Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olwe

Diablo II

Polecane posty

@Macieek92:

Heh, chyba mnie nie zrozumiales - ja nie mowilem ze Blizz NIE porzucil Diablo 2 na rzecz WoW (bo tak zrobil) tylko ze sa gracze ktorzy grali w Diablo 2, przeszli do WOW, a potem z powrotem wrocili do Diablo bo stwierdzili ze nie ma nic lepszego.

Przypominam, że to jest PD. Jeśli macie ochotę na pogaduchy, zapraszam do działu Komentarze.

[wies.niak]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czas trcoche odswierzyc temat ;)

nie gralem 2 miesiace. dzisiaj instaluje diablo 2, dodatek, odpalam gre lacze sie z battle.net i...dostaje info iz moj klucz zostal wylaczony. ocb? z jakiego niby powodu? teraz moje pytanie: gdzie to moge zglosic zeby jak najszybciej wyjasnic sprawe?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że Twój cd-key został zbanowany. Czy przed dwoma miesiącami używałeś mphacka, bota lub jakiś innych rzeczy, których użycia Blizzard zabronił? Jeśli tak to odpowiedź już masz. Jeżeli nie to spróbuj wysłać formularz->http://us.blizzard.com/support/index.xml?categoryId=2616&rootCategoryId=2613&gameId=1

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem sobie zabójczynią ale troche mi się znudziło i chcę zrobić lepszą ale zastanawiam się nad wyborem klasy: necro na kościach i trutkach, druidzik na żywiołach, pal hammerek, barberk. Którą z nich będzie mi się najlepiej grało? Tak żeby po dobrym jej wytrenowaniu mógł w miarę łatwo zdobyć Hellfire Torch'a?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nekro na kościach-bonner jest dobry w ekipie. Polecam, bo szukamy takie do składu, a na ubery by się przydał. Ze sprzętem problemu być nie powinno.

Druid na żywiołach-nieźle sobie radzi, szczególnie zabójcze okazują się tornada. Aldur i śmiga.

Hammer-Jedna z lepszych postaci. Duży dmg, dobre resy i def, łatwo ubrać tanimkosztem.

Barb-sam dużo nie zrobi, jednak dzięki okrzykom jest dobrym kompanem drużyny.

W miarę łatwo, bo samemu może dokonać tego smitter. Jednak by uzbroić takiego potrzeba niemałych kosztów. Na początek polecam czarkę blizz/light do zarabiania na przedmioty i ich szukania. Jeśli z tym nie masz problemu to polecam bonnera, to będziesz z naszą ekipą mógł popykać na bn. Szczegóły w GwS. Każda z postaci jest dobra, lecz na UT potrzeba: ok. 2 hammerów, bonnera, kogoś z CTA/Barba, kogoś od aur. Ten skład powinien dać sobie radę na UT.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w miarę łatwo zdobyć hellfire torch'a

<pusty śmiech>

Nie da się zdobyć torcha ŁATWO, a samemu to juz w ogole. Wyobraz sobie 2-4 postaci z poziomem powyzej 90, idealnym buildem, który specjalnie sluzy na ubery, i sprzetem, ktorego wiekszosc graczy na oczy nie widziala. Widzisz ich? No więc to są osoby które mają SZANSĘ na zdobycie pochodni. Ubery są masakryczne. Z tego co sie dowiedziałem to żeby ich zranić potrzeba minium kilku osób z obrażeniami powyżej 8 K.

Nekro ALBO na kościach, ALBO na trutkach. I zwróć uwagę że samemu raczej żadnym z nich na hellu zbyt duzo nie pograsz - zdarzaja się potwory z niewrazliwoscia na magie (rzadko) albo na trucizny (często). Poza tym w obu przypadkach musisz miec w swoim sprzecie duzo premii do skilli.

Druidzik na zywiołach - bez tony skillerow nie radzę. Sam mam takiego druida i radzi sobie calkiem niezle, ale do wszystkich umiejetnosci mam premie +12, poza tym dobrze przemyslanego builda. Mozna tylko na jednym zywiole jechac.

Barbarzynca - bez wypasionego sprzetu mozesz pomarzyc chocby o tym, zeby na hellu nie ginac co pare sekund. Jesli masz sprzet - mozesz sie za takiego barba zabrac, jesli nie - zapomnij.

Pal Hammerek - najrozsądniejsza z wymienionych propozycji, bo gwarantuje dmg rzędu 5 k bez premii do skilli.

