznych programów na BNie skutkuje to zbanowaniem CD-KEY'a, więc mogą być kredki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiana plików ma jedną wadę właśnie - wymaga najpierw zdobycia tych plików a następnie zmienianie ich zawsze kiedy chcemy zmieniać wersję językową. To samo z modami. Lepiej mieć możliwość zmiany w każdej chwili tekstów a przeżyć tekst mówiony (kto by tam tego słuchał na BN :P) niż zostać zbanowanym za moda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nie wiem jak zmienić level postaci z 4 na 99 . Proszę o pomoc.

Hej no pomużcie prosze :(

Jest szybsza opcja ale psuje frajdę z gry Shadow master czy jakoś tak się to zwało już nie pamiętam i tam masz taka opcje ale mówię nie ma tej frajdy :D jest jeszcze sposób na szybsze nabijanie LV czyli ustawienie 8 graczy grając samemu ;] a normalnie żeby do 99 dociągnąć to 2 miesiące grania dla normalnego człeka ale i tak w połowie okazuje sie ze coś z postacią jest nie tak jak trzeba :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam następujący problem... otóż mam Windka Vistę, i próbuje uruchomić Diablo 2, a tu mi wyskakuje "Diablo II has compatibility issues", z czego rozumiem tyle, że Diablo nie czuje mięty do Visty. I tak niedługo będę miał XP-ka, co powinno załatwić sprawę, ale do tego czasu - czy jest jakiś patch który rozwiązałby ten problem? Z góry dzięki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dałem tryb zgodności po kolei aż do Wind 98, ale dalej to samo. Ściągam również tego patcha, to się zobaczy.

EDIT:

komentarz pewnego gostka z Gamespotu dotyczacy patcha 1.12:

yay now i can play on vista!

Mam nadzieje ze zadziała...

EDIT 2:

OMg..."nie można zapisać pliku ponieważ nie można odczytać pliku źródłowego"

EDIT 3:

Ok już działa. Wielkie dzięki!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

First of all: sorry za double posta, ale nikt by nawet nie zaglądnął gdyby nie zobaczył nowych postów. A tak ogólnie to mam problem. Właśnie zacząłem grac w Diablo, ale nie mogę wejść na BN - po prostu w menu głównym BN jest szare i nie można go zaznaczyć/kliknąć/wiecie o co mi chodzi. Powie mi ktoś dlaczego? Dzięki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...