Jesli chcesz mogę Ci podrzucic nieco sprzetu, ale nie oczekuj zbyt wiele, bo sam tych "wypasionych itemow, ktorych wiekszosc graczy na oczy nie widziala" na oczy nie widzialem. A jakbys chcial dla zabojczyni mam Szpony Bartuca.

m(s) - przeciez ja robie takiego nekra, mam nawet sprzet dla niego :P Ten summoner to tylko taka przelotna znajomośc była :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, Diablo 2 zamówione, jutro lub we czwartek mi przyjdzie.(już wysłane). No i tu pytanko. Jako że jestem średnio nowy(przez 3 dni testowałem grę), nie kojarzę się tych waszych PRAWIE WoWowskich pojęciach :P

1. Co to Uber? Dotychczas kojarzyło mi się te pojęcie z TF 2 :P

2. Mam zamiar grać

2a) Ma ktoś z was jakieś porządne dla niej itemki na sprzedaż? Nie chcę, by ktoś po prostu mi PORZĄDNE itemy rzucił pod nogi, chociaż jeśli ktoś ma na zbyciu jakieś słabsze, ale dobre na pierwsze 10 leveli itemki to poproszę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2a) Ma ktoś z was jakieś porządne dla niej itemki na sprzedaż? Nie chcę, by ktoś po prostu mi PORZĄDNE itemy rzucił pod nogi, chociaż jeśli ktoś ma na zbyciu jakieś słabsze, ale dobre na pierwsze 10 leveli itemki to poproszę

Na pierwsze 10 lvli wystarczy to, co znajdziesz u np Charsi :P Mogę Ci podrzucić itemy dobre na pierwsze 50 lvli, zaleznie od postaci jaką masz zamiar stworzyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki tera to mam już większy kłopot. Zainstalowałem Diablo II na innym kompie, laptopie (nie pytajcie po co) oczywiście z Vistą <_< . Ale gdy zainstalowałem i łączyłem zrobił się czarny ekran i koniec musiałem zresetować kompa. W czym jest problem?

Aha i jeszcze wyskakuje mi, że są jakieś problemy ze zgodnością.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa zrobiłem nawet 2 razy

Dziwne :blink: Ja intalowałem u mojego kuzyna na laptopie (też Vista) i działa bardzo dobrze :D

Taaa zrobiłem nawet 2 razy

A i jeszcze mi się jakiś błąd krytyczny z direcx (czy jak to się tam pisze) pojawił

A masz nowego CDA?? Tam jest najnowszy DirectX może pomoże :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, pytanie od nooba :D

Od niedawna gram na Battle.net i mam pewien problem. Jaka jest... "waluta" podczas handlu z innymi graczami? Jak na razie dowiedziałem się że złoto jest niewiele warte. Zawsze jak chcę coś kupić to gracze rzucają mi jakimiś dziwnymi nazwami (których swoją drogą nie ma w słowniku Diablo ze strony Diablo.phx.pl który polecał mi m(s)) a ja nie mam pojęcia o czym oni mówią. Jakby ktoś mógł mi w skrócie opisać zasady handlu na B.net to byłbym bardzo wdzięczny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie waluty są trzy:

Isty, Hr(high rune) i fg(forum gold). Złoto zwykłe jest nic nie warte(jedynie do kupowania mikstur i wskrzeszania merca. HR=runy od gula wzwyż. Forum gold faluta przyjęta na forach D2, gdzie skupiają się duże społeczności graczy.

Dobra strona o Diablo 2, którą również polecam jest Daleka Oaza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym powiedział że walutą są runki od pula wzwyż ;)

no chyba, że jakieś crapowate rzeczy low-lvlowe - to można kupić za perfect gemy :-P

kurcze, dzięki panowie

wchodzę sobie na forum cda, poszukać informacji o jednej grze, a znajduje temat o moim ulubionym diabełku xD

chyba odkopie swój egzemplarz i pogram troche na battle.necie, zrobie se jakąś postać :D

taka mnie ochota naszła dzięki wam :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa ciągle mam ten komunikat, że mam problemy ze zgodnością a płyta nie startuje...

Hah z duży opóźnieniem ale gra się włączyła dzieki za pomoc :lol: :lol: :lol:

Oki LoD mi się włączył i wyłączył ale już nie chce się włączyc :mellow:

Na viście powiadasz... Spróbuj uruchomić grę jako administrator. Zamiast Direct 3D włącz tryb dwuwymiarowy, czy coś tam. Nie obiecuję, że pomoże, ale cóż, trzeba próbować

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